Mistrovská sezóna 2009 / 2010

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – SPOLEČNÁ REGIONÁLNÍ LIGA mužů

Přátelské utkání – Kutná Hora 21.srpna 2009

SPARTA

HC Kolín

2 8  :  3 8

Sestava a branky : Červenka /br/, Malý /br/ - Thieme 8, Kůrka 7, Hovorka 4, Hájek 2,  Horníček 2, Polívka 2, Šalátek 2, Šnajdr 1, Salák J., Salák A. a Turek. Trenér: Hájek Jiří.

1.kolo Českého poháru – Kutná Hora – 29.srpna 2009

SPARTA

SKP Pardubice

2 5  :  1 9

Sestava a branky : Červenka /br/, Malý /br/ - Hasala 8, Kůrka 6, Hovorka 3, Hrčka 3, Šnajdr 2, Thieme 2, Polívka 1, Hájek, Horníček, Salák A., Salák J a Šalátek. Trenér: Hájek Jiří.

2.kolo Českého poháru – Kutná Hora – 28.září 2009

SPARTA

TATRAN Litovel

1 9  :  3 8

Sestava a branky : Červenka /br/, Malý /br/ - Hovorka 4, Šalátek 4, Hasala 3, Hájek 2, Hrčka 2, Rudolf 1, Salák A. 1, Salák J. 1, Thieme 1, Polívka a Šnajdr. Trenér: Hájek Jiří.

Výsledky – podzim 2009

SPARTA

LOKOMOTIVA Vršovice

3 1  :  2 1

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 2  :  2 8

SPARTA

TJ Chodov JM „B“

1 9  :  2 6

SPARTA

WENDY Mělník

2 6  :  2 0

SOKOL Vršovice

SPARTA

2 9  :  2 6

SPARTA

SOKOL Libčice n/V.

1 1  :  1 4

SOKOL Železný Brod

SPARTA

2 6  :  2 3

Zimní přípravný turnaj – Zruč n/S. – 6.března 2010

JISKRA Zruč n/Sáz

SPARTA

   9  :  1 2

SOKOL Vršovice

SPARTA

1 7  :  1 4

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 3  :  2 0

ŠROUBÁRNY Žatec

SPARTA

1 5  :  1 4

Sestava a branky : Červenka /br/, Malý /br/ - Thieme 13, Hájek 11, Šalátek 10, Kůrka 6, Hrčka 5, Šimůnek 5, Morysek 4, Hovorka 3, Horníček 2, Rudolf 1, Choutka, Salák J. a Šnajdr. Trenér: Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Vršovice

4  -  4 – 0 - 0

  62   :  42

8

2.

ŠROUBÁRNY Žatec

4  -  3 – 0 - 1

  49   :  50

6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 2 – 0 - 2

  60  :  54

4

4.

LOKOMOTIVA Vršovice

4  -  1 – 0 - 3

  42   :  51

2

5.

JISKRA Zruč n/Sáz.

4  -  0 – 0 - 4

  38   :  54

0

Filip THIEME byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Výsledky – jaro 2010

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

2 8  :  2 2

SPARTA

SOKOL Železný Brod

3 0  :  2 3

SOKOL Úvaly

SPARTA

2 7  :  2 3

SPARTA

SOKOL Úvaly

2 7  :  2 0

LOKO Vršovice

SPARTA

2 0  :  1 8

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

3 2  :  2 1

TJ Chodov JM „B“

SPARTA

3 5  :  2 5

WENDY Mělník

SPARTA

1 8  :  2 2

SPARTA

SOKOL Vršovice

1 6  :  2 1

Konečná tabulka SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů

  1.

TJ Chodov JM „B“

16  -  15 – 1 -   0

440  : 342

29

  2.

SOKOL Vršovice

16  -  13 – 0 -   3

394  : 324

26

  3.

SOKOL Libčice n/V.

16  -  12 – 0 -   4

378  : 279

24

  4.

SPARTA Kutná Hora

16  -   7 – 0 -   9

379 : 371

14

  5.

LOKOMOTIVA Vršovice

16  -    6 – 2 -   8

339  : 375

14

  6

SOKOL Železný Brod

16  -    5 – 2 -   9

324  : 354

12

  7.

HC WENDY Mělník

16  -    6 – 0 – 10

336  : 382

12

  8.

SOKOL Úvaly

16  -    4 – 0 – 12

327  : 387

  8

  9.

JISKRA Zruč n/S.

16  -    1 – 1 -  10

304  : 407

  3

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

HOVORKA Radek

   1 6

    3 7

MALÝ Vladimír

   1 6

brankář

ŠALÁTEK Matěj

   1 6

    5 7

ČERVENKA Jiří

   1 5

brankář

HÁJEK Tomáš

   1 4

    4 6

ŠNAJDR Vít

   1 4

    1 4

HRČKA Tomáš

   1 0

    2 4

SALÁK Alois ml.

   1 0

       1

SALÁK Josef

   1 0

       2

ŠIMŮNEK Ondřej

   1 0

    3 2

THIEME Filip

   1 0

    4 7

HASALA Ondřej

      9

    4 8

POLÍVKA Petr ml.

      9

    1 5

RUDOLF Pavel

      9

    1 1

MORYSEK Tomáš

      7

    1 3

HORNÍČEK Oldřich

      6

       4

SUKDOLÁK Petr

      5

       6

KŮRKA Michal

      4

    1 8

SKLENAŘÍK Lukáš

      3

       3

CHOUTKA Petr

      2

       1

--------------------------------------------------------

Soutěž – 2.liga mladších dorostenců – Čechy

PERFECTA PRINT CUP 2009 – Ml.Boleslav – 23.srpna 2009

Liberec HANDBALL

SPARTA

1 6  :  1 3

TJ Náchod

SPARTA

1 4  :  1 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 9  :  1 1

1.HK Dvůr Králové n/L.

SPARTA

1 2  :  1 5

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 6  :  1 1

Sestava a branky: Karlovský /br/ - Pícha 14, Falge 11, Bielický 9, Kuře 8, Polívka D. 5, Brož 4, Nádvorník 4, Suntych 4 a Koriťák 1. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Kobylisy

5  -  5 – 0 – 0

74  : 53

10

2.

TJ Náchod

5  -  4 – 0 – 1

71  : 56

  8

3.

AŠ Mladá Boleslav

5  -  2 – 1 – 2

71  : 66

  5

4.

1.HK Dvůr Králové n/L.

5  -  1 – 1 – 3

54  : 64

  3

5.

Liberec HANDBALL

5  -  1 – 0 – 4

59  : 73

  2

6.

SPARTA Kutná Hora

5  -  1 – 0 - 4

60 : 77

  2

Výsledky – podzim 2009

SPARTA

1.HK Dvůr Králové n/L.

2 6  :  2 8

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

4 2  :  2 0

SPARTA

TJ Náchod „B“

3 1  :  1 5

SPARTA

SOKOL Kobylisy

2 3  :  3 0

LOKO České Budějovice

SPARTA

2 9  :  2 5

TYGŘI Ústí n/Labem

SPARTA

3 8  :  3 4

Zimní přípravný turnaj – Praha-Kobylisy – 14.listopadu 2009

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 7  :  2 4

SOKOL Kobylisy

SPARTA

2 3  :  1 7

SOKOL Vršovice

SPARTA

1 6  :  2 1

Sestava a branky: Karlovský /br/ - Pícha 15, Polívka D. 9, Nádvorník 7, Petránek 7 , Brož 6, Falge 5, Stehlík 5, Bielický 4, Kuře 2, a Koriťák 2. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Kobylisy

3  -  3 – 0 – 0

64  : 35

6

2.

SPARTA Kutná Hora

3  - 2 – 0 – 1

62 : 56

4

3.

SOKOL Vršovice

3  -  1 – 0 – 2

43  : 61

2

4.

LOKOMOTIVA Vršovice

3  -  0 – 0 -  3

48  : 65

0

Jarní přípravný turnaj – Praha-Kobylisy – 13.března 2010

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 8  :     9

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

   8  :  1 1

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 9  :  1 0

LOKOMOTIVA Vršovice

SPARTA

1 8  :  1 1

Sestava a branky: Karlovský /br/ - Kuře 10, Brož 9, Polívka D. 5, Petránek 5, Pícha 4, Koriťák 3, Nádvorník 3, Falge 2, Suntych, a Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Kobylisy

4  -  4 – 0 – 0

77  : 38

8

2.

LOKOMOTIVA Vršovice

4  -  1 – 0 – 3

47  : 60

2

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 1 – 0 – 3

41 : 63

2

Výsledky – jaro 2009

1.HK Dvůr Králové n/L.

SPARTA

3 1  :  1 9

TJ Náchod „B“

SPARTA

1 8  :  3 5

SOKOL Kobylisy

SPARTA

3 9  :  1 9

SPARTA

LOKO České Budějovice

2 6  :  2 4

SPARTA

JISKRA Zruč n/Saz.

2 3  :  2 1

SPARTA

TYGŘI Ústí n/Labem

3 3  :  1 2

Konečná tabulka 2.ligy mladších dorostenců - Čechy

1.

SOKOL Kobylisy

12  -  11 – 0 –   1

394  : 254

22

2.

JISKRA Zruč n/S.

12  -  10 – 0 –   2

408  : 269

20

3.

LOKO České Budějovice

12  -    6 – 1 –   5

328  : 340

13

4.

TYGŘI Ústí n/Labem

12  -    5 – 1 –   6

307  : 344

11

5.

SPARTA Kutná Hora

12  -   4 – 0 –   8

315 : 341

  8

6.

1.HK Dvůr Králové n/Labem

12  -    3 – 0 –   9

292  : 378

  6

7.

TJ Náchod „B“

12  -    2 – 0 -  10

251  : 369

  4

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

BROŽ Martin

   1 2

    3 3

FALGE Jan

   1 2

    6 1

KUŘE Vojtěch

   1 2

    3 5

NÁDVORNÍK Martin

   1 2

    2 8

PÍCHA Jiří

   1 1

    6 0

POLÍVKA Denis

   1 1

    3 8

STEHLÍK Martin

   1 1

    1 4

BIELICKÝ David

   1 0

    3 5

KORIŤÁK Pavel

   1 0

       3

PETRÁNEK Jan

   1 0

       8

KARLOVSKÝ Michal

      9

brankář

SUNTYCH Jan

      7

       1

KOCOUREK Petr

      1

       0

--------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků

 6 týmů –  turnajově - vždy 5 týmů, 1střídavě volno.

Výsledky - podzim 2009

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   2  :  2 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 2  :  1 0

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 3  :     7

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 0  :  1 8

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 3  :     5

SPARTA

HC WENDY Mělník

1 5  :  1 2

SPARTA

SOKOL Úvaly

   8  :     8

SPARTA

SOKOL Libčice n/V.

1 7  :     1

Mistrovský turnaj – Libčice n/Vltavou

SOKOL Úvaly

SPARTA

   9  :     5

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   4  :  1 2

HC WENDY Mělník

SPARTA

   9  :  1 4

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   2  :  1 5

Mistrovský turnaj – Mělník

HC WENDY Mělník

SPARTA

1 0  :     0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   7  :  1 2

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

   2  :     8

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   1  :     6

Přátelské utkání – Kutná Hora / BIOS / 30.ledna 2010

SPARTA

LOKOMOTIVA Vršovice

2 1  :  2 3

Sestava a branky : Kotěšovec /br/ - Veselý M. 9, Schwarz O. 7, Jelínek 4, Veselý Š. 1, Horáková, Loudová, Paďouk. Trenér: Salák A., Salák J., Šnajdr..

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 27.března 2010

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 0  :  1 0

SPARTA

SKP Pardubice

   6  :  1 5

SPARTA

HC DUKLA Praha 4

   4  :  1 0

SPARTA

SLAVIA Hradec Králové

1 4  :  1 3

Sestava a branky : Kotěšovec /br/ - Schwarz J. 17, Veselý M. 6, Schwarz O. 5, Jelínek 2, Procházka 2, Paďouk 1, Veselý Š. 1, Horáková, Loudová a Vohlídka. Trenér: Salák Josef .

Konečná tabulka turnaje :

1.

SKP Pardubice

4  -  4 – 0 – 0

64  : 21

  8

2.

HC DUKLA Praha 4

4  -  3 – 0 – 1

40  : 32

  6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 1 – 1 – 2

34 : 48

  3

4.

SLAVIA Hradec Králové

4  -  1 – 0 – 3

40  : 59

  2

5.

JISKRA Zruč n/Sáz.

4  -  0 – 1 – 3

25  : 43

  1

Výsledky – jaro 2010

Mistrovský turnaj – Libčice n/Vltavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

   5  :     8

HC WENDY Mělník

SPARTA

1 8  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   6  :  1 8

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   4  :  1 2

Mistrovský turnaj – Úvaly

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 2  :     8

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 6  :     8

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

1 1  :  1 8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 0  :  1 2

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   9  :     8

SPARTA

SOKOL Úvaly

   9  :  1 2

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 6  :     8

SPARTA

HC WENDY Mělník

1 3  :  1 2

Mistrovský turnaj – Zruč nad Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 5  :  1 4

HC WENDY Mělník

SPARTA

1 6  :     6

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 1  :     9

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   6  :  1 1

Mistrovský turnaj – Mělník

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   9  :  1 2

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 2  :     3

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   1  :  1 3

HC WENDY Mělník

SPARTA

1 0  :     8

Mistrovský turnaj – Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 5  :     9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 0  :  1 2

HC WENDY Mělník

SPARTA

   9  :     8

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   9  :     7

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků

1.

SOKOL Úvaly

58

2.

HC WENDY Mělník

38

3.

SPARTA Kutná Hora

34

4.

JISKRA Zruč n/Sáz.

30

5.

AŠ Mladá Boleslav

20

6.

SOKOL Libčice n/Vlt.

11

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KOTĚŠOVEC Václav

   3 9

brankář-4

SCHWARZ Ondřej

   3 9

5 8

VESELÝ Matěj

   3 9

    1 1 4

VESELÝ Šimon

   3 9

1 3

SCHWARZ Jiří

   3 5

    1 3 2

BANDI Luboš

   3 2

4 3

PAĎOUK Jan

   2 3

       1 8

HORÁKOVÁ Kateřina

   2 0

   3

LOUDOVÁ Adéla

   1 6

          1

GABRIŠ Ondřej

   1 5

          0

GREGOR Patrik

   1 5

          0

JELÍNEK Josef

   1 2

          8

PROCHÁZKA Michael

   1 2

       1 4

ČÁSTEK Patrik

   1 1

          1

KOŘISTKA Tomáš

   1 1

          0

ŠIMŮNKOVÁ Martina

   1 1

       2 4

HORÁK Tomáš

      8

          0

TOURVIEILLE Samuel

      8

   1

ŠNAJDROVÁ Sára

      8

   1

FOJTA Marek

      7

   0

MALÝ Daniel

      5

   0

-----------------------------------------------------------

Kategorie – MINIŽÁCI + PŘÍPRAVKA / hraje se systémem 4+1 /.

Náš tým v podzimní části nestartoval, byl založen až v zimní přestávce a do soutěže se zapojil až v jarní části / ta se počítávala jako samostatná soutěž /.

Zimní turnaj přípravek – Kutná Hora / BIOS / – 23.ledna 2010

SPARTA

SKP Pardubice

1 0  :  4

SPARTA

HBC Jičín „B“

1 0  :  1

SPARTA

JISKRA Havl.Brod „B“

   8  :  0

SPARTA

HBC Jičín

1 1  :  6

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

1 3  :  9

Sestava a branky : Flachs J. /br/ - Procházka 41, Horák 4, Jeníček  3, Flachs T. 2, Loudová 1 a Šnajdrová. Trenér: Salák A., Salák J.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

5  - 5 – 0 - 0

52 : 23

10

2.

SKP Pardubice

5  -  4 – 0 - 1

65  : 36

  8

3.

JISKRA Havl.Brod

5  -  3 – 0 – 2

59  : 45

  6

4.

HBC Jičín „B“

5  -  2 – 0 - 3

34  : 45

  4

5.

HBC Jičín

5  -  1 – 0 - 4

39  : 38

  2

6.

JISKRA Havl.Brod „B“

5  -  0 – 0 - 5

  9  : 71

  0

Michael PROCHÁZKA se stal nejlepším střelcem turnaje.

Zimní minižáků turnaj 6+1 – Ledeč n/S. – 20.února 2010

KOVOFINIŠ Ledeč n/S. „B“

SPARTA

   4  :  1 6

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

   3  :  1 4

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

1 4  :  1 5

Sestava a branky : Kotěšovec /br/ - Procházka 21, Jelínek 12, Schwarz O. 10, Veselý Š. 1, Horák, Horáková, Loudová a Šnajdrová. Trenéři: Salák A., Salák J., Šnajdr..

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

3  - 3 – 0 – 0

45 : 21

6

2.

SKP Pardubice

3  -  2 – 0 – 1

35  : 26

4

3.

JISKRA Havl.Brod

3  -  1 – 0 – 2

18  : 33

2

4.

HBC Jičín „B“

3  -  0 – 0 – 3

14  : 32

0

Zimní turnaj minižáků a přípravek – Zruč n/S. - 7.března 2010

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA minižáci

1 3  :  1 5

TALENT Plzeň

SPARTA minižáci

   9  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   0  :  1 0

Minižáci SPARTY vyhráli svou skupinu a postoupili do finále turnaje.

Finálové utkání minižáků:

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA minižáci

1 3  :  1 3

Na sedmičky 0:1 / vítězná Kotěšovec /

Minižáci SPARTY v turnaji zvítězili !!!

Sestava a branky : Kotěšovec /br-4/ - Procházka 40, Částek 7, Horáková 2, Horák a Loudová. Trenér: Salák J.

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   4  :  1

TALENT Plzeň

SPARTA přípravka

2 4  :  1

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   7  :  1

Přípravka SPARTY skončila ve skupině čtvrtá a hrála utkání o 7.-8.místo.

 Utkání přípravek o celkové 7.-8.místo.

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sázavou

SPARTA přípravka

3  :  4

Přípravka SPARTY v turnaji skončila na 7.místě.

Sestava a branky : Flachs J. /br/ - Jeníček 8, Flachs T. 5, Fojta, Gabriš a Šnajdrová. Trenér: Salák A.

Jarní turnaj přípravek – Kutná Hora / BIOS / – 20.března 2010

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   7  :  1 3

SPARTA

LOKOMOTIVA Vršovice

   5  :     9

SPARTA

ŠSKH Havl.Brod „B“

1 0  :     8

SPARTA

SHK D-P Pardubice

1 4  :     3

SPARTA

ŠSKH Havl.Brod

   6  :     3

Sestava a branky : Flachs J. /br/ - Procházka 41, Horák 4, Jeníček  3, Flachs T. 2, Loudová 1 a Šnajdrová. Trenér: Salák A., Salák J.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Zruč n/Sázavou

5  -  5 – 0 - 0

83  : 36

10

2.

LOKOMOTIVA Vršovice

5  -  4 – 0 - 1

75  : 37

  8

3.

SPARTA Kutná Hora

5  - 3 – 0 – 2

42 : 36

  6

4.

SŠKH Havl.Brod

5  -  2 – 0 - 3

28  : 49

  4

5.

JISKRA Havl.Brod „B“

5  -  1 – 0 - 4

43  : 58

  2

6.

SHK D-P Pardubice

5  -  0 – 0 - 5

13  : 68

  0

Jan FLACHS byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Výsledky – jaro 2010

Mistrovský turnaj – Bělá p.Bezdězem

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA minižáci

   4  :  1 7

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   3  :  3 6

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA minižáci

1 9  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

   9  :  1 6

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 4  :  1 5

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA přípravka

   7  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

   7  :     6

SOKOL Bělá p.B. II.

SPARTA přípravka

   8  :  1 7

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA přípravka

2 5  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   6  :  1 0

Mistrovský turnaj – Mělník

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 3  :  1 7

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   4  :  2 1

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA minižáci

   9  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

1 3  :  2 3

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA minižáci

2 0  :  2 6

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

   7  :     9

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   2  :  2 5

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA přípravka

2 6  :  1 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

   9  :     9

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA přípravka

   6  :  1 9

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

SOKOL Bělá p.B. II.

SPARTA minižáci

   9  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

   9  :  1 6

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA minižáci

   9  :  1 5

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   2  :  1 5

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA minižáci

1 1  :  2 2

SOKOL Úvaly II.

SPARTA přípravka

1 4  :     3

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA přípravka

1 2  :     9

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka

   4  :  1 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

   7  :     7

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

2 0  :     3

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA minižáci

SOKOL Úvaly

   8  :     7

SPARTA minižáci

SOKOL Bělá p.Bez.

1 6  :  1 2

SPARTA minižáci

AŠ Mladá Boleslav

1 8  :  1 0

SPARTA minižáci

SOKOL Úvaly II.

1 0  :     7

SPARTA minižáci

JISKRA Zruč n/S.

1 3  :     7

SPARTA přípravka

JISKRA Zruč n/Sáz.

1 0  :  1 7

SPARTA přípravka

ZŠ Starý Kolín

   5  :     5

SPARTA přípravka

SOKOL Bělá p.Bez.

   8  :     5

SPARTA přípravka

AŠ Mladá Boleslav

   3  :     8

SPARTA přípravka

SOKOL Úvaly

   7  :     5

Mistrovský turnaj – Zruč nad Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA minižáci

1 6  :  1 7

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 4  :  1 6

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA minižáci

1 6  :  1 7

HC WENDY Mělník

SPARTA minižáci

   5  :     8

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA přípravka

1 1  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka

1 1  :  1 2

ZŠ Starý Kolín

SPARTA přípravka

   5  :     9

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka

1 4  :     6

Mistrovský turnaj – Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA minižáci

1 0  :  1 4

SOKOL Úvaly II.

SPARTA minižáci

   5  :     9

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA minižáci

1 3  :  1 7

Finálové utkání:

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 1  :  1 4

SPARTA K.Hora „B“

SPARTA přípravka „A“

9  :  1 0

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA přípravka „A“

0  :     6

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka „A“

4  :     4

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka „A“

5  :     3

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA přípravka „A“

1  :     9

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka „A“

2  :     7

SPARTA K.Hora „A“

SPARTA přípravka „B“

1 0  :     9

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA přípravka „B“

   0  :  1 5

SOKOL Bělá p.Bez.

SPARTA přípravka „B“

   2  :     7

SOKOL Úvaly

SPARTA přípravka „B“

   3  :     5

HC WENDY Mělník

SPARTA přípravka „B“

   2  :     8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA přípravka „B“

   6  :     7

Konečná tabulka OP minižáků:

1.

SPARTA Kutná Hora

33

2.

SOKOL Bělá p.Bezdězem

25

3.

SOKOL Úvaly

24

4.

AŠ Mladá Boleslav

14

5.

JISKRA Zruč n/Sáz.

10

6.

HC WENDY Mělník

  4

Konečná tabulka OP přípravek:

1.

SPARTA Kutná Hora

32

2.

SOKOL Úvaly

28

3.

AŠ Mladá Boleslav

25

4.

JISKRA Zruč n/Sáz.

18

5.

SOKOL Libčice n/Vlt.

16

6.

HC WENDY Mělník

  5

7.

ZŠ Starý Kolín

  3

Družstva startující v jednotlivých turnajích byla bodována podle umístění v turnaji / např. 6 týmů - 1.místo = 6 bodů atd. /. V případě, že v turnaji startovala 2 družstva z jednoho klubu, dosažené body se klubu sčítaly.

Odehraná utkání a branky minižáků celkem :

hráč

utkání

branky

BANDI Luboš

   2 8

   2 0 2

HORÁK Tomáš

   2 8

      1 8

HORÁKOVÁ Kateřina

   2 8

      1 5

KOTĚŠOVEC Václav

   2 8

brankář-39

PROCHÁZKA Michael

   2 1

   1 6 7

GREGOR Partik

   1 8

         0

MATOUŠEK Michal

   1 8

 brankář

GINTER Petr

   1 3

         2

TOURVIEILLE Samuel

      9

      2 5

FOJTA Marek

      5

         0

JENÍČEK Daniel

      5

         0

MALÝ Daniel

      5

         0

GAVLASOVÁ Dominika

      4

         0

FLACHS Tomáš

      1

         1

KRÁTKÝ Daniel

      1

         0

MEN Vojtěch

      1

         0

TOURVIEILLE Emilien

      1

         1

Odehraná utkání a branky přípravky celkem :

hráč

utkání

branky

FLACHS Jan

   3 0

      4 3

FLACHS Tomáš

   3 0

brankář-5

ŠNAJDROVÁ Sára

   3 0

         1

KRÁTKÝ Daniel

   2 5

      5 0 

MEN Vojtěch

   2 5

   1 2 9

FOJTA Marek

   2 4

         7

JENÍČEK Daniel

   2 0

      1 7

GINTER Petr

   1 5

      1 2

MOMERS Rick

   1 5

         6

TOURVIEILLE Emilien

   1 5

      5 7

GABRIŠ Ondřej

   1 4

         0

PAVLÍK Jaroslav

   1 0

         3

GREGOR Partik

      6

         0

HORÁK Tomáš

      6

         4

HORÁKOVÁ Michaela

      6

         4 

ŠIMŮNKOVÁ Nikola

      6

         0

VALEŠ Jaroslav

      4

         0

--------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Benefiční utkání k „60“ J.Kohouta, J.Vaňka a V.Voldřicha – 24.října 2009

SPARTA –  tým nad 50 let

SPARTA – tým do 50 let

9  :  9

Sestava a branky / nad 50 / : Malý /br/ - Kůrka 3, Prchal 3, Kohout 2, Vaněk 1, Polívka K. a Veselý.

Sestava a branky / do 50 / : Levý /br/ - Hájek 3, Vobořil 3, Salák A.st. 1, Salák J. 1, Tvrdík 1a Polívka P.

Celý článek : Komentáře(131) : 26.06.2010