Mistrovská sezóna 2004 / 2005

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – II. LIGA  Čechy  SV

Před sezónou přišel na roční hostování pivot SKP Pardubice – Tomáš PAPOUŠEK.

Letní turnaj – Zruč n/Sázavou – 28.-29.srpna 2004

8 týmů2 skupiny po 4 a poté o celkové umístění.

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 4  :  1 5

TATRAN Brno-Bohunice

SPARTA

2 2  :  2 0

LOKOMOTIVA České Budějovice

SPARTA

1 4  :  1 1

SPARTA skončila ve skupině na 4.místě a poté hrála skupinu o 5.-8.místo.

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sáz.

SPARTA

1 3  :  1 0

ELP Jablonec n/Nisou

SPARTA

1 3  :  1 1

Sestava a branky : Kotval /br/ - Kůrka 20, Hlaváček 14, Thieme 9, Hrčka 7, Rudolf 4, Šnajdr 4, Macháček 3, Salák J. 3, Šalátek 3, Papoušek, Polívka. Trenéři: Tvrdík J., Vobořil P.

Konečné pořadí: 1. Zruč n/S, 2. Plzeň, 3. Brno-Bohunice, 4. Nové Veselí, 5. Ledeč n/S, 6. České Budějovice, 7.Jablonec n/N, 8. SPARTA Kutná Hora / 5 – 0-0-5 – 67:86 – 0 bodů /.

Přátelské utkání – Kutná Hora – 5.září 2004

SPARTA

SKP Pardubice

2 3  :  2 1

Sestava a branky : Kotval /br/ - Kůrka 7, Hrčka 6, Hlaváček 2, Rudolf 2, Stolín 2, Šnajdr 2, Červený 1, Polívka 1, Salák J., Thieme. Trenéři: Tvrdík J., Vobořil P.

Výsledky – podzim 2004

SPARTA

JISKRA Mimoň

2 2  :  2 4

TJ Praha CHODOV JM

SPARTA

1 5  :  1 8

SPARTA

DUKLA Praha-SCM

2 8  :  2 2

ELP Jablonec n/Nisou

SPARTA

3 0  :  2 8

SPARTA

HK SLAVIA Praha

2 5  :  3 0

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA

2 7  :  2 3

SPARTA

ŽBS Železný Brod

2 5  :  2 4

SPARTA

HK Chomutov

2 3  :  2 8

SLAVIA Hradec Králové

SPARTA

2 7  :  2 1

SPARTA

HBC Jičín „B“

1 9  :  2 4

SOKOL Bělá p/Bezdězem

SPARTA

3 2  :  2 2

SPARTA hrála svá domácí utkání ve sp.hale ve Zruči n/Sázavou.

Zimní turnaj – Zruč n/Sázavou /sp.hala/ - 16.ledna 2005

8 týmů – 2 skupiny po 4 a poté o celkové umístění

LOKO České Budějovice

SPARTA

1 3  :  1 1

HBC Jičín „B“

SPARTA

1 4  :     9

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

1 8  :  1 0

SPARTA skončila ve skupině na 4.místě a poté hrála utkání o 7.-8.místo.

HC Kolín

SPARTA

1 5  :  1 1

Konečné pořadí : 1. Zruč n/S, 2. Nové Veselí, 3. Jičín, 4. Sezimovo Ústí, 5. České Budějovice, 6. Maloměřice, 7. Kolín, 8. SPARTA Kutná Hora / 4 – 0-0-4 – 41:60 – 0 bodů /.

Výsledky – jaro 2005

JISKRA Mimoň

SPARTA

2 2  :  2 1

SPARTA

TJ Praha CHODOV JM

2 4  :  3 5

DUKLA Praha-SCM

SPARTA

3 2  :  2 4

SPARTA

ELP Jablonec n/Nisou

2 5  :  2 3

HK SLAVIA Praha

SPARTA

3 3  :  2 7

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sázavou

2 7  :  3 3

ŽBS Železný Brod

SPARTA

2 4  :  2 2

HK Chomutov

SPARTA

3 8  :  2 0

SPARTA

SLAVIA Hradec Králové

2 5  :  2 4

HBC Jičín „B“

SPARTA

2 3  :  1 9

SPARTA

SOKOL Bělá p/Bezdězem

2 7  :  3 2

Konečná tabulka II. LIGY Čechy SV

  1.

HK SLAVIA Praha

22  -  18 – 1 -   3

597  : 528

37

  2.

SOKOL Bělá p/Bezdězem

22  -  15 – 1 -   6

563  : 514

31

  3.

HBC Jičín „B“

22  -  13 – 1 -   8

462  : 411

27

  4.

JISKRA Zruč n/Sázavou

22  -  12 – 2 -   8

524  : 485

26

  5.

HK Chomutov

22  -  12 – 1 -   9

516  : 476

25

  6.

DUKLA Praha - SCM

22  -  12 – 1 -   9

572  : 531

25

  7.

JISKRA Mimoň

22  -  11 – 2 -   9

464  : 476

24

  8.

TJ Praha CHODOV JM

22  -    9 – 4 -   9

494  : 486

22

  9.

ELP Jablonec n/Nisou

22  -    8 – 2 - 12

462  : 464

18

10.

SLAVIA Hradec Králové

22  -    5 – 2 - 15

427  : 523

12

11.

SPARTA Kutná Hora

22  -   5 – 0 - 17

515 : 602

10

12.

ŽBS Železný Brod

22  -    3 – 1 - 18

442  : 542

  7

Sestupoval pouze poslední tým – Železný Brod. SPARTA se sice v soutěži udržela, z ekonomických důvodů ji však opustila !!!

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KŮRKA Michal

   2 2

 1 2 7

HRČKA Tomáš

   2 1

    5 2

ČERVENÝ Daniel

   2 0

    2 8

GRUS Jan

   1 8

brankář 

HLAVÁČEK Vít

   1 8

    8 7

PAPOUŠEK Tomáš

   1 8

    3 1

SALÁK Josef

   1 8

    1 5

THIEME Filip

   1 8

    3 5

ZÁBOJ Michal

   1 8

    4 0

ŠALÁTEK Matěj

   1 7

    1 9

POLÍVKA Petr

   1 6

    1 8

RUDOLF Pavel

   1 4

       4

KOTVAL Milan

   1 3

brankář

MORYSEK Tomáš

   1 3

    4 5

MALÝ Vladimír

      9

brankář

ŠNAJDR Vít

      8

       6

MACHÁČEK Martin

      6

       7

HORÁK Václav

      5

       1

BĚLOHLÁVEK Petr

      2

       0

SALÁK Alois ml.

      1

       0

STOLÍN Martin

      1

       0

Michal KŮRKA skončil na 4.místě v tabulce střelců celé soutěže.

Po skončení soutěže skončilo ve SPARTĚ hostování trojici pardubických hráčů – J.Grusovi, V.Hlaváčkovi a T.Papouškovi, s aktivní činností skončil M.Záboj.

--------------------------------------------------------

Soutěž – Středočeská DIVIZE mužů

/ 4 týmy – hráno 4 kolově – 2x na podzim, 2x na jaře /

Výsledky – podzim 2004

SPARTA „B“

SOKOL Úvaly „B“

2 0  :  1 3

WENDY Mělník

SPARTA „B“

2 8  :  1 4

SPARTA „B“

HC Kolín „B“

2 8  :  2 7

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA „B“

3 1  :  2 5

SPARTA „B“

WENDY Mělník

2 3  :  2 3

HC Kolín „B“

SPARTA „B“

1 6  :  1 8

Výsledky – jaro 2005

SPARTA „B“

WENDY Mělník

2 2  :  2 2

HC Kolín „B“

SPARTA „B“

2 1  :  1 6

SPARTA „B“

SOKOL Úvaly „B“

2 4  :  2 2

WENDY Mělník

SPARTA „B“

2 9  :  1 5

SPARTA „B“

HC Kolín „B“

2 2  :  1 5

SOKOL Úvaly „B“

SPARTA „B“

2 5  :  1 7

Konečná tabulka DIVIZE

1.

WENDY Mělník

12  -  6 – 2 - 4

289  : 271

14

2.

SPARTA K.Hora „B“

12  - 5 – 2 - 5

244 : 272

12

3.

HC Kolín „B“

12  -  5 – 1 - 6

252  : 246

11

4.

SOKOL Úvaly „B“

12  -  5 – 1 - 6

266  : 262

11

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

JELÍNEK Lukáš

   1 2

       5

SALÁK Alois ml.

   1 2

    1 2

HORÁK Václav

   1 1

    2 1

SALÁK Josef

   1 1

    5 2

MALÝ Vladimír

   1 0

brankář

MAREK Tomáš

   1 0

    1 2

SALÁK Alois st.

      9

       1

POLÍVKA Petr

      8

    3 3

STOLÍN Martin

      7

    3 4

ŠNAJDR Vít

      7

    1 8

MORYSEK Tomáš

      5

    1 4

STÝBLO Petr

      5

brankář

VÝBORNÝ Pavel

      5

       1

BARANIK Ivan

      4

       3

ČERNÍK Zdeněk

      4

       6

ŠALÁTEK Matěj

      4

    1 1

BĚLOHLÁVEK Petr

      2

    1 0

HROCH Vlastibor

      2

brankář

TUREK Jakub

      2

       0

HÁJEK Jiří

      1

       0

ŠIMŮNEK Pavel

      1

       6

STÝBLO Pavel

      1

       0

TVRDÍK Josef

      1

       4

VRBENSKÝ Ivo

      1

       1

--------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR dorostenců

/ společná soutěž starších a mladších /

4 týmy – hráno turnajově – vždy 3 týmy, 1 volno.

Přátelské utkání – Kutná Hora – 5.září 2004

SPARTA

SKP Pardubice

3 6  :  3 7

Sestava a branky : Stýblo Petr /br/ - Salák J. 10, Turek 10, Thieme 8, Šalátek 3, Frankovic 2, Marek 1, Novák 1, Výborný 1, Bušina, Fendrych, Stýblo Pavel. Trenér: Hasala Jiří.

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

2 7  :  1 9

SPARTA

SOKOL Poříčí n/S.

3 1  :  2 8

Mistrovský turnaj – Kolín

HC Kolín

SPARTA

2 8  :  3 7

SOKOL Poříčí n/S.

SPARTA

1 7  :  2 6

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 7  :  2 8

HC Kolín

SPARTA

3 1  :  2 2

Výsledky – jaro 2005

Mistrovský turnaj – Poříčí n/Sázavou

SOKOL Poříčí n/S.

SPARTA

1 4  :  2 1

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 7  :  2 9

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

HC Kolín

2 4  :  2 7

SPARTA

SOKOL Poříčí n/S.

4 1  :  2 5

Mistrovský turnaj – Kolín

HC Kolín

SPARTA

3 1  :  1 8

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 7  :  1 4

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU dorostenců

1.

HC Kolín

300 : 180

20

2.

SPARTA Kutná Hora

12  -  8 – 0 - 4

318 : 271

16

3.

AŠ Mladá Boleslav

211 : 244

10

4.

SOKOL Poříčí n/Sáz.

170 : 313

  0

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

HOVORKA Radek

   1 2

    1 7

STÝBLO Petr

   1 2

brankář

STÝBLO Pavel

   1 2

    1 2

TUREK Jakub

   1 2

    5 8

VÝBORNÝ Pavel

   1 2

    2 0

MORYSEK Tomáš

   1 0

    5 1

SALÁK Josef

   1 0

    5 6

ŠALÁTEK Matěj

   1 0

    9 6

BUŠINA Milan

      8

       7

NOVÁK Milan

      8

bran – 1

FENDRYCH Jiří

      2

       0

ŠALÁTEK Filip

      2

       0

------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR starších žáků

Handball help cup – Havlíčkův Brod – 19.-21.srpna 2004

RK Adriachem

SPARTA

   7  :  2

RK Solin

SPARTA

1 1  :  4

KH Kopřivnice

SPARTA

1 9  :  8

HK Lovosice

SPARTA

1 1  :  5

KH OREL Paskov

SPARTA

1 2  :  9

RK Adriachem „B“

SPARTA

   3  :  3

HRK Gorica

SPARTA

   9  :  3

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

   5  :  3

Sestava a branky : Červenka /br/ - Hovorka 9, Schandl 7, Polívka P. 6, Bušina 5, Hájek 5, Kvěch 4, Chmel 1, Beránek, Fendrych. Trenér: Šnajdr Vít.

Konečné pořadí : 1. Lovosice, 2. Kopřivnice, 3. Gorica, 4. Adriachem, 5. Paskov, 6. Havlíčkův Brod, 7. Solin, 8. Adriachem „B“, 9. SPARTA Kutná Hora / 8- 0-1-7 – 37:77 – 1 bod /.

Výsledky – podzim 2004

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 4  :  1 5

WENDY Mělník

SPARTA

3 0  :  1 5

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   9  :  1 3

SPARTA

SOKOL Bělá p/B.

3 1  :     8

SOKOL Libčice n/V.

SPARTA

2 8  :     6

SPARTAK Příbram

SPARTA

1 5  :  1 8

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 3  :  2 4

SPARTA Praha

SPARTA

2 0  :  1 5

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 12.března 2005

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   4  :     9

SPARTA

SPARTAK Příbram

   8  :     9

SPARTA

SOKOL Brno-Juliánov

   7  :     5

SPARTA

SOKOL Dolní Cerekev

1 0  :  1 6

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

   6  :  1 4

Sestava a branky : Červenka /br-1/ - Výborný 12, Bušina 7, Polívka P. 5, Hovorka 4, Gabriel P. 3, Gabriel D. 2, Šimůnek D. 2, Horníček. Trenér: Šnajdr Vít.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Havlíčkův Brod

5  -  4 – 1 - 0

62  : 33

9

2.

SOKOL Dolní Cerekev

5  -  4 – 0 - 1

67  : 36

8

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  3 – 1 - 1

48  : 42

7

4.

SPARTAK Příbram

5  -  2 – 0 - 3

46  : 65

4

5.

SPARTA Kutná Hora

5  - 1 – 0 - 4

35 : 53

2

6.

SOKOL Brno-Juliánov

5  -  0 – 0 - 4

24  : 53

0

Jiří ČERVENKA / K.Hora / byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Výsledky – jaro 2005

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

2 0  :  1 8

SPARTA

WENDY Mělník

2 3  :  3 0

SPARTA

WENDY Mělník „B“

2 6  :  1 8

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

1 3  :  2 3

SPARTA

SOKOL Libčice n/v.

1 6  :  2 9

SPARTA

SPARTAK Příbram

2 4  :  2 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

2 7  :     7

SPARTA

SPARTA Praha

1 2  :     0

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků

1.

SOKOL Libčice n/vlt.

16  -  15 – 0 -   1

453  : 213

30

2.

AŠ Mladá Boleslav

16  -  13 – 1 -   2

452  : 224

27

3.

SPARTA Praha

16  -  12 – 1 -   3

426  : 230

25

4.

JISKRA Zruč n/Sáz.

16  -    8 – 2 -   6

272  : 286

18

5.

WENDY Mělník

16  -    8 – 1 -   7

390  : 317

17

6.

SPARTA Kutná Hora

16  -   7 – 0 -   9

274 : 308

14

7.

SPARTAK Příbram

16  -    4 – 1 - 11

272  : 439

  9

8.

WENDY Mělník „B“

16  -    2 – 0 - 14

225  : 414

  4

9.

SOKOL Bělá p/Bez.

16  -    0 – 0 - 16

156  : 489

  0

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

ČERVENKA Jiří

   1 5

brankář

ŠIMŮNEK David

   1 5

    3 9

HORNÍČEK Oldřich

   1 4

    1 2

POLÍVKA Petr

   1 4

    4 9

FENDRYCH Jiří

   1 3

       6

BERÁNEK Tomáš

   1 2

       2

HÁJEK Tomáš

   1 2

    8 8

GABRIEL Pavel

      9

       7

CHMEL Miroslav

      8

       2

KVĚCH Jan

      8

    1 9

ŠIMŮNEK Ondřej

      7

    1 2

FALGE Jan

      5

       7

GABRIEL David

      3

       1

HOVORKA Radek

      3

    1 8

--------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků

Handball help cup – Havlíčkův Brod – 19.-21.srpna 2004

SOKOL Kobylisy

SPARTA

   6  :     9

KH OREL Paskov

SPARTA

1 6  :     9

RK Solin

SPARTA

   9  :  1 9

UMAG Umag

SPARTA

1 2  :  1 1

RK Adriachem

SPARTA

   4  :     1

SHC Brno-Maloměřice

SPARTA

1 4  :  1 0

HRK Gorica

SPARTA

1 0  :     7

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

   6  :     4

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   5  :  1 5

Utkání o celkové 7.-8.místo

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

5  :  1 7

Sestava a branky : Bielický E. /br/ - Šimůnek O. 42, Šimůnek D. 19, Gabriel P. 18, Gabriel D. 11,  Falge 9, Polívka D. 2, Horníček 1, Jelínek, Nádvorník. Trenér: Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Gorila, 2. Adriachem, 3. Paskov, 4. Havlíčkův Brod, 5. Solin. 6. Brno-Maloměřice, 7. SPARTA Kutná Hora / 10 – 4-0-6 – 102:87 – 8 bodů /, 8. Zruč n/S, 9. Umag, 10. Kobylisy.

Výsledky – podzim 2004

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

2 1  :  1 4

WENDY Mělník

SPARTA

2 2  :  1 5

WENDY Mělník „B“

SPARTA

1 3  :  2 1

SPARTA

SOKOL Bělá p/B.

1 9  :     3

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 3  :     9

SPARTA Praha

SPARTA

   6  :  1 5

Zimní turnaj – Mladá Boleslav /sp.hala/ - 4.prosince 2004

SOKOL Vršovice

SPARTA

1 7  :  4

HK Lovosice

SPARTA

1 4  :  5

DUKLA Praha

SPARTA

   4  :  9

WENDY Mělník

SPARTA

1 2  :  9

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   7  :  9

SPARTA Praha

SPARTA

1 1  :  5

Sestava a branky : Bielický E. /br/, Brož /br/ - Šimůnek O. 19, Polívka D. 9, Falge 8, Jelínek 2, Stehlík 2, Kalfiřt O. 1, Bielický D. Trenér: Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Vršovice, 2. SPARTA Praha, 3. Lovosice, 4. Mělník, 5. SPARTA Kutná Hora / 6 – 2-0-4 –41:65 – 4 body /, 6. Mladá Boleslav, 7. DUKLA Praha.

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 19.prosince 2004

/ tým ml.žáků se zúčastnil – mimo soutěž – turnaje minižáků /

SPARTA

SPARTA mini

1 7  :  5

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 2  :  8

SPARTA

DUKLA Praha

1 0  :  9

SPARTA

TATRAN Všenory

1 7  :  6

Sestava a branky :  Brož /br-1/ - Gabriel D. 22, Polívka D. 13, Falge 12, Jelínek 4, Stehlík 2, Krasnay 1, Kačerovský, Vrbický. Trenér: Hájek Jiří.

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 22. ledna 2005

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 0  :  1 4

SPARTA

DUKLA Praha

   9  :  1 6

SPARTA

SOKOL Chrudim

1 2  :  1 7

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

1 3  :  1 2

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

   8  :  1 2

Sestava a branky : Brož /br/, Fitzbauer /br/ - Šimůnek O. 35, Falge 7, Nádvorník 3, Jelínek 2, Kalfiřt O. 2, Lichnovský 2, Truhlářová M. 1, Bielický D., Stehlík. Trenér: Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

DUKLA Praha

5  -  5 – 0 - 0

72  : 45

10

2.

SOKOL Chrudim

5  -  3 – 1 - 1

58  : 51

  7

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  3 – 1 - 1

62  : 57

  7

4.

JISKRA Havlíčkův Brod

5  -  1 – 0 - 4

58  : 64

  2

5.

AŠ Mladá Boleslav

5  -  1 – 0 - 4

51  : 65

  2

6.

SPARTA Kutná Hora

5  - 1 – 0 - 4

52 : 71

  2

Ondřej ŠIMŮNEK se stal nejlepším střelcem celého turnaje.

Zimní turnaj – Praha-Ruzyně /sp.hala/ - 12.února 2005

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

   5  :     8

DUKLA Praha

SPARTA

1 2  :     7

LOKOMOTIVA Louny

SPARTA

1 7  :  1 4

ČZ Strakonice

SPARTA

   6  :     3

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

   6  :     9

HK Litvínov

SPARTA

   6  :  1 0

Sestava a branky : Bielický E. /br/ - Šimůnek O. 16, Falge 15, Gabriel P. 13, Jelínek 5, Nádvorník 2, Bielický D., Stehlík. Trenér: Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Dukla, 2. Louny, 3. Strakonice, 4. SPARTA Kutná Hora / 6 – 3-0-3 – 51:52 – 6 bodů /, 5. Litvínov, 6. Mladá Boleslav, 7. Havlíčkův Brod.

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 19.března 2005

4 týmy – každý s každým dvokolově

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   8  :     5

1 2  :     9

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

1 3  :  1 3

1 0  :  1 2

SPARTA

SOKOL Brno-Juliánov

   9  :     9

1 2  :  1 3

Sestava a branky : Bielický E. /br/ - Šimůnek O. 31, Gabriel P. 16, Falge 12, Polívka D. 5, Bielický D., Karlovský, Stehlík. Trenér: Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SOKOL Brno-Juliánov

6  -  5 – 1 - 0

76  : 61

11

2.

SPARTA Kutná Hora

6  - 2 – 2 - 2

64 : 61

  6

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

6  -  2 – 0 - 4

58  : 65

  4

4.

JISKRA Havlíčkův Brod

6  -  1 – 1 - 4

65  : 76

  3

Výsledky – jaro 2005

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

2 0  :  1 0

SPARTA

WENDY Mělník

1 2  :  1 5

SPARTA

WENDY Mělník „B“

2 0  :  2 2

SOKOL Bělá p/Bez.

SPARTA

1 3  :  1 4

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 9  :  1 3

SPARTA

SPARTA Praha

1 2  :     0

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků

1.

WENDY Mělník

12  -  11 – 1 -   0

229  : 124

21

2.

JISKRA Zruč n/Sáz.

12  -    6 – 2 -   4

180  : 165

14

3.

AŠ Mladá Boleslav

12  -    7 – 0 -   5

158  : 166

14

4.

SPARTA Kutná Hora

12  -   7 – 0 -   5

185 : 156

14

5.

WENDY Mělník „B“

12  -    5 – 1 -   6

152  : 180

11

6.

SPARTA Praha

12  -    5 – 0 -   7

152  : 177

10

7.

SOKOL Bělá p/Bez.

12  -    0 – 0 - 12

  76  : 164

  0

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

FALGE Jan

   1 1

    4 7

ŠIMŮNEK Ondřej

   1 1

    7 0

BIELICKÝ David

   1 0

       8

JELÍNEK Vojtěch

   1 0

       3

POLÍVKA Denis

   1 0

    1 1

BIELICKÝ Erik

      8

brankář

GABRIEL David

      8

    1 7

STEHLÍK Martin

      7

       1

NÁDVORNÍK Martin

      5

       3

LICHNOVSKÝ Tomáš

      4

       1

BROŽ Martin

      4

bran - 3

BUBENÍK Šimon

      3

       9

FITZBAUER Václav

      3

brankář

KRASNAY David

      1

       0

-----------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků

/ 4 týmy – hráno turnajově – vždy u každého /

Výsledky – podzim 2004

Mistrovský turnaj – Mělník

TATRAN Všenory

SPARTA

4  :  1 2

WENDY Mělník

SPARTA

3  :  1 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

8  :  1 3

Mistrovský turnaj – Všenory

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 0  :  1 0

TATRAN Všenory

SPARTA

   7  :     9

WENDY Mělník

SPARTA

   2  :  1 7

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

TATRAN Všenory

   8  :     9

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1 5  :  1 1

SPARTA

WENDY Mělník

1 2  :     4

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 2  :  1 2

WENDY Mělník

SPARTA

   1  :  1 3

Všenory se na turnaj nedostavily.

Zimní turnaj – Zruč n/Sázavou /sp.hala/ - 11.prosince 2004

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 2  :  4

LOKOMOTIVA Liberec

SPARTA

   9  :  4

SOKOL Vršovice-chlapci

SPARTA

   9  :  6

SOKOL Vršovice-dívky

SPARTA

   7  :  5

SOKOL Kobylisy

SPARTA

   5  :  4

Sestava a branky : Brož /br/, Fitzbauer /br/ - Nádvorník 9, Jelínek 7, Lichnovský 4, Bielický D. 3, Koriťák 2, Hampl, Janoušek, Karlovský, Kuře, Petránek, Truhlářová M. Trenéři: Čeloud K. – Bielický I.

Konečné pořadí : 1. Vršovice-dívky, 2. Zruč n/S., 3. Liberec, 4. Vršovice-chlapci, 5. Kobylisy, 6. SPARTA Kutná Hora / 5 – 0-0-5 – 23:42 – 0 bodů /.

Vánoční turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 19.prosince 2004

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   4  :     7

SPARTA

DUKLA Praha

   8  :  1 8

SPARTA

TATRAN Všenory

1 0  :     9

SPARTA

SPARTA-ml.žáci

   5  :  1 7

Tým ml.žáků SPARTY startoval mimo soutěž.

Sestava a branky : Fitzbauer /br/ - Lichnovský 13, Truhlářová M. 7, Bielický D. 4, Kuře 2, Hampl 1, Janoušek, Karlovský, Truhlářová A. Trenéři: Čeloud K. – Bielický I.

Konečná tabulka turnaje :

1.

DUKLA Praha

3  -  3 – 0 - 0

37  : 23

6

2.

JISKRA Zruč n/S.

3  -  2 – 0 - 1

24  : 17

4

3.

SPARTA Kutná Hora

3  - 1 – 0 - 2

22 : 34

2

4.

TATRAN Všenory

3  -  0 – 0 - 3

24  : 33

0

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 29.ledna 2005

SPARTA

JISKRA Zruč n/sáz.

   9  :  7

SPARTA

SOKOL Vršovice

   8  :  2

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

   3  :  3

SPARTA

LEGATA Hustopeče

1 4  :  4

SPARTA

LEGATA Hustopeče „B“

1 4  :  1

SPARTA

SOKOL Chrudim

   9  :  7

Sestava a branky : Fitzbauer /br/ - Polívka D. 25, Nádvorník 13, Jelínek 6, Lichnovský 6, Brož 3, Janoušek 2, Kuře 1, Petránek 1, Karlovský, Stehlík, Vrbický. Trenéři: Čeloud K. – Bielický I.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

6  - 5 – 1 - 0

57 : 24

11

2.

JISKRA Zruč n/Sáz.

6  -  5 – 0 - 1

60  : 21

10

3.

JISKRA Havlíčkův Brod

6  -  4 – 1 - 1

60  : 18

  9

4.

SOKOL Chrudim

6  -  2 – 1 - 3

47  : 38

  5

5.

SOKOL Vršovice

6  -  2 – 1 - 3

32  : 36

  5

6.

LEGATA Hustopeče

6  -  1 – 0 - 5

29  : 63

  2

7.

LEGATA Hustopeče „B“

6  -  0 – 0 - 6

  6  : 91

  0

Zimní turnaj – Zruč n/Sázavou /sp.hala/ - 6.února 2005

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

5  :     3

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

8  :     7

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

5  :  1 0

JISKRA Zruč n/S. „B“

SPARTA

6  :     6

DUKLA Praha

SPARTA

7  :     5

Sestava a branky : Karlovský /br/ - Nádvorník 18, Lichnovský 6, Jelínek 4, Bielický D. 1, Brož 1, Stehlík 1, Čapek. Trenéři: Čeloud K. – Bielický I.

Konečné pořadí : 1. Havlíčkův Brod, 2. Zruč n/S., 3. DUKLA, 4. Zruč n/S.“B“, 5. SPARTA Kutná Hora / 5 – 1-1-3 – 31:31 – 3 body /, 6. Ledeč n/S.

Výsledky – jaro 2005

/ v zimní přestávce odstoupily ze soutěže Všenory /

Mistrovský turnaj – Mladá Boleslav

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 2  :     4

WENDY Mělník

SPARTA

   3  :  1 0

Mistrovský turnaj – Mělník

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

1 0  :     9

WENDY Mělník

SPARTA

   4  :  1 2

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

/ mimo soutěž se zúčastnil „B“ tým SPARTY /

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

   4  :  5

SPARTA

WENDY Mělník

1 2  :  1

SPARTA

SPARTA K.Hora „B“

1 4  :  4

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků

1.

AŠ Mladá Boleslav

30

2.

SPARTA Kutná Hora

18  -  12 – 2 - 4

198 : 110

26

3.

WENDY Mělník

  4

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

KARLOVSKÝ Michal

   1 8

       6

NÁDVORNÍK Martin

   1 8

    6 9

BROŽ Martin

   1 6

       9

LICHNOVSKÝ Tomáš

   1 6

    3 4

BIELICKÝ David

   1 5

    4 0

JANOUŠEK Jan

   1 5

       5

TRUHLÁŘOVÁ Michaela

   1 5

    2 3

KORIŤÁK Pavel

   1 4

       3

FITZBAUER Václav

   1 3

brankář

KUŘE Vojtěch

   1 2

       4

JELÍNEK Vojtěch

      9

    1 9

PETRÁNEK Jan

      8

       2

KAČEROVSKÝ Ondřej

      5

       1

VRBICKÝ David

      5

       3

PLECHATA Tomáš

      3

       1

VESELÝ Matěj

      3

       2

VESELÝ Šimon

      3

       1

ŽÁČKOVÁ Šárka

      3

       0

Celý článek : Komentáře(193) : 14.08.2007