Mistrovská sezóna 2008 / 2009

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – SPOLEČNÁ REGIONÁLNÍ LIGA mužů

Výsledky – podzim 2008

SPARTA

SOKOL Železný Brod

3 0  :  1 6

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

2 6  :  2 6

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

3 0  :  1 8

SPARTA

SOKOL Úvaly

2 7  :  2 2

SOKOL Vršovice

SPARTA

2 3  :  2 4

SPARTA

WENDY Mělník

2 2  :  1 9

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 9  :  3 1

SPARTA

HC Kolín „B“

3 7  :  1 8

TJ Chodov JM „B“

SPARTA

2 8  :  2 0

Přátelské utkání – Kolín / hala STAP / – 10.března 2009

HC Kolín

SPARTA

3 2  :  3 1

Sestava a branky : Červenka /br/ - Kůrka 10, Šalátek 7, Hájek 5, Morysek 3, Hrčka 2, Horníček 1, Hovorka 1, Salák J. 1, Šnajdr 1 a Salák A.ml. Trenér: Hájek Jiří.

Výsledky – jaro 2009

WENDY Mělník

SPARTA

2 7  :  3 4

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

3 3  :  2 2

HC Kolín „B“

SPARTA

2 2  :  2 8

SPARTA

TJ Chodov JM „B“

2 9  :  2 7

SOKOL Železný Brod

SPARTA

2 3  :  2 3

SPARTA

SOKOL Libčice n/V.

1 8  :  1 8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

2 8  :  2 4

SOKOL Úvaly

SPARTA

2 3  :  2 4

SPARTA

SOKOL Vršovice

2 1  :  1 6

Konečná tabulka SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů :

  1.

AŠ Mladá Boleslav

18  -  15 – 1 -    2

500  : 423

31

  2.

SPARTA Kutná Hora

18  - 13 – 3 -   2

481 : 395

29

  3.

SOKOL Vršovice

18  -  12 – 1 -    5

441  : 356

25

  4.

TJ Chodov JM „B“

18  -  11 – 4 -    3

458  : 387

22

  5.

SOKOL Libčice n/V.

18  -    9 – 2 -    7

425  : 387

20

  6.

SOKOL Úvaly

18  -    7 – 2 -    9

388  : 397

16

  7

JISKRA Zruč n/S.

18  -    6 – 1 -  10

399  : 417

13

  8.

SOKOL Železný Brod

18  -    3 – 3 -  11

344  : 430

  9

  9.

HC WENDY Mělník

18  -    2 – 1 -  15

362  : 451

  5

10.

HC Kolín „B“

18  -    2 – 0 -  16

332  : 487

  4

Tým mužů SPARTY Kutná Hora si vybojoval právo postupu do 2.ligy, z důvodů neexistence regulérní sportovní haly v Kutné Hoře musel postup do vyšší soutěže odmítnout !!!

Týmu TJ Chodov JM “B“ byly po skončení soutěže odečteny 4 body za neoprávněný start hráče na neplatný RP ve čtyřech mistrovských utkáních !!!

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

HOVORKA Radek

   1 8

    3 0

HÁJEK Tomáš

   1 7

    4 7

KŮRKA Michal

   1 7

 1 1 0

MALÝ Vladimír

   1 7

brankář

HRČKA Tomáš

   1 6

    5 9

MORYSEK Tomáš

   1 6

    4 6

SALÁK Alois ml.

   1 6

       2

ŠNAJDR Vít

   1 6

    1 3

HASALA Ondřej

   1 5

 1 0 8

HORNÍČEK Oldřich

   1 0

       1

POLÍVKA Petr ml.

   1 2

       6

ČERVENKA Jiří

      9

brankář

POLÍVKA Petr st.

      9

       2

ŠALÁTEK Matěj

      9

    2 4

JELÍNEK Lukáš

      8

       3

SALÁK Josef

      8

       4

PRISTAŠ Maroš

      8

brankář - 1

THIEME Filip

      6

    2 2

RUDOLF Pavel

      2

       1

BREYL Martin

      1

       2

--------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR  dorostenců

/ společná soutěž starších a mladších /

5 týmů – hráno turnajovým způsobem – vždy 4 týmy, 1 střídavě volno.

Výsledky – podzim 2008

Mistrovský turnaj – Mělník

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 9  :  1 7

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

2 3  :  1 4

WENDY Mělník

SPARTA

2 6  :  2 2

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 1  :  2 3

SPARTA

SOKOL Libčice n/V.

1 0  :  2 0

SPARTA

SOKOL Bělá p.B.

1 0  :     0

 Bělá p.B. se nedostavila - její utkání byla zkontumována.

Mistrovský turnaj – Libčice nad Vltavou

WENDY Mělník

SPARTA

2 5  :  1 4

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

1 7  :  1 4

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   0  :  1 0

Bělá p.B. se nedostavila - její utkání byla zkontumována.

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

WENDY Mělník

SPARTA

2 2  :  1 4

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

1 9  :  1 9

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 7  :  1 4

Přátelské utkání – Chrudim / sp.hala / – 10.března 2009

TRANSPORTA Chrudim

SPARTA

3 4  :  1 3

Sestava a branky : Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Falge 3, Kuře 3, Pícha 3, Stehlík 2, Bielický 1, Polívka D. 1 a Petránek. Trenér: Hasala Jiří.

Výsledky – jaro 2009

Mistrovský turnaj – Mělník

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 6  :  1 6

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

2 1  :  2 8

WENDY Mělník

SPARTA

2 3  :  2 1

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

1 8  :  2 8

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 1  :  1 4

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

   0  :  1 0

Libčice n/V. se nedostavili - jejich utkání byla zkontumována.

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 3  :  1 5

SPARTA

WENDY Mělník

   9  :  1 0

SPARTA

SOKOL Libčice n/V.

   0  :  1 0

Libčice n/V. se nedostavili – jejich utkání byla zkontumována.

Mistrovský turnaj – Libčice nad Vltavou

Kutná Hora a Bělá p/B. se nedostavili – jejich utkání byla zkontumována.

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU dorostenců :

1.

JISKRA Zruč n/S.

24  -  19 – 1 -    4

419  : 291

39

2.

HC WENDY Mělník

24  -  17 – 0 -    7

404  : 303

34

3.

SOKOL Libčice n/V.

24  -  14 – 0 –  10

304  : 263

28

4.

SPARTA Kutná Hora

24  -   6 – 2 – 16

318 : 365

14

5.

SOKOL Bělá p.B.

24  -    1 – 1 –  22

147  : 390

  3

Zruč n/S. startovala mimo soutěž / byl jí povolen start cizích hráčů /.

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KARLOVSKÝ Michal

   1 7

brankář - 1

KUŘE Vojtěch

   1 7

    2 9

PÍCHA Jiří

   1 7

    2 3

POLÍVKA Denis

   1 7

    3 4

STEHLÍK Martin

   1 7

    1 9

FALGE Jan

   1 5

    6 9

ŠIMŮNEK Ondřej

   1 2

    6 6

PETRÁNEK Jan

   1 0

       6

BIELICKÝ David

      9

    1 2

BROŽ Martin

      9

       6

NÁDVORNÍK Martin

      7

    1 1

KORIŤÁK Pavel

      5

       1

ČERVENKA Jiří

      2

brankář

HORNÍČEK Oldřich

      2

       1

--------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR starších žáků

Výsledky – podzim 2008

7 týmů – hráno turnajovým způsobem – vždy 5 týmů, 2 střídavě volno.

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 6  :     8

SOKOL Úvaly

SPARTA

   7  :  1 9

SOKOL Kobylisy

SPARTA

2 1  :  1 7

WENDY Mělník

SPARTA

   5  :  2 1

Mistrovský turnaj – Úvaly

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 5  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA  

1 2  :  1 4

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 9  :  1 6

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 2  :  1 6

Mistrovský turnaj – Mělník

SOKOL Úvaly

SPARTA

   7  :  1 6

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA  

2 0  :  1 6

WENDY Mělník

SPARTA

1 1  :  2 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 7  :  2 7

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA  

SOKOL Úvaly

2 1  :     8

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 2  :  1 8

SPARTA

SOKOL Kobylisy

2 0  :  2 0

SPARTA

SPARTAK Příbram

2 2  :     4

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 9  :  1 6

WENDY Mělník

SPARTA  

1 2  :  1 9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 8  :  1 8

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 8  :  1 9

1.kolo Žákovské ligy – Ledeč n/S. /sp.hala/ - 13.prosince 2008

KH Kopřivnice

SPARTA

2 3  :  1 2

TALENT Plzeň „B“

SPARTA

1 6  :  1 7

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

   9  :  1 5

HC Zlín

SPARTA

1 6  :     8

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

2 1  :  1 6

Sestava a branky : Karlovský /br/ - Pícha 15, Nádvorník 14, Bielický 11, Kuře 8, Šuráň 7, Brož 6 Petránek 5, Schwarz J. 1, Veselý M. 1 a Koriťák. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

KH Kopřivnice

5  -  5 – 0 - 0

107  : 54

10

2.

SOKOL Nové Veselí

5  -  4 – 0 - 1

  86  : 78

  8

3.

HC Zlín

5  -  2 – 0 - 3

  70  : 73

  4

4.

SPARTA Kutná Hora

5  - 2 – 0 - 3

  68 : 85

  4

5.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

5  -  1 – 0 - 4

  61  : 88

  2

6.

SSK TALENT Plzeň „B“

5  -  1 – 0 - 4

  75  : 89

  2

Do 2.kola postupovalo prvních 5 týmů.

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 10.ledna 2009

SPARTA

TJ  Chodov JM

1 6  :  1 5

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 5  :  1 6

SPARTA

SPARTAK Příbram

1 9  :  1 3

SPARTA

SPARTA K.Hora „B“

1 2  :  1 5

Sestava a branky SPARTY : Karlovský /br/ - Pícha 15, Bielický 13, Nádvorník 11, Kuře 10, Brož 7, Šuráň 6, Petránek 2, a Schwarz J . Trenér: Hasala Jiří.

Výsledky SPARTY „B“:

SPARTA „B“

SOKOL Úvaly

1 6  :  1 2

SPARTA „B“

SPARTA

1 5  :  1 2

SPARTA „B“

TJ Chodov JM

2 0  :  1 3

SPARTA „B“

SPARTAK Příbram

1 1  :     8

Sestava a branky SPARTY „B“ : Červenka /br/ - Šimůnek 30, Polívka D. 17, Stehlík 7, Suntych 3, Veselý M. 3, Koriťák 1 a Zelenka. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SPARTA K.Hora „B“

4  -  4 – 0 - 0

62  : 45

8

2.

SOKOL Úvaly

4  -  3 – 0 - 1

48  : 37

6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 2 – 0 - 2

50 : 44

4

4.

TJ Chodov JM

4  -  1 – 0 - 3

47  : 40

2

5.

SPARTAK Příbram

4  -  0 – 0 - 4

30  : 54

0

SPARTA K.Hora „B“ startovala mimo soutěž – tým byl převážně složen z ml.dorostenců.

STOMIX CUP 2009 – Č.Budějovice – 30.ledna - 1.února 2009

ELP Jablonec n/N.

SPARTA

1 5  :  1 7

HK Ivančice

SPARTA

   9  :  1 1

HBC Strakonice

SPARTA

1 4  :     9

LOKOMOTIVA Č.Budějovice

SPARTA

1 2  :  1 0

HK MĚSTO Lovosice

SPARTA

1 7  :  1 7

ŠKP Bratislava

SPARTA

1 8  :  1 2

ŠKP Bratislava „B“

SPARTA

   9  :  1 8

Sestava a branky: Karlovský /br-1/ - Pícha 21, Nádvorník 20, Kuře 16, Bielický 15, Polívka D. 11,Petránek 8, Stehlík 1 a Veselý M. 1. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

ŠKP Bratislava

7  -  7 – 0 –  0

124  :   48

14

2.

HK MĚSTO Lovosice

7  -  5 – 1 –  1

113  :   72

11

3.

HBC Strakonice

7  -  5 – 0 –  2

  93  :   63

10

4.

LOKOMOTIVA Č.Budějovice

7  -  4 – 0 -   3

  96  :   80

  8

5.

SPARTA Kutná Hora

7  -  3 – 1 – 3

  94 :   94

  7

6.

ELP Jablonec n/N.

7  -  2 – 0 –  5

  81  : 103

  4

7.

HK Ivančice

7  -  1 – 0 -   6

  44  : 100

  2

8.

ŠKP Bratislava „B“

7  -  0 – 0 -   7

  59  : 128

  0

2.kolo Žákovské ligy – Ledeč n/S. /sp.hala/ - 14.února 2009

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 9  :  1 5

Liberec HANDBALL

SPARTA

1 6  :  2 8

SOKOL Kobylisy

SPARTA

2 7  :  1 6

HBC OKD Karviná

SPARTA

3 0  :  1 2

Sestava a branky : Karlovský /br-1/, Koriťák /br/ - Pícha 16, Nádvorník 14, Kuře 13, Bielický 11, Šuráň 5, Brož 4 Petránek 4, Schwarz J. 2 a Veselý M. 1. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

HBC OKD Karviná

4  -  4 – 0 – 0

100  : 43

  8

2.

SOKOL Kobylisy

4  -  3 – 0 – 1

  85  : 67

  6

3.

JISKRA Zruč n/S.

4  -  2 – 0 – 2

  74  : 79

  4

4.

SPARTA Kutná Hora

4  - 1 – 0 – 3

  71 : 92

  2

5.

Liberec HANDBALL

4  -  0 – 0 - 4

  50  : 99

  0

Do 3.kola / mezi 16 nejlepších v republice / postupovali první 4 týmy.

KOFOLA CUP 2009 – Nové Veselí – 28.února 2009

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 6  :  1 8

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

2 3  :     9

SOKOL Velké Meziříčí

SPARTA

1 2  :  1 7

HC DUKLA Praha 6

SPARTA

2 6  :  1 7

Sestava a branky : Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Pícha 20, Bielický 16, Kuře 8, Polívka 6, Petránek 4, Veselý 4, Nádvorník 3 a Schwarz J. Trenér: Šimůnek Pavel.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Nové Veselí

4  -  4 – 0 - 0

105   :  46

8

2.

HC DUKLA Praha 6

4  -  3 – 0 - 1

  79   :  68

6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 2 – 0 - 2

  61  :  77

4

4.

SOKOL Velké Meziříčí

4  -  1 – 0 - 3

  57   :  83

2

5.

SOKOL Úvaly

4  -  0 – 0 - 4

  57   :  85

0

3.kolo Žákovské ligy – Plzeň – 8.března 2009

HBC Jičín

SPARTA

2 2  :  1 8

SSK TALENT 90 Plzeň

SPARTA

2 4  :  2 0

SOKOL Ostrava

SPARTA

2 6  :  1 1

Sestava a branky: Karlovský /br/ - Pícha 12, Brož 10, Nádvorník 10, Petránek 9, Kuře 4, Koriťák 3, Schwarz J. 1 a Veselý M. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Ostrava

3  -  3 – 0 -  0

77  : 33

6

2.

HBC Jičín

3  -  2 – 0 – 1

53  : 62

4

3.

SSK TALENT 90 Plzeň

3  -  1 – 0 -  2

58  : 70

2

4.

SPARTA Kutná Hora

3  -  0 – 0 - 3

49 : 72

0

Starší žáci SPARTY již dále nepostoupili, účast mezi nejlepšími 16 v republice je však úspěchem !!!

Výsledky – jaro 2009

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 7  :  1 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 6  :  1 5

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 0  :  2 6

WENDY Mělník

SPARTA

   0  :  1 0

Mělník se nedostavil, jeho utkání byly zkontumovány.

Mistrovský turnaj – Mělník

SPARTAK Příbram

SPARTA

   3  :  1 5

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 9  :  1 7

WENDY Mělník

SPARTA

   7  :  1 7

Úvaly se nedostavili, jejich utkání byly zkontumovány.

Mistrovský turnaj – Úvaly

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 7  :  2 1

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 6  :  1 6

SOKOL Kobylisy

SPARTA

1 9  :  2 2

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 4  :  1 6

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 6  :  1 4

SPARTAK Příbram

SPARTA

   9  :  2 0

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

  odloženo

WENDY Mělník

SPARTA

  odloženo

Pro nepřízeň počasí byl turnaj po 3 utkání zrušen.

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 6  :  1 2

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

2 1  :  1 6

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 8  :  2 5

SPARTA

SPARTAK Příbram

1 0  :     0

Příbram se nedostavila, její utkání byly zkontumovány.

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků :

1.

JISKRA Zruč n/S.

33  -  28 – 3 -    2

638  : 373

59

2.

SOKOL Kobylisy

28  -  21 – 4 -    3

503  : 380

46

3.

SPARTA Kutná Hora

33  - 18 – 3 - 12

585 : 479

39

4.

SOKOL Úvaly

31  -  14 – 3 -  14

436  : 433

31

5.

AŠ Mladá Boleslav

36  -  10 – 2 -  24

454  : 585

22

6.

HC WENDY Mělník

29  -    6 – 3 -  20

277  : 436

15

7.

SPARTAK Příbram

30  -    4 – 0 -  26

303  : 510

  8

Týmy odehráli / díky velkému počtu absencí / nestejný počet turnajových utkání, tabulka však odpovídá výkonnosti jednotlivých účastníků soutěže.

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

BIELICKÝ David

   3 3

 1 3 1

KARLOVSKÝ Michal

   3 3

brankář - 6

PÍCHA Jiří

   3 1

 1 1 5

KUŘE Vojtěch

   3 0

    9 5

NÁDVORNÍK Martin

   3 0

 1 1 9

PETRÁNEK Jan

   2 9

    3 3

KORIŤÁK Pavel

   2 7

    1 2

BROŽ Martin

   2 4

    3 4

VESELÝ Matěj

   2 0

       4

ŠURÁŇ Jakub

   1 0

    2 1

SCHWARZ Jiří

      9

       8

KOCOUREK Petr

      7  

       2

SUNTYCH Jan

      5

       2

ZELENKA Stanislav

      3

       2

---------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků

 6 týmů –  turnajově - vždy 5 týmů, 1střídavě volno.

Výsledky - podzim 2008

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 8  :     3

HC Kolín

SPARTA

   4  :  1 6

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   4  :  1 5

SPARTAK Příbram

SPARTA

   5  :  1 4

Mistrovský turnaj – Příbram

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 3  :     6

HC Kolín

SPARTA

   3  :     7

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   7  :  1 3

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 0  :  1 0

Mistrovský turnaj – Úvaly

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 1  :     5

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 5  :  1 1

HC Kolín

SPARTA

   4  :  1 7

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   1  :  1 9

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

HC Kolín

1 4  :     4

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   6  :  2 0

SPARTA

SOKOL Úvaly

   5  :  1 4

SPARTA

SPARTAK Příbram

1 6  :  1 0

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 7  :     7

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 8  :     5

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 0  :  1 3

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   7  :  2 5

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 24.ledna 2009

SPARTA

SOKOL Úvaly

   2  :     9

SPARTA

HC DUKLA Praha 6

   5  :  1 2

SPARTA

TJ Dvůr Králové n/L.

   4  :  1 4

SPARTA

TJ Chodov JM

   4  :     9

SPARTA

HC DUKLA Praha 4

1 0  :  1 2

Sestava a branky : Kotěšovec /br/ - Šimůnková 11, Veselý M. 9, Schwarz O. 3, Bandi 1, Veselý Š. 1, Goga a Malý. Trenér: Salák Josef – Malý Vladimír.

Konečná tabulka turnaje :

1.

TJ Dvůr Králové n/L.

5  -   4 – 0 - 1

54  : 38

  8

2.

HC DUKLA Praha 4

5  -   4 – 0 - 1

46  : 39

  8

3.

SOKOL Úvaly

5  -   3 – 1 - 1

35  : 27

  7

4.

TJ Chodov JM

5  -   2 – 1 - 2

37  : 35

  5

5.

HC DUKLA Praha 6

5  -   1 – 0 - 4

36  : 38

  2

6.

SPARTA Kutná Hora

5  -  0 – 0 - 5

25 : 56

  0

Výsledky – jaro 2009

Mistrovský turnaj – Bělá pod Bezdězem

HC Kolín

SPARTA

   3  :  2 1

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   5  :  1 1

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 9  :     6

SPARTAK Příbram

SPARTA

   9  :  1 0

Před dalším turnajem v Kolíně se domácí tým odhlásil ze soutěže, všechny jeho výsledky se anulovaly !!!

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

SOKOL Úvaly

   3  :  1 6

SPARTA

SOKOL Bělá p.B.

1 3  :     4

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   7  :  2 4

SPARTA

SPARTAK Příbram

1 0  :     0

Příbram se nedostavila, její utkání byla zkontumována.

Mistrovský turnaj – Příbram

SPARTAK Příbram

SPARTA

   3  :     7

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   2  :  1 5

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 8  :  1 1

Mistrovský turnaj – Zruč nad Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 3  :     6

SOKOL Bělá p.B.

SPARTA

   7  :  1 5

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 5  :     7

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků :

1.

JISKRA Zruč n/Sáz.

26  -  26 – 0 -    0

523  : 137

52

2.

SOKOL Úvaly

26  -  19 – 0 -    7

398  : 189

38

3.

SPARTA Kutná Hora

26  - 13 – 1 - 12

266 : 300

27

4.

SPARTAK Příbram

29  -    6 – 2 -  21

206  : 391

14

5.

SOKOL Bělá p.Bez.

29  -    2 – 1 -  26

113  : 489

  5

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KOTĚŠOVEC Václav

   3 3

brankář-1

SCHWARZ Jiří

   3 3

   1 1 1

SCHWARZ Ondřej

   3 3

      2 6

ŠIMŮNKOVÁ Martina

   3 3

   1 1 4

BANDI Luboš

   2 9

      1 8

VESELÝ Matěj

   2 9

      5 8

ČÁSTEK Patrik

   1 8

         3

PAĎOUK Jan

   1 8

         7

VESELÝ Šimon

   1 8

      1 3

SIVÁK David

   1 4

         3

GOGA Tomáš

      8

         5

HORÁKOVÁ Kateřina

      7

         0

MALÝ Daniel

      5

         0

TOURVIEILLE Samuel

      4

         0

FLAŠKA Štěpán

      3

         0

FLAŠKA Vojtěch

      3

         0

Utkání a branky z turnajových utkání s HC Kolín / který se po 1.jarním turnaji odhlásil ze soutěže / jsou v bilanci hráčů započítány.

--------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Benefiční utkání k „50“ V.Malého a A.Saláka – 4.října 2008

SPARTA –  tým nad 50 let

SPARTA – tým do 50 let

1 1  :  8

Sestava a branky / nad 50 / : Malý /br/ - Vobořil 7, Šimůnek P. 3, Salák 1, Kohout, Polívka K. a Vaněk J.

Sestava a branky / do 50 / : Červenka /br/ - Hrčka 3, Franc 2, Hájek 2, Polívka P. 1, Horák, Hovorka a Morysek.

Benefiční utkání k „50“ P.Šimůnka – 13.června 2009

SPARTA –  tým nad 50 let

SPARTA – tým 40-50 let

1 4  :  1 8

Sestava a branky / nad 50 / : Malý /br/ - Tvrdík 8, Vobořil 3, Hasala 1, Polívka K. 1, Salák 1 a Prchal.

Sestava a branky / 40-50 / : Bohuněk /br - 2/ - Hájek 6, Šimůnek P. 5, Šnajdr 3, Horák 1 a Polívka P. 1.

Celý článek : Komentáře(174) : 08.07.2009