Mistrovská sezóna 2011/2012

Autor: Petr Vobořil

MISTROVSKÁ SEZÓNA 2011 / 2012

Soutěž SPOLEČNÁ REGIONÁLNÍ LIGA mužů

Letní přípravný turnaj – Havlíčkův Brod – 28.srpna 2011

SOKOL Dolní Cerekev

SPARTA

1 3  :  2 8

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

2 9  :  1 4

Sestava a branky: Červenka /br/ - Šalátek 11, Falge 5, Kuře 5, Rudolf 4, Salák J. 4, Brož 3 , Hovorka 3, Nádvorník 2, Polívka D. 2, Šnajdr 2 a  Stehlík 1. Trenér: Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

JISKRA Havlíčkův Brod

2  -  2 – 0 – 0

61 : 35

4

2.

SPARTA Kutná Hora

2  -  1 – 0 – 1

42 : 42

2

3.

SOKOL Dolní Cerekev

2  -  0 – 0 – 2

34 : 60

0

1.kolo Českého poháru – Kutná Hora – 4.září 2011

SPARTA

BOHEMIANS Praha

2 1  :  3 0

Sestava a branky : Červenka /br/, Hroch /br/ - Bielický 5, Hovorka 5, Kůrka 4, Polívka P.st. 3, Šalátek 3, Polívka P.ml. 1, Brož, Falge, Salák J., Stehlík, Šnajdr a Thieme. Trenér: Hájek Jiří.

Výsledky – podzim 2011

SPARTA

WENDY Mělník

4 6  :  2 8

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 9  :  2 6

SPARTA

SOKOL Úvaly

2 7  :  2 3

SPARTA

AŠ Ml.Boleslav „B“

4 0  :  2 3

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 8  :  2 4

WENDY Mělník

SPARTA

2 4  :  2 6

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

3 0  :  2 2

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 9  :  2 8

Výsledky – jaro 2012

AŠ Ml.Boleslav „B“

SPARTA

2 1  :  2 4

SPARTA

LOKOMOTIVA Vršovice

2 2  :  2 0

SPARTA

WENDY Mělník

3 2  :  2 2

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 3  :  2 3

SPARTA

SOKOL Úvaly

2 7  :  2 5

SPARTA

AŠ Ml.Boleslav „B“

1 0  :     0

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 7  :  2 4

Přátelské utkání v rámci oslav vítězství v SRL – Kutná Hora – 20.května 2012

SPARTA tým mužů

SPARTA posílený tým st.dorostenců

2 1  :  1 7

1 2 : 9

Sestava a branky mužů : Hroch /br/, Malý /br/ - Kůrka 6, Polívka P.ml. 5, Hovorka 4, Thieme 4, Polívka P.st. 1, Šnajdr 1, Hrčka a Šalátek. Trenér: Hájek Jiří.

Sestava a branky : Červenka /br/ - Pícha 5, Polívka D. 3, Brož 2, Hájek 2, Stehlík 2, Šimůnek O. 2, Falge 1 a Veselý M. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů

1.

SPARTA Kutná Hora

15

14

1

  0

409

:

304

29

2.

SOKOL Úvaly

15

  8

0

  7

359

:

360

16

3.

JISKRA Zruč n/Sázavou

15

  6

3

  6

334

:

338

15

4.

LOKOMOTIVA Vršovice

15

  6

0

  9

311

:

326

12

5.

AŠ Mladá Boleslav „B“

15

  4

2

  9

314

:

350

10

6.

1. HC WENDY Mělník

15

  4

0

11

351

:

400

  8

SPARTA Kutná Hora si vítězstvím v SRL zajistila postup do 2.ligy mužů.

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

HOVORKA Radek

   1 4

      4 2

ŠALÁTEK Matěj

   1 4

      2 9

ČERVENKA Jiří

   1 4

brankář

POLÍVKA Petr ml.

   1 3

      2 1

PÍCHA Jiří

   1 2

      3 1

THIEME Filip

   1 1

      6 6

HASALA Ondřej

   1 1

      6 4

SALÁK Josef

   1 1

         7

HROCH Vlastibor

   1 1

brankář

BROŽ Martin

   1 0

      1 2

ŠNAJDR Vít

   1 0

         4

POLÍVKA Petr st.

      9

         9

KŮRKA Michal

      7  

      5 4 

FALGE Jan

      7

         6

STEHLÍK Martin

      6

         4

BIELICKÝ David

      5

      1 3

POLÍVKA Denis

      5

         8

HÁJEK Tomáš

      4

      1 7

RUDOLF Pavel

      4

         5

HRČKA Tomáš

      3

         7

KUŘE Vojtěch

      3

         1

NÁDVORNÍK Martin

      1

         0

PETRÁNEK Jan

      1

         0

-----------------------------------------------------------

Soutěž – 2.LIGA starších dorostenců – Čechy

19.ročník mezinárodního turnaje – Izola / Slovinsko / – 2.-7.července 2011

MRD Dubova

SPARTA

1 1  :  1 3

RD Izola

SPARTA

1 9  :  1 6

RK Novi Beograd

SPARTA

2 2  :  1 1

SOKOL Chrudim

SPARTA

1 0  :  1 6

RUDI team

SPARTA

1 6  :     8

SPARTA obsadila ve skupině 4.místo / 6 – 3-0-3   70:78   6 bodů / a poté hrála utkání o 3.místo:

RD Izola

SPARTA

1 2  :  1 0

Sestava a branky : Karlovský /br/ - Bielický 16, Šimůnek O. 15, Petránek 6, Kuře 5, Brož 3, Stehlík 3, Nešpor 1, Polívka D. 1. Trenér: Hasala Jiří.

Přátelské utkání – Chrudim – 26.srpna 2011

SOKOL Chrudim

SPARTA

3 5  :  3 6

Sestava a branky : Karlovský /br/ - Pícha 11, Brož 9, Falge 6, Bielický 4, Kuře 4, Petránek 1, Stehlík 1 a Koriťák. Trenér: Hasala Jiří.

Výsledky – podzim 2011

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

2 4  :  2 8

SOKOL Kobylisy

SPARTA

3 0  :  2 1

SPARTA

Liberec HANDBALL

3 2  :  3 4

HC Plzeň

SPARTA

2 7  :  3 6

LOKOMOTIVA Louny

SPARTA

3 0  :  2 7

SPARTA

HK Město Lovosice

3 1  :  3 6

TJ Chodov JM

SPARTA

3 8  :  2 3

SPARTA

LOKO Č.Budějovice

2 1  :  2 7

SOKOL Vršovice

SPARTA

2 2  :  3 6

SPARTA

SOKOL Chrudim

2 2  :  3 8

Výsledky – jaro 2012

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

3 0  :  2 8

SPARTA

SOKOL Kobylisy

2 8  :  3 4

Liberec HANDBALL

SPARTA

2 9  :  3 6

SPARTA

HC Plzeň

2 1  :  3 9

SPARTA

LOKOMOTIVA Louny

2 4  :  3 4

HK Město Lovosice

SPARTA

4 2  :  2 1

SPARTA

TJ Chodov JM

2 2  :  3 9

LOKO Č.Budějovice

SPARTA

4 1  :  2 4

SPARTA

SOKOL Vršovice

1 0  :     0

SOKOL Chrudim

SPARTA

3 4  :  2 5

Konečná tabulka 2.ligy starších dorostenců – Čechy

 1.

HK A.S.A. Město Lovosice

20

18

1

  1

674

:

460

37

 2.

TJ Praha Chodov JM

20

16

3

  1

636

:

463

35

 3.

SOKOL Kobylisy

20

13

1

  6

616

:

533

27

 4.

LOKOMOTIVA Louny

20

12

3

  5

587

:

501

27

 5.

LOKOMOTIVA České Budějovice

20

10

1

  9

561

:

529

21

 6.

HC Plzeň

20

10

0

10

541

:

483

20

 7.

SOKOL BASF Chrudim

20

  8

3

  9

543

:

518

19

 8.

AŠ Mladá Boleslav

20

  8

2

10

512

:

549

18

9.

SPARTA Kutná Hora

20

  4

0

16

512

:

632

  8

10.

Liberec HANDBALL

20

  4

0

16

524

:

698

  8

11.

SOKOL Vršovice

20

  0

0

20

279

:

619

  0

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

BROŽ Martin

   1 9

    6 6

POLÍVKA Denis

   1 9

    6 5

KARLOVSKÝ Michal

   1 9

brankář

STEHLÍK Martin

   1 8

    2 4

PÍCHA Jiří

   1 7

 1 5 3

PETRÁNEK Jan

   1 7

    4 0

KUŘE Vojtěch

   1 7

    3 5

FALGE Jan

   1 6

    4 1

BIELICKÝ David

   1 2

    5 8

BENKO Tomáš

   1 2

       2

NÁDVORNÍK Martin

      9

    1 1

KORIŤÁK Pavel

      8

brankář – 4

20.ročník mezinárodního turnaje Eurofest – Izola / Slovinsko / – 1.-6.července 2012

Szentogothardi KK / Maďarsko /

SPARTA

1 0  :  1 1

HV Uilenspiegel / Belgie /

SPARTA

1 2  :  1 3

RD Istrabenz Plini Izola / Slovinsko /

SPARTA

1 0  :     8

UNITED HC Tongeren / Belgie /

SPARTA

1 4  :  1 3

 Konečná tabulka:

1.

UNITED HC Tongeren

4  -  4 – 0 – 0

58 : 46

8

2.

Szentogothardi KK

4  -  2 – 0 – 2

51 : 47

4

3.

RD IP Izola

4  -  2 – 0 – 2

50 : 42

4

4.

SPARTA Kutná Hora

4  -  2 – 0 – 2

45 : 46

4

5.

HV Uilenspiegel

4  -  0 – 0 – 4

39 : 62

0

Utkání o 3.místo:

RD IP Izola / Slovinsko /

SPARTA

1 1  :  1 3

Sestava a branky: Červenka /br/, Karlovský /br/ - Šimůnek 21, Kuře 10, Polívka 9, Falge 6, Nádvorník 5, Stehlík 4, Veselý M. 2 a Bielický 1. Trenéři: Hasala Jiří, Šimůnek Pavel.

------------------------------------------------------

Soutěž ERIMA PŘEBOR starších žáků

Přátelské utkání – Kutná Hora – 9.srpna 2011

SPARTA

HC WENDY Mělník

2 0  :  2 9

Sestava a branky : Kotěšovec /br/ - Veselý M. 6, Procházka 5, Schwarz J. 4, Schwarz O. 2, Špaček 2, Bandi 1, Horáková, Saidl a Veselý Š. Trenér: Salák Alois.

Výsledky – podzim 2011

6 týmů – hráno turnajovým způsobem – vždy 5 týmů, 1 střídavě volno.

Mistrovský turnaj – Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 3  :  1 3

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   8  :  1 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   7  :  1 6

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA

   4  :  1 2

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 0  :  1 8

1.HC Pardubice

SPARTA

1 7  :  1 1

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA

   8  :  1 7

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 8  :  1 9

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 5  :  1 1

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA

1 1  :  1 9

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 9  :  1 3

1.HC Pardubice

SPARTA

2 2  :  1 3

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

SOKOL Úvaly

   7  :  1 6

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 2  :  1 1

SPARTA

1.HC Pardubice

1 1  :  1 4

SPARTA

SOKOL Bělá p.Bez.

2 3  :  1 1

Mistrovský turnaj – Pardubice

1.HC Pardubice

SPARTA

2 6  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 6  :     9

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 6  :  1 6

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 4  :  2 6

Konečná tabulka ERIMA PŘEBORU starších žáků po podzimní části:

1.

SOKOL Úvaly

20  -  17 – 1 -   2

329 : 210

35

2.

1.HC Pardubice

20  -  17 – 0 –  3

357 : 218

34

3.

SPARTA Kutná Hora

20  -  10 – 2 -   8

290 : 276

22

4.

JISKRA Zruč n/Sázavou

20  -    7 – 2  -11

244 : 257

16

5.

AŠ Mladá Boleslav

20  -    6 – 1 - 13

247 : 309

13

6.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

20  -    0 – 0 - 20

143 : 340

  0

Do jarní finálové skupiny postoupili týmy z 1.-3.místa + týmy z 1.-3.místa po podzimní části z ERIMA PŘEBORU Prahy – DUKLA 6, DUKLA 4 a TJ Chodov JM.

Mistrovský turnaj – Břve – 27.listopadu 2011 / 1.jarní turnaj finálové skupiny /

TJ Chodov JM

SPARTA

1 8  :  1 4

1.HC Pardubice

SPARTA

2 0  :  1 5

SOKOL Úvaly

SPARTA

2 0  :  1 5

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 3  :     9

DUKLA Praha 4

SPARTA

2 7  :  1 4

1.kolo Žákovské ligy – Luhačovice - 10.prosince 2011

SOKOL Luhačovice

SPARTA

3 0  :  1 5

STM Olomouc

SPARTA

1 5  :  1 3

SSK TALENT 90 Plzeň

SPARTA

2 8  :     9

HC Zlín

SPARTA

1 8  :     8

HK Královo Pole Brno

SPARTA

2 8  :  1 5

 Konečná tabulka „luhačovické“ skupiny:

1.

SSK TALENT Plzeň

5  -  5 – 0 – 0

111 :   48

10

2.

SOKOL Luhačovice

5  -  3 – 0 – 2

101 :   84

  6

3.

HC Zlín

5  -  2 – 1 – 2

  75 :   68

  5

4.

STM Olomouc

5  -  2 – 1 – 2

  67 :   80

  5

5.

HK KP Brno

5  -  2 – 0 – 3

  72 :   87

  4

6.

SPARTA Kutná Hora

5  -  0 – 0 – 5  

  60 : 119

  0

Do 2.kola postupovalo prvních 5 týmů / SPARTA tedy dále nepostoupila /.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec / br / - Schwarz J. 18, Veselý M. 14, Procházka 11, Bandi 8, Schwarz O. 4, Škalda 2, Veselý Š. 2, Puchoň 1 a Seidl. Trenér: Salák Josef.

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 24.března 2012

SPARTA

JISKRA Zruč

   8  :    7

SPARTA

1.HC Pardubice

   8  :    9

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 0  :    9

SPARTA

JISKRA Zruč

   4  :  1 1

SPARTA

1.HC Pardubice

   8  :  1 1

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 1  :     9

Sestava a branky: Kotěšovec /br/ - Schwarz J. 26, Veselý M. 11, Veselý Š. 5, Procházka 4, Piskač 2, Špaček 2, Suchomel a Škalda. Trenér: Šnajdr Vít.

Konečná tabulka turnaje:

1.

1.HC Pardubice

6  -  6 – 0 – 0

67 : 50

12

2.

SPARTA Kutná Hora

6  -  3 – 0 – 3 

49 : 56

  6

3.

JISKRA Zruč n/Sázavou

6  -  2 – 0 – 4

46 : 45

  4

4.

HC AŠ Mladá Boleslav

6  -  1 – 0 – 5

50 : 61

  2

Jiří SCHWARZ se stal nejlepším střelcem turnaje.

Mistrovský turnaj finálové skupiny – DUKLA Praha 6

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 9  :     6

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 9  :     9

DUKLA Praha 4

SPARTA

2 3  :     9

TJ Chodov JM

SPARTA

1 8  :  1 4

Každého jarního turnaje finálové skupiny se zúčastnilo 5 týmů a 1 měl střídavě volno.

Mistrovský turnaj finálové skupiny - Pardubice

1.HC Pardubice

SPARTA

2 0  :  1 5

SOKOL Úvaly

SPARTA

2 4  :  1 6

DUKLA Praha 4

SPARTA

3 0  :  1 4

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 1  :  1 3

Mistrovský turnaj finálové skupiny – DUKLA Praha 4

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 8  :  1 2

1.HC Pardubice

SPARTA

1 8  :  1 0

DUKLA Praha 6

SPARTA

1 8  :     7

TJ Chodov JM

SPARTA

1 5  :     9

Mistrovský turnaj finálové skupiny – Kutná Hora

SPARTA

1.HC Pardubice

   8  :  1 6

SPARTA

TJ Chodov JM

1 4  :  1 8

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 8  :  2 2

SPARTA

DUKLA Praha 6

1 5  :  2 2

Mistrovský turnaj finálové skupiny – Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 3  :  1 2

1.HC Pardubice

SPARTA

1 3  :     9

TJ Chodov JM

SPARTA

1 3  :  1 8

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 7  :     9

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků

1.

DUKLA Praha 6

25

24

0

  1

468

:

241

48

2.

DUKLA Praha 4

25

20

0

  5

419

:

312

40

3.

SOKOL Úvaly

25

12

0

13

349

:

353

24

4.

1.HC Pardubice

25

11

0

14

382 

:

406

22

5.

TJ Chodov JM

25

  7

0

18

308

:

423

14

6.

SPARTA Kutná Hora

25

  1

0

24

304

:

493

  2

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

VESELÝ Matěj

   4 5

1 7 9

PROCHÁZKA Michael

   4 1

   9 5

VESELÝ Šimon

   4 1

   2 5

KOTĚŠOVEC Václav

   4 1

brankář-1

SCHWARZ Jiří

   3 7

1 2 9

BANDI Luboš

   3 7

   6 9

ŠPAČEK Ondřej

   3 7

   3 1

ŠKALDA Jan

   3 7

   2 2

MATOUŠEK Michal

   3 2

      8

SEIDL Pavel

   2 4

      2

SCHWARZ Ondřej

   2 1

   1 5

PISKAČ Michal

   1 6

   1 4

HORÁK Tomáš

   1 6

      0

PRAŽÁK Tomáš

   1 2

      1

PUCHOŇ Jaroslav

      8

      2

ČÁSTEK Patrik

      4

      0

GINTER Petr

      4

      0

-----------------------------------------------------------

Soutěž ERIMA PŘEBOR mladších žáků

Výsledky – podzim 2011

8 týmů – 2 skupiny - sever a jih - po 4 – turnajově /

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

7  :  1 8

1.HC Pardubice

SPARTA

5  :  1 9

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA

4  :  1 1

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

1 8  :     7

SPARTA

1.HC Pardubice

1 4  :  1 2

SPARTA

SOKOL Úvaly „B“

2 2  :  1 1

Mistrovský turnaj – Úvaly

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

2  :     6

1.HC Pardubice

SPARTA

2  :     3

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA

4  :  1 1

Mistrovský turnaj – Pardubice

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   9  :  1 4

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA

1 0  :  1 8

1.HC Pardubice

SPARTA

2 3  :  1 6

Konečná tabulka ERIMA PŘEBORU mladších žáků po podzimní části – skupina JIH:

1.

SPARTA Kutná Hora

12  -  11 – 0 –   1

170 :   96

22

2.

1.HC Pardubice

12  -    9 – 0 –   3

149 : 119

18

3.

SOKOL Úvaly „B“

12  -    3 – 0 –   9

106 : 148

  6

4.

JISKRA Zruč n/Sázavou

12  -    1 – 0 – 11

  85 : 154

  2

Do 1.kvalifikačního turnaje / o postup do finálové skupiny / postoupila družstva na 1.-3.místě z obou skupin. Ze skupiny sever postoupila Bělá p.Bezdězem, Mladá Boleslav a Úvaly „A“.

1.kvalifikační turnaj – Bělá p.B. – 6.listopadu 2011

1.HC Pardubice

SPARTA

1 1  :  1 3

SOKOL Úvaly

SPARTA

   5  :     9

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA

   7  :     8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 0  :  1 5

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA

   4  :  1 0

Konečná tabulka 1.kvalifikačního turnaje:

1.

SPARTA Kutná Hora

5  -  5 – 0 – 0

55 : 37

10

2.

1.HC Pardubice

5  -  4 – 0 – 1

52 : 36

  8

3.

SOKOL Úvaly

5  -  2 – 0 – 3

39 : 38

  4

4.

AŠ Mladá Boleslav

5  -  2 – 0 – 3

42 : 51

  4

5.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

5  -  2 – 0 – 3

37 : 40

  4

6.

SOKOL Úvaly „B“

5  -  0 – 0 – 5

23 : 46

  0

O pořadí na 3.-5.místě rozhodovala vzájemná minitabulka. Všechny tři týmy měli z těchto vzájemných utkání 2 body a tak rozhodl rozdíl skóre ( Úvaly +1, Ml.Boleslav 0, Bělá -1 /.

Do 2.kvalifikačního turnaje postoupilo prvních pět týmů.

2.kvalifikační turnaj – Břve – 12.listopadu 2011

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA

1 0  :  1 4

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   8  :  2 2

SOKOL Úvaly

SPARTA

   9  :  1 6

1.HC Pardubice

SPARTA

1 3  :  1 7

Konečná tabulka 2.kvalifikačního turnaje:

1.

SPARTA Kutná Hora

4  -  4 – 0 - 0

69 : 40

8

2.

AŠ Mladá Boleslav

4  -  3 – 0 – 1

49 : 56

6

3.

1.HC Pardubice

4  -  2 – 0 – 3

57 : 57

4

4.

SOKOL Úvaly

4  -  1 – 0 – 3

41 : 52

2

5.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

4  -  0 – 0 - 4

45 : 56

0

Do jarního finálového turnaje postupuje SPARTA Kutná Hora, AŠ Mladá Boleslav a SOKOL Úvaly. Tým 1.HC Pardubice sice obsadil třetí – postupové místo, startoval pouze v podzimní část této soutěže bez nároku na postup / souběžně hraje svou – východočeskou soutěž /.

1.mistrovský turnaj finálové skupiny – Břve – 26.listopadu 2011

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 3  :  1 9

TJ Chodov JM

SPARTA

   7  :  2 1

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 0  :     9

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 2  :  1 2

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 7  :  2 0

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 28.ledna 2012

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč

   8  :     9

SPARTA

LOKO Vršovice

1 7  :     5

SPARTA

SOKOL Bělá

1 5  :  1 3

SPARTA

1.HC Pardubice

1 0  :  1 3

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 2  :  1 6

Sestava a branky: Ginter O. /br/, Pražák /br/ - Bandi 21, Procházka 19, Škalda 6, Horák 5, Men 4, Flachs T. 2, Špaček 2, Jeníček 1, Kulich 1, Matoušek 1, Horáková K., Horáková M. a Piskač. Trenéři : Salák Josef a Šnajdr Vít.

Konečná tabulka turnaje :

1.

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou

5  -  5 – 0 – 0

5 5  :  3 0

10

2.

SOKOL Úvaly

5  -  4 – 0 – 1

6 3  :  4 3

  8

3.

1.HC Pardubice

5  -  3 – 0 – 2

6 7  :  4 4

  6

4.

SPARTA Kutná Hora

5  -  2 – 0 – 3

6 2  :  5 6

  4

5.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

5  -  1 – 0 – 4

4 7  :  6 1

  2

6.

LOKOMOTIVA Vršovice

5  -  0 – 0 – 5

1 9  :  7 9

  0

Zimní turnaj VIESSMANN CUP 2012 – Nové Veselí – 11.února 2012

8 týmů – 2 skupiny po 4 a potom o umístění

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 1  :     7

SOKOL Nové Veselí „A“

SPARTA

1 9  :  1 4

SPARTAK MAS Sez.Ústí

SPARTA

2 0  :     5

SPARTA skončila ve své skupině čtvrtá a poté hrála utkání o 7.místo.

o 7.místo

SOKOL Nové Veselí „B“

SPARTA Kutná Hora

   8  :  1 6

Sestava a branky: Kotěšovec /br/ - Procházka 26, Škalda 7, Horák 4, Krupková 2, Mommers 2, Jeníček 1, Fojta, Horáková M. a Seidl. Trenér: Salák Josef.

Konečné pořadí turnaje VIESSMANN CUP 2012:

1. HC Zlín, 2. SPARTAK MAS Sezimovo Ústí, 3. SOKOL Nové Veselí „A“, 4. SOKOL Telnice, 5. SOKOL Velké Meziříčí, 6. LOKOMOTIVA Vršovice, 7. SPARTA Kutná Hora, 8. SOKOL Nové Veselí „B“.

Výsledky - jaro 2012

V zimní přestávce byl do „B“ skupiny navíc přihlášen „B“ tým mladších žáků Kutné Hory.

Mistrovský turnaj skupiny „B“ Kobylisy

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA „B“

   4  :  3

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA „B“

1 4  :  1 

SOKOL Vršovice

SPARTA „B“

1 6  :  4

SOKOL Kobylisy

SPARTA „B“

1 6  :  8 

Mistrovský turnaj finálové skupiny – DUKLA Praha 6

TJ Chodov JM

SPARTA

   7  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA

   7  :     9

DUKLA Praha 6

SPARTA

1 7  :  1 0

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 0  :  1 9

Mistrovský turnaj skupiny „B“ Bělá pod Bezdězem

HC WENDY Mělník

SPARTA „B“

   5  :     7

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA „B“

1 3  :     9 

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA „B“

1 4  :  1 1

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA „B“

2 3  :     8 

Mistrovský turnaj finálové skupiny - Chodov

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 4  :  1 3

TJ Chodov JM

SPARTA

1 1  :  1 2

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 0  :  1 6

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 6  :  1 5

Mistrovský turnaj finálové skupiny – DUKLA Praha 4

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 0  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   7  :  1 5

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 3  :     8

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 6  :  1 5

Mistrovský turnaj skupiny „B“ - Mělník

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA „B“

2 4  :  4 

SOKOL Kobylisy

SPARTA „B“

2 5  :  7

SOKOL Vršovice

SPARTA „B“

2 6  :  3 

HC WENDY Mělník

SPARTA „B“

1 9  :  6

Mistrovský turnaj finálové skupiny – Úvaly

TJ Chodov JM

SPARTA

   4  :  2 2

DUKLA Praha 6

SPARTA

2 2  :  1 5

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   5  :  2 1

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 6  :  1 4

Mistrovský turnaj skupiny „B“ – Kutná Hora

SPARTA „B“

JISKRA Zruč n/Sázavou

8  :  1 4 

SPARTA „B“

SOKOL Kobylisy

7  :  2 2

SPARTA „B“

SOKOL Úvaly „B“

8  :     5 

SPARTA „B“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

6  :  1 5

Mistrovský turnaj finálové skupiny – Kutná Hora

SPARTA

TJ Chodov JM

2 5  :     4

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

3 1  :  1 1

SPARTA

DUKLA Praha 4

1 9  :     2

SPARTA

DUKLA Praha 6

1 3  :  1 9

Mistrovský turnaj skupiny „B“ Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA „B“

1 6  :  3  

HC WENDY Mělník

SPARTA „B“

   7  :  7

SOKOL Vršovice

SPARTA „B“

1 5  :  8 

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA „B“

2 0  :  6

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků – finálové skupiny

1.

DUKLA Praha 6

25

25

0

  0

570

:

251

50

2.

SPARTA Kutná Hora

25

15

1

  9

398

:

300

31

3.

SOKOL Úvaly

25

15

1

  9

409

:

334

31

4.

DUKLA Praha 4

25

11

0

14

379

:

426

22

5.

AŠ Mladá Boleslav

25

  6

1

18

267

:

464

13

6.

TJ Chodov JM

25

  1

1

23

233

:

478

  3

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

PROCHÁZKA Michael

   4 6

   2 1 9

KOTĚŠOVEC Václav

   4 3

brankář-3

ŠKALDA Jan

   4 2

      9 2

HORÁK Tomáš

   4 2

      3 0

BANDI Luboš

   3 9

   1 8 3

ŠPAČEK Ondřej

   3 9

      9 5

HORÁKOVÁ Kateřina

   3 4

         7

GINTER Ondřej

   2 6

brankář-1

MEN Vojtěch

   2 5

      2 1

PRAŽÁK Tomáš

   2 5

      1 2

MATOUŠEK Michal

   2 5

         4

HORÁKOVÁ Michala

   2 3

   2

JENÍČEK Daniel

   1 9

         8

FLACHS Tomáš

   1 2

   1

MISTROVÁ Nikola

      8

   1

GINTER Petr

      6

         3

FLACHS Jan

      5

         0

HARTMAN Kryštof

      4

         1

KRUPKOVÁ Lucie

      4

         0

MOMMERS Rick

      4

         0

NEUMANOVÁ Štěpánka

      4

         0

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků – skupiny „B“

1.

JISKRA Zruč n/Sázavou

20

17

1

  2

288

:

169

35

2.

SOKOL Kobylisy

20

17

0

  3

287

:

191

34

3.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

20

16

0

  4

306

:

181

32

4.

SOKOL Úvaly „B“

20

  9

1

10

258

:

258

19

5.

LOKOMOTIVA Vršovice

20

  9

0

11

196

:

212

18

6.

SOKOL Vršovice

20

  7

0

13

218

:

228

14

7.

SPARTA Kutná Hora „B“

20

  2

1

17

124

:

313

  5

8.

HC WENDY Mělník

20

  1

1

15

136

:

261

  3

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KRUPKOVÁ Lucie

2 0

1 4

HORÁKOVÁ Kateřina

1 6

1 0

NEUMANOVÁ Štěpánka

1 6

   5

MISTROVÁ Nikola

1 6

   4

FOJTA Marek

1 6

   3

MATOUŠEK Michal

1 6

brankář

HORÁKOVÁ Michala

1 2

1 5

KOCOUREK Ondřej

1 2

   2

HORÁK Tomáš

   9

2 3

SAIDL Pavel

   8

1 5

MEN Vojtěch

   8

1 4

FLACHS Tomáš

   8

   9

NOVÁK Pavel

   8

   0

JENÍČEK Daniel

   4

   6

KLOUČEK Filip

   4

   1

VALEŠ Jaroslav

   4

   1

VLASÁKOVÁ Eliška

   4

   1

GINTER Petr

   4

   0

KERNEROVÁ Michala

   4

   0

KOCOURKOVÁ Martina

   4

   0

MOMMERS Rick

   1

   1

Mistrovství ČR v Házenkářském desetiboji mladších žáků – Nové Veselí – 8.-11.června 2012

Konečné pořadí MČR:

1. 

TJ DUKLA Praha 6

68  bodů

2.

HBC Karviná

64

3. 

HK A.S.A. Město Lovosice

58

4.

SK Velká Bystřice

57

5.

HBC Strakonice 1921

41

6.

TJ SOKOL Nové Veselí

31

7.

SSK TALENT 90 Plzeň

27

8. 

TJ SPARTA Kutná Hora

21

Sestava SPARTY Kutná Hora: Bandi Luboš, Flachs Tomáš, Ginter Ondřej, Hartman Kryštof, Horák Tomáš, Jeníček Daniel, Kocourek Ondřej, Kotěšovec Václav, Matoušek Michal, Men Vojtěch, Mommers Rick, Procházka Michael, Škalda Jan a Špaček Ondřej. Trenér: Salák Alois ml., vedoucí týmu: Salák Josef, masérka: Saláková Andrea.

20.ročník mezinárodního turnaje Eurofest – Izola / Slovinsko / – 1.-6.července 2012

Výsledky mladších žáků:

Obudai KS / Maďarsko /

SPARTA

1 3  :  1 4

RK Novi Beograd / Srbsko /

SPARTA

   9  :  1 4

ŠK Mokerg IG / Slovinsko /

SPARTA

2 3  :  1 5

Saeby HK / Dánsko /

SPARTA

   8  :  1 6

UMSK Dabie „A“ / Polsko /

SPARTA

1 6  :  1 3

 Konečná tabulka základní skupiny "A":

1.

ŠK Mokerg IG

5  -  5 – 0 – 0

89 : 49

10

2.

UMSK Dabie „A“

5  -  3 – 0 – 2

89 : 68

  6

3.

Obudai KS

5  -  3 – 0 – 2

82 : 70

  6

4.

SPARTA Kutná Hora

5  -  3 – 0 – 2

72 : 69

  6

5.

RK Novi Beograd

5  -  1 – 0 – 4

43 : 66

  2

6.

Saeby HK

5  -  0 – 0 – 5

32 : 85

  0

Utkání o 7.místo:

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou

SPARTA

1 5  :  8

Sestava a branky: Kotěšovec /br/ - Bandi 24, Špaček 19, Škalda 11, Piskač 10, Veselý Š. 6, Horák 5, Jeníček 4 a Ginter 2. Trenéři: Salák Alois – Salák Josef.

Výsledky mladších žákyň:

MLINOTEST Ajdovščina / Slovinsko /

SPARTA

1 4  :  1 3

RK Kolubara / Srbsko /

SPARTA

1 4  :     9

Tushino - 101 / Rusko /

SPARTA

2 3  :  1 5

ŽRK VEPLAS Velenje / Dánsko /

SPARTA

1 6  :     8

 Konečná tabulka základní skupiny "A":

1.

Tushino - 101

4  -  4 – 0 – 0

56 : 26

8

2.

MLINOTEST Ajdovščina

4  -  3 – 0 – 1

59 : 41

6

3.

ŽRK VEPLAS Velenje

4  -  2 – 0 – 2

34 : 51

4

4.

RK Kolubara

4  -  1 – 0 – 3

31 : 38

2

5.

SPARTA Kutná Hora

4  -  0 – 0 – 4

33 : 57

0

Utkání o 5.-9.místo:

Saeby HK / Dánsko /

SPARTA

   0  :     6

ŽRK Ormož / Slovinsko /

SPARTA

1 2  :     8

Sestava a branky: Krupková 8, Horáková M. 6, Neumanová 6, Plívová 6, Mistrová 5, Fašková 3, Horáková K. 3, Voldánová 3, Kocourková a Vlasáková. Trenéři: Saláková Andrea – Krupka Martin.

-----------------------------------------------------------

Soutěž OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek

8 týmů –  turnajově / hraje se házená systémem 4+1 /

Výsledky - podzim 2011 / započítávalo se jako samostatná soutěž /

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA minižáci „A“

SPARTA K.Hora „B“

2 6  :     4

SPARTA minižáci „A“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

1 6  :     6

SPARTA minižáci „A“

AŠ Mladá Boleslav

1 3  :     7

SPARTA minižáci „A“

SOKOL Hudlice

3 3  :     1

SPARTA minižáci „A“

SPARTAK Příbram

1 6  :     2

SPARTA minižáci „B“

SPARTA K.Hora „A“

   4  :  2 6

SPARTA minižáci „B“

SPARTAK Příbram

1 0  :     3

SPARTA minižáci „B“

SOKOL Hudlice

2 3  :     1

SPARTA minižáci „B“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

   8  :  1 0

SPARTA minižáci „B“

AŠ Mladá Boleslav

   3  :     9

SPARTA přípravka „A“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

   2  :     8

SPARTA přípravka „A“

JISKRA Zruč n/Sázavou

   8  :     0

SPARTA přípravka „A“

AŠ Mladá Boleslav

   1  :     8

SPARTA přípravka „A“

SPARTA K.Hora „B“

1 3  :     8

SPARTA přípravka „B“

SPARTA K.Hora „A“

   8  :  1 3

SPARTA přípravka „B“

JISKRA Zruč n/Sázavou

   6  :     1

SPARTA přípravka „B“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

   2  :     7

SPARTA přípravka „B“

AŠ Mladá Boleslav

   4  :     7

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

SPARTA K.Hora „B“

SPARTA minižáci „A“

   4  :  1 9

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „A“

1 0  :  1 6

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci „A“

1 1  :  2 0

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „A“

   7  :  2 2

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „A“

   3  :  2 3

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „A“

   6  :  2 3

SPARTA K.Hora „A“

SPARTA minižáci „B“

1 9  :     4

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „B“

   8  :  1 2

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „B“

1 4  :  1 2

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „B“

1 7  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci „B“

1 5  :     6

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „B“

   6  :  1 7

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

1 6  :     4

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   7  :     3

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

   5  :  1 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

   8  :     3

SOKOL Hudlice

SPARTA přípravka

   3  :  1 2

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

   7  :  1 5

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

   5  :  1 4 

SOKOL Bělá p.Bez. „B“

SPARTA minižáci

1 3  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   2  :  2 3 

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

   7  :  1 1  

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci

   1  :  2 8   

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

   3  :     9

SOKOL Hudlice

SPARTA přípravka

   6  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

1 8  :  1 3

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   7  :     9

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

   6  :  1 4

Mistrovský turnaj – Zruč nad Sázavou

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA minižáci „A“

2 2  :  1 6

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „A“

   5  :  1 6 

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „A“

   5  :  3 5 

Semifinále:

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „A“

1 3  :  1 7

Finále:

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA minižáci „A“

2 2  :  2 1

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „B“

1 1  :  1 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci „B“

1 9  :     7 

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „B“

1 9  :     8 

Utkání o 5.-8.místo:

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „B“

5  :  1 7

Utkání o 5.místo:

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „B“

1 5  :  1 6

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

1 1  :  1 7

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

   8  :  1 3

SOKOL Hudlice

SPARTA přípravka

   7  :  1 7

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

1 9  :  1 7

Mistrovský turnaj - Úvaly

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

5  :  1 3

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

8  :  1 0 

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

5  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

5  :     5 

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA minižáci

4  :  1 2  

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci

4  :  1 1   

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

1  :     6

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

1  :     4

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

4  :     4

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

5  :     6

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA přípravka

1  :  1 1

SOKOL Hudlice

SPARTA přípravka

0  :     7

Mistrovský turnaj – Mělník

SPARTA K.Hora „B“

SPARTA minižáci „A“

   9  :  1 5

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „A“

   9  :  1 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci „A“

   9  :     6

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „A“

1 3  :  1 6

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „A“

   6  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „A“

   9  :  2 7

SPARTA K.Hora „A“

SPARTA minižáci „B“

1 5  :     9

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „B“

1 2  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci „B“

1 3  :  1 1

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „B“

1 1  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci „B“

1 4  :     8

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci „B“

   6  :  1 8

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   3  :  2 1

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

1 1  :     6

SOKOL Hudlice

SPARTA přípravka

   5  :  1 3

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

1 8  :     7

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

   6  :     6

Konečná / neoficiální / tabulka OP minižáků - podzimní část:

  1.

SPARTA Kutná Hora

34  utkání

39  bodů

  2.

AŠ Mladá Boleslav

34

37

  3.

SOKOL Bělá pod Bezdězem

34

26

  4.

SOKOL Úvaly

29

19

  5.

SPARTAK Příbram

34

14

6.

SPARTA Kutná Hora „B“

22

13

  7.

JISKRA Zruč n/Sázavou

  5

  8

  8.

SOKOL Bělá pod Bez. „B“

  6

  5

  9.

WENDY Mělník

29

  5

10.

SOKOL Úvaly „B“

  6

  2

11.

SOKOL Hudlice

  5

  1

Konečná / neoficiální / tabulka OP přípravek - podzimní část:

1.

AŠ Mladá Boleslav

25  utkání

27  bodů

2.

SPARTA Kutná Hora

29

26

3.

SOKOL Úvaly

25

25

4.

SOKOL Bělá pod Bezdězem

29

22

5.

JISKRA Zruč nad Sázavou

24

  9

6.

SOKOL Hudlice

25

  8

7.

SPARTA Kutná Hora „B“

  4

  2

8.

HC WENDY Mělník

  5

  1

9.

SOKOL Úvaly „B“

  6

  1

Družstva získávala na jednotlivých turnajích body podle počtu účastníků a celkového umístění, tedy při 6 týmech vítěz 6 bodů, druhý 5 bodů atd. až poslední získával 1 bod.

Podzimní část 2011 se hrála v obou kategoriích jako samostatná soutěž.

Mikulášský turnaj mini a přípravek 4+1 – Plzeň – 4.prosince 2011

DHC Plzeň

SPARTA minižáci

   5  :  1 3

DHK BANÍK Most

SPARTA minižáci

   5  :  2 6 

SOKOL Šťáhlavy

SPARTA minižáci

1 1  :  1 6

HC Háje Praha

SPARTA minižáci

   5  :  2 2 

Sestava a branky: Men 26, Krupková 16, Fojta 10, Novák 7, Valeš 7, Neumanová 6 a Mistrová 5. Trenér: Salák Alois ml.

Konečná tabulka turnaje minižáků:

1.

SPARTA Kutná Hora

4  -  4 – 0 – 0

  77 : 26

8

2.

DHC Plzeň

4  -  2 – 0 – 2

  47 : 24

4

3.

SOKOL Šťáhlavy

4  -  2 – 0 – 2

  45 : 38

4

4.

DHK BANÍK Most

4  -  2 – 0 – 2

  39 : 63

4

5.

HC Háje Praha

4  -  0 – 0 – 4

  15 : 72

0

O pořadí na 2.-4.místě musela rozhodnout vzájemná minitabulka a v ní při rovnosti bodů všech tří týmů rozdíl skóre. A to měla nejlepší Plzeň / +6 /, před Šťáhlavy / +1 / a Mostem / -7 /.

SK Hudlice

SPARTA přípravka

5  :  1 0

DHC Plzeň

SPARTA přípravka

6  :     8

SLAVOJ Tachov

SPARTA přípravka

0  :  1 8

TALENT Plzeň

SPARTA přípravka

9  :     1

DHC Plzeň „B“

SPARTA přípravka

4  :  1 3

Sestava a branky: Pavlík 25, Salák 13, Kotva 6, Šnajdrová 3, Vlasáková 2, Kotlářová 1 a Růžička 1. Trenérka: Saláková Andrea.

Konečná tabulka turnaje přípravek:

1.

TALENT Plzeň

5  -  5 – 0 – 0

75 : 10

10

2.

SPARTA Kutná Hora

5  -  4 – 0 – 1

50 : 24

  8

3.

DHC Plzeň

5  -  3 – 0 – 2

31 : 24

  6

4.

SK Hudlice

5  -  2 – 0 – 3

35 : 32

  4

5.

DHC Plzeň „B“

5  -  1 – 0 – 4

18 : 47

  2

6.

SLAVOJ Tachov

5  -  0 – 0 – 5

  2 : 74

  0

Mikulášský turnaj přípravek 4+1 – Kutná Hora /BIOS/ – 10.prosince 2011

12 týmů – 4 skupiny po 3 a poté skupiny o celkové umístění.

Výsledky skupiny „A“

SPARTA přípravka „A“

JISKRA Zruč n/Sázavou

8 : 6

SPARTA přípravka „A“

SHK P-D Pardubice

5 : 3

Konečná tabulka skupiny „A“

1.

SPARTA Kutná Hora

3  -  2 – 0 – 0

1 3  :     9

4

2.

SHK P-D Pardubice

3  -  1 – 0 – 1

1 0  :     7

2

3.

JISKRA Zruč n/Sázavou

3  -  0 – 0 – 2

   8  :  1 5

0

Výsledky skupiny „D“

SPARTA přípravka „B“

HBC Jičín „B“

   9  :  1 0

SPARTA přípravka „B“

SOKOL Nové Veselí

1 3  :     8

Konečná tabulka skupiny „D“

1.

HBC Jičín „B“

3  -  3 – 0 - 0

2 2  :  1 3

6

2.

SPARTA K.Hora „B“

3  -  2 – 0 - 1

2 2  :  1 8

4

3.

SOKOL Nové Veselí

3  -  0 – 0 - 3

1 2  :  2 5

0

Po odehrání základních skupin postoupili jejich vítězové do finálové skupiny o 1.-4.místo, týmy ze druhých míst se střetli ve skupině o 5.-8.místo a týmy ze třetích míst hráli ve skupině o 9.-12.místo.

Výsledky ve finálové skupině o 1.-4.místo:

SPARTA přípravka „A“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

6  :  2 5

SPARTA přípravka „A“

1.HC Pardubice

6  :  1 9

SPARTA přípravka „A“

HBC Jičín „B“

5  :     8

Konečná tabulka finálové skupiny o 1.-4.místo:

1.

SOKOL Bělá p.Bez.“B“

3  -  3 – 0 - 0

5 7  :  1 7

6

2.

1.HC Pardubice

3  -  2 – 0 - 1

3 7  :  3 3

4

3.

HBC Jičín „B“

3  -  1 – 0 - 2

2 0  :  3 5

2

4.

SPARTA Kutná Hora

3  -  0 – 0 - 3

2 0  :  4 9

0

Výsledky ve skupině o 5.-8.místo:

SPARTA přípravka „B“

HBC Jičín

   6  :  1 7

SPARTA přípravka „B“

ZŠ Starý Kolín

1 5  :     7

SPARTA přípravka „B“

SHK D-P Pardubice

1 6  :     9

Konečná tabulka skupiny o 5.-8.místo:

5.

HBC Jičín

3  -  3 – 0 - 0

2 2  :  1 7

6

6.

SPARTA K.Hora „B“

3  -  2 – 0 - 1

2 2  :  1 5

4

7.

ZŠ Starý Kolín

3  -  1 – 0 - 2

1 9  :  1 8

2

8.

SHK P-D Pardubice

3  -  0 – 0 - 3

   5  :  2 0

0

Konečná tabulka skupiny o 9.-12.místo:

  9.

SOKOL Nové Veselí

3  -  2 – 0 - 1

2 6  :  2 4

4

10.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

3  -  2 – 0 - 1

2 8  :  1 0

4

11.

JISKRA Zruč n/Sázavou

3  -  1 – 1 - 1

1 9  :  2 4

3

12.

JISKRA Havlíčkův Brod

3  -  0 – 1 - 2

1 7  :  3 2

0

Sestava a branky přípravky „A“ : Klouček 20, Šnajdrová 7, Kernerová 5, Kotlářová 3, Peková a Procházka. Trenér : Salák Alois.

Sestava a branky přípravky „B“ : Valeš 17, Kocourek 13, Salák 8, Růžička 5, Pektor 1 a Němec. Trenér : Salák Alois.

Vánoční turnaj minižáků 6+1 – Strakonice – 18.prosince 2011

HBC Strakonice

SPARTA minižáci

1 9  :     9

HC DUKLA Praha

SPARTA minižáci

2 1  :     5 

SOKOL Písek

SPARTA minižáci

   6  :  1 4

HK Ivančice

SPARTA minižáci

   7  :  1 0 

Sestava a branky: Men 21, Ginter 12, Flachs T. 2, Mistrová 2, Valeš 1, Flachs J., Fojta, Klouček, Krupková, Mommers a Neumanová. Trenér: Salák Alois ml.

Konečná tabulka turnaje:

1.

HBC Strakonice

4  -  4 – 0 – 0

58 : 28

8

2.

HC DUKLA Praha

4  -  3 – 0 – 1

58 : 26

6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  -  2 – 0 – 2

38 : 53

4

4.

HK Ivančice

4  -  1 – 0 – 3

26 : 38

2

5.

SOKOL Písek

4  -  0 – 0 – 4

22 : 57

0

Zimní turnaj minižáků 4+1 – Kutná Hora /BIOS/ - 4.února 2012

SPARTA

ZŠ Starý Kolín

1 2  :     7

SPARTA

SOKOL Bělá

   7  :  1 1

SPARTA

SHK Pardubice „B“

1 2  :     8

SPARTA

1.HC Pardubice

1 4  :     1

SPARTA

SHK Pardubice

1 4  :     7

Sestava a branky: Men 38, Neumanová 6, Mistrová 5, Krupková 4, Mommers 4, Kocourek 1, Valeš 1, Kernerová, Klouček a Šnajdrová. Trenér : Salák Alois.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

5  -  5 – 0 – 0

64  :  29

10

2.

SPARTA Kutná Hora

5  -  4 – 0 – 1

59  :  34

  8

3.

SHK D-P Pardubice

5  -  3 – 0 – 2

70  :  34

  6

4.

1.HC Pardubice

5  -  2 – 0 – 3

18  :  54

  4

5.

SHK D-P Pardubice „B“

5  -  1 – 0 – 4

38  :  54

  2

6.

ZŠ Starý Kolín

5  -  0 – 0 – 5

32  :  76

  0

Zimní turnaj přípravek 4+1 – Kutná Hora /BIOS/ – 18.února 2012

8 týmů – 2 skupiny po 4 a poté skupiny o celkové umístění.

Výsledky skupiny „A“

SPARTA

SHK D-P Pardubice

   4  :     2

SPARTA

SOKOL Bělá

1 4  :  1 0

SPARTA

HBC Jičín „B“

1 4  :     4

Konečná tabulka skupiny „A“

1.

SPARTA Kutná Hora

3  -  3 – 0 – 0

29 : 16

6

2.

HBC CONTINENTAL Jičín „B“

3  -  2 – 0 – 1

28 : 27

4

3.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

3  -  1 – 0 – 2

35 : 31

2

4.

SHK D-P Pardubice

3  -  0 – 0 – 3

12 : 30

0

Výsledky ve skupině o 1.-4.místo

SPARTA

HBC Jičín

1 1  :  1 2

SPARTA

1.HC Pardubice

1 5  :  1 8

Konečná tabulka finálové skupiny o 1.-4.místo

1.

1.HC Pardubice

3  -  3 – 0 – 0

49 : 39

6

2.

HBC CONTINENTAL Jičín

3  -  2 – 0 – 1

45 : 33

4

3.

SPARTA Kutná Hora

3  -  1 – 0 – 2

37 : 34

2

4.

HBC CONTINENTAL Jičín „B“

3  -  0 – 0 – 3

19 : 44

0

Konečná tabulka skupiny o 5.-8.místo

5.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

3  -  3 – 0 – 0

36 : 16

6

6.

ZŠ Starý Kolín

3  -  2 – 0 – 1

19 : 12

4

7.

SHK D-P Pardubice

3  -  1 – 0 – 2

15 : 24

2

8.

JISKRA Zruč n/Sázavou

3  -  0 – 0 – 3

15 : 33

0

Sestava a branky: Klouček 19, Valeš 17, Kocourek 11, Judytková 3, Růžička 3, Salák 2, Šnajdrová 2, Peková, Procházka a Vlasáková Š. Trenér : Salák Alois.

Zimní turnaj minižáků 6+1 – Kutná Hora /BIOS/ - 10.března 2012

SPARTA

SOKOL Úvaly

0  :    4

SPARTA

HC TJ Náchod

3  :    5

SPARTA

Liberec HANDBALL

2  :    9

SPARTA

SOKOL Úvaly

5  :    7

SPARTA

HC TJ Náchod

2  :    7

SPARTA

Liberec HANDBALL

2  :  1 1

Konečná tabulka turnaje:

1.

Liberec HANDBALL

6  -  6 – 0 – 0

41 : 11

12

2.

HC TJ Náchod

6  -  4 – 0 – 2

30 : 17

  8

3.

SOKOL Úvaly

6  -  2 – 0 – 4

19 : 33

  4

4.

SPARTA Kutná Hora

6  -  0 – 0 – 6

14 : 43

  0

Sestava a branky: Flachs T. 9, Neumanová 2, Valeš 2, Kocourek 1, Flachs J., Kernerová, Kocourková, Novák, Rousová a Šnajdrová. Trenéři: Salák Josef, Šnajdr Vít.

Jarní turnaj v miniházené 4+1 – Zruč nad Sázavou – 25.března 2012

8 týmů v každé věkové kategorii – 2 skupiny po 4 a potom o umístění

Výsledky minižáků ve žluté skupině:

SOKOL Nové Veselí

SPARTA minižáci

   9  :  2 8

STM Olomouc „B“

SPARTA minižáci

1 7  :  1 5

SHK D-P Pardubice

SPARTA minižáci

1 5  :  2 3

Konečná tabulka žluté skupiny:

1.

STM Olomouc „B“

3  -  3 – 0 – 0

50 : 26

6

2.

SPARTA Kutná Hora

3  -  2 – 0 – 1

66 : 41

4

3.

SHK D-P Pardubice

3  -  1 – 0 – 2

35 : 45

2

4.

SOKOL Nové Veselí

3  -  0 – 0 – 3

27 : 64

0

Pořadí minižáků v modré skupině:

1. JISKRA Zruč n/S., 2. STM Olomouc, 3. Polabiny Pardubice, 4. BANÍK Most.

Semifinálové utkání:

JISKRA Zruč nad Sázavou

SPARTA minižáci

3 1  :  2 3

Utkání o 3.místo:

STM Olomouc „B“

SPARTA minižáci

2 2  :  1 4

Sestava a branky minižáků: Judytková / br / - Men 47, Mistrová 16, Krupková 15, Neumanová 10, Fojta 9, Vlasáková E. 4 a Kernerová 2. Trenérka: Andrea Saláková.

Konečné pořadí turnaje minižáků:

1. STM Olomouc, 2. JISKRA Zruč n/Sázavou, 3. STM Olomouc „B“, 4.SPARTA Kutná Hora5. Polabiny Pardubice, 6. BANÍK Most, 7. SHK D-P Pardubice, 8. SOKOL Nové Veselí.

Výsledky přípravky v zelené skupině:

SHK D-P Pardubice

SPARTA přípravka

1 1  :  1 7

SOKOL Nové Veselí

SPARTA přípravka

1 0  :  1 5

DHC Plzeň

SPARTA přípravka

   6  :  1 6

Konečná tabulka zelené skupiny:

1.

SPARTA Kutná Hora

3  -  3 – 0 – 0

48  : 27

6

2.

SHK D-P Pardubice

3  -  2 – 0 – 1

28  : 30

4

3.

SOKOL Nové Veselí

3  -  1 – 0 – 2

35  : 33

2

4.

DHC Plzeň

3  -  0 – 0 – 3

16  : 37

0

Pořadí přípravek v červené skupině:

1. HBC Strakonice, 2. Polabiny Pardubice, 3. SVČ Ledeč n/S., 4. JISKRA Zruč n/S.

Semifinálové utkání:

Polabiny Pardubice

SPARTA přípravka

3  :  1 3

Finálové utkání:

HBC Strakonice

SPARTA přípravka

1 9  :  1 5

Sestava a branky přípravky: Pavlík 33, Klouček 32, Růžička 4, Salák 4, Vlasáková Š. 2 a Peková 1. Trenér: Alois Salák.

Konečné pořadí turnaje přípravek:

1. HBC Strakonice, 2.SPARTA Kutná Hora3. Polabiny Pardubice, 4. SHK D-P Pardubice, 5. SOKOL Nové Veselí, 6. SVČ Ledeč n/S., 7. JISKRA Zruč n/S., 8. DHC Plzeň.

Výsledky - jaro 2012 / započítávalo se jako samostatná soutěž /

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

2 0  :  1 7

SOKOL Bělá p.Bez. “B“

SPARTA minižáci

1 7  :     6 

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

1 4  :  1 6

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

1 0  :  1 4 

Tým přípravky se tohoto turnaje nezúčastnil.

Mistrovský turnaj – Hudlice

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   2  :     9

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

   7  :  1 4 

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

1 2  :     6

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   3  :  1 4 

SK Hudlice

SPARTA přípravka

   4  :  1 0

Tento turnaj byl vypsán pouze pro přípravky.

Přípravný turnaj minižáků a přípravek 4+1 – Praha-Háje – 28.dubna 2012

4 týmy v každé kategorii – hrálo se dvoukolově

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA minižáci

3  :  2 1

6  :  1 9

HC Praha-Háje

SPARTA minižáci

7  :  1 5

7  :  1 6

DHC SLAVIA Praha

SPARTA minižáci

4  :  2 0

5  :  1 5

 Sestava a branky: Valeš /br-2/ - Krupková 36, Neumanová 32, Flachs T. 22, Mistrová 8, Kocourková 4 a Vlasáková E. 2. Trenér: Salák Alois.

Konečná tabulka turnaje minižáků:

1.

SPARTA Kutná Hora

6  -  6 – 0 – 0

106 : 32

12

2.

LOKOMOTIVA Vršovice

6  -  4 – 0 – 2

  54 : 74

  8

3.

DHC SLAVIA Praha

6  -  2 – 0 – 4

  40 : 67

  4

4.

HC Praha-Háje

6  -  0 – 0 – 6

  37 : 64

  0

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA přípravka

2  :  1 0

2  :  1 0

HC Praha-Háje

SPARTA přípravka

2  :     8

3  :  1 1

DHC SLAVIA Praha

SPARTA přípravka

7  :     8

4  :  1 4

Sestava a branky: Procházka /br/ - Klouček 28, Pavlík 14, Kotva 9, Salák 8, Honousová 1 a Vlasáková Š. 1. Trenérka: Saláková Andrea.

Konečná tabulka turnaje přípravek:

1.

SPARTA Kutná Hora

6  -  6 – 0 – 0

61 : 20

12

2.

DHC SLAVIA Praha

6  -  3 – 0 – 3

35 : 38

  6

3.

LOKOMOTIVA Vršovice

6  -  3 – 0 – 3

25 : 42

  6

4.

HC Praha-Háje

6  -  0 – 0 – 6

23 : 44

  0

Mistrovský turnaj - Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 5  :  1 0

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

1 7  :  1 0 

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

1 6  :  2 4 

Utkání o 5.místo:

HC WENDY Mělník „B“

SPARTA minižáci

2  :  2 2

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

1 0  :  1 7

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

1 2  :  1 4

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

1 3  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

1 9  :  1 2

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

1 2  :  1 6

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

1 5  :  1 6

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA minižáci

   7  :  2 0

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 3  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   6  :  2 6

HC WENDY Mělník „B“

SPARTA minižáci

   4  :  2 7

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

1 0  :     9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

   9  :     8

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   6  :  1 4

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

1 1  :  1 6

SK Hudlice

SPARTA přípravka

   7  :  1 1

Mistrovský turnaj - Hudlice

SK Hudlice

SPARTA přípravka

3  :  1 3

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

5  :  1 5

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

5  :  1 3

WENDY Mělník

SPARTA přípravka

4  :  1 3

SOKOL Bělá p.Bez. – dívky

SPARTA přípravka

1  :     7

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

6  :  1 8

Tento turnaj byl vypsán pouze pro přípravky.

Přípravný turnaj minižáků 4+1 – Praha-OC Harfa – 27.května 2012

8 týmů – 2 skupiny po 4 a potom o umístění

Výsledky skupiny „A“

DUKLA Praha 6

SPARTA minižáci

   3  :  2 2

SOKOL Vršovice

SPARTA minižáci

1 5  :  1 2

DHC SLAVIA Praha

SPARTA minižáci

   0  :  1 0

Konečná tabulka skupiny „A“

1.

SOKOL Vršovice

3  -  3 – 0 – 0

45 : 15

6

2.

SPARTA Kutná Hora

3  -  2 – 0 – 1

44 : 18

4

3.

DUKLA Praha 6

3  -  1 – 0 – 2

13 : 39

2

4.

DHC SLAVIA Praha

3  -  0 – 0 – 3

  2 : 32

0

Semifinále

ASTRA Praha

SPARTA minižáci

1 4  :  1 5

Finále turnaje

SOKOL Vršovice

SPARTA minižáci

1 5  :  9

Sestava a branky: Men 20, Neumanová 14, Kocourek 12, Krupková 12, Valeš 5, Fojta 2, Šnajdrová 2 a Kocourková. Trenér: Šnajdr Vít, Salák Alois.

Konečné pořadí turnaje:

1. SOKOL Vršovice, 2.SPARTA Kutná Hora3. ASTRA Praha, 4. LOKOMOTIVA Vršovice,  5. TJ Chodov JM, 6. DUKLA Praha 6, 7. SOKOL Kobylisy II, 8. DHC SLAVIA Praha.

Mistrovský turnaj - Mělník

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

   7  :     5

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci

1 7  :     5

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci

   8  :  2 1

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 7  :  1 1

HC WENDY Mělník „B“

SPARTA minižáci

   0  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   2  :     8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

9  :  1 2

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

9  :  1 2

SK Hudlice

SPARTA přípravka

5  :  1 5

SOKOL Bělá p.Bez. „B“

SPARTA přípravka

3  :     7

HC WENDY Mělník „B“

SPARTA přípravka

3  :  1 1

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

7  :    8

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA minižáci

ZŠ Starý Kolín

2 3  :     6

SPARTA minižáci

SOKOL Bělá p.Bezdězem

   8  :  1 2

SPARTA minižáci

SPARTAK Příbram

2 5  :  1 4

SPARTA minižáci

SOKOL Úvaly

1 1  :  1 1

SPARTA minižáci

SOKOL Úvaly „B“

1 7  :     8

SPARTA přípravka „A“

SPARTA K.Hora „B“

2 2  :     4

SPARTA přípravka „A“

JISKRA Zruč n/Sázavou

1 9  :  1 0

SPARTA přípravka „A“

AŠ Mladá Boleslav

1 3  :  1 2

SPARTA přípravka „A“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

1 4  :  1 1

SPARTA přípravka „B“

SPARTA K.Hora „A“

   4  :  2 2

SPARTA přípravka „B“

SOKOL Bělá p.Bezdězem

   3  :     9

SPARTA přípravka „B“

JISKRA Zruč n/sázavou

1 8  :  2 0

SPARTA přípravka „B“

AŠ Mladá Boleslav

   7  :  1 7

Mistrovský turnaj – Zruč nad Sázavou

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA minižáci „A“

2 5  :  1 8

SPARTA K.Hora „B“

SPARTA minižáci „A“

2 2  :  2 0

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „A“

1 6  :  2 6

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „A“

1 4  :  2 2

SPARTAK Příbram

SPARTA minižáci „B“

1 0  :  2 1

SPARTA K.Hora „A“

SPARTA minižáci „B“

2 0  :  2 2

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA minižáci „B“

2 1  :  1 7

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA minižáci „B“

1 3  :  1 9

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA přípravka

2 1  :  2 2

SOKOL Bělá p.Bezdězem

SPARTA přípravka

2 2  :  1 8

SK Hudlice

SPARTA přípravka

1 2  :  1 1

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

1 1  :  1 8

Konečná / neoficiální / tabulka OP minižáků - jarní část:

1.

SOKOL Úvaly

34  utkání

33  bodů

2.

SOKOL Bělá pod Bezdězem

34

31

3.

AŠ Mladá Boleslav

25

30

4.

SPARTA Kutná Hora

29

26

5.

SPARTAK Příbram

28

17

6.

HC WENDY Mělník

29

11

7.

SOKOL Úvaly „B“

19

  8

8.

SOKOL Bělá pod Bez. „B“

  4

  5

9.

JISKRA Zruč nad Sázavou

  4

  5

  10.

HC WENDY Mělník „B“

16

  5

  11.

SPARTA Kutná Hora „B“

  4

  4

12.

ZŠ Starý Kolín

  5

  1

Konečná / neoficiální / tabulka OP přípravek - jarní část:

1.

SPARTA Kutná Hora

34  utkání

35 bodů

2.

SOKOL Bělá pod Bezdězem

38 

32

3.

AŠ Mladá Boleslav

34

28

4.

SOKOL Hudlice

29

22

5.

HC WENDY Mělník

34

17

6.

JISKRA Zruč nad Sázavou

23

11

7.

SOKOL Úvaly

14

  8

8.

SOKOL Bělá p.Bez. „B“

12

  3

9.

SPARTA Kutná Hora „B“

  4

  1

10.

HC WENDY Mělník „B“

  6

  1

Družstva získávala na jednotlivých turnajích body podle počtu účastníků a celkového umístění, tedy při 6 týmech vítěz 6 bodů, druhý 5 bodů atd. až poslední získával 1 bod.

Jarní část 2012 se hrála v obou kategoriích jako samostatná soutěž.

Celý článek : Komentáře(72) : 24.07.2012