Mistrovská sezóna 1998 / 1999

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – III.LIGA mužů Čechy SV

Letní turnaj – Ledeč n/Sázavou – 22.srpna 1998

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   6  :     7

GALATEK Ledeč n/Sáz.

SPARTA

   7  :  1 2

SKP Pardubice

SPARTA

1 1  :  1 3

KOVOFINIŠ Ledeč n/Sáz.

SPARTA

   7  :     7

SOKOL Dolní Cerekev

SPARTA

   8  :  1 4

Sestava a branky : Malý /br/ - Capouch 19, Vrbenský 13, Klouček 7, Horák 4, Šimůnek P. 4, Tvrdík 4, Štěpánek 2. Trenér : Vobořil Petr.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

5  - 4 – 1 - 0

53 : 39

9

2.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  3 – 0 - 2

59  : 43

6

3.

GALATEK Ledeč n/S.

5  -  2 – 1 - 2

56  : 59

5

4.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

5  -  2 – 1 - 2

44  : 49

5

5.

SKP Pardubice

5  -  1 – 2 - 2

53  : 55

4

6.

SOKOL Dolní Cerekev

5  -  0 – 1 - 4

42  : 62

1

Výsledky – podzim 1998

Před začátkem podzimní sezóny přišel na roční hostování mladý pivot z HC Kolín – Michal POKORNÝ a zKOVOFINIŠE Ledeč n/S. bývalý kanonýr JISKRY Zruč n/S. – Jiří DOLEJŠÍ st.

SK Praha 4 „B“

SPARTA

2 6  :  2 1

SPARTA

LOKOMOTIVA Louny

2 4  :  1 9

SPARTA

ARITMA Praha

2 0  :  2 5

HBC Jičín „B“

SPARTA

2 8  :  1 9

SPARTA

HK Chomutov

1 5  :  2 6

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

2 9  :  1 5

SPARTA

ABB ELP Jablonec n/N.

1 5  :  2 1

SKP Pardubice

SPARTA

3 3  :  1 4

SPARTA

CHEMIČKA Ústí n/L.

1 9  : 2 2

SPARTA

HK Lovosice „B“

2 0  :  1 6

SLAVIA Hr.Králové

SPARTA

3 5  :  1 8

1.kolo Českého poháru – Praha /sp.hala SPARTY / - prosinec 1998

ARITMA Praha

SPARTA

2 9  :  1 8

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 4  :  1 5

Sestava a branky celkem : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Capouch 11, Šnajdr 10, Kotval 7, Červený 3, Vobořil 2, Kruliš, Vlastník / zranil se v 1.minutě 1 utkání /.

Pořadí : 1. ARITMA Praha – 4 body / postup do dalšího kola /, 2. SPARTA Kutná Hora – 2, 3. SOKOL Úvaly – 0.

Zimní turnaj – Dolní Cerkev /sp.hala/ - 30.ledna 1999

HC Kolín

SPARTA

2 8  :  2 9

SOKOL Dolní Cerekev

SPARTA

1 4  :  2 2

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Capouch 16, Kotval 10, Horák 6, Bělohlávek 5, Červený 5, Šimůnek P. 5, Pokorný 4.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

2  - 2 – 0 - 0

51 : 42

4

2.

HC Kolín

2  -  1 – 0 - 1

53  : 46

2

3.

SOKOL Dolní Cerekev

2  -  0 – 0 - 2

31  : 47

0

Zimní turnaj – Kolín /sp.hala AGRA/ - 14.února 1999

HC Kolín

SPARTA

1 2  :     8

SK Praha 4

SPARTA

2 1  :  1 2

TJ Chodov JM

SPARTA

1 9  :  2 1

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

1 6  :  1 3

Sestava a branky : Malý /br/ - Capouch 15, Klouček 10, Červený 7, Šnajdr 6, Pokorný 5, Kotval 4, Olt 4, Kaisner 2, Vlastník 1. Trenér : Vobořil Petr.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SOKOL Bělá p/Bez.

4  -  4 – 0 - 0

80  : 53

8

2.

HC Kolín

4  -  2 – 1 - 1

62  : 69

5

3.

SK Praha 4

4  -  2 – 1 - 1

64  : 63

5

4.

SPARTA Kutná Hora

4  - 1 – 0 - 3

54 : 66

2

5.

TJ Chodov JM

4  -  0 – 0 - 4

47  : 66

0

12.ročník zimního turnaje – Kutná Hora /BIOS/ - 20.února 1999

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   4  :     7

SPARTA

SOKOL Nové Veselí

1 4  :  1 4

SPARTA

SOKOL Úvaly

   9  :     4

SPARTA

HC Kolín

1 0  :  1 2

SPARTA

WENDY Mělník

1 4  :  1 4

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Capouch 13, Klouček 12, Šnajdr 6, Vrbenský 5, Bělohlávek 4, Červený 4, Hrčka 4, Kotval 3. Trenér : Vobořil Petr.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  5 – 0 - 0

66  : 33

10

2.

SOKOL Nové Veselí

5  -  3 – 1 - 1

62  : 60

  7

3.

HC Kolín

5  -  2 – 1 - 2

48  : 50

  5

4.

SPARTA Kutná Hora

5  - 1 – 2 - 2

51 : 51

  4

5.

SOKOL Úvaly

5  -  1 – 0 - 4

36  : 50

  2

6.

WENDY Mělník

5  -  0 – 2 - 3

53  : 72

  2

Jarní turnaj – Kolín /sp.hala AGRA/ - 28.března 1999

8 týmů - 2 skupiny po 4 a poté o celkové umístění.

Výsledky SPARTY v základní skupině „B“

HC Kolín „B“

SPARTA

   6  :  1 2

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

1 1  :  1 4

SLAVIA Hr.Králové

SPARTA

1 2  :  1 0

SPARTA obsadila 2.místo a poté hrála utkání o 3.-4.místo.

HC Kolín

SPARTA

1 3  :  1 2

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Capouch 16, Bělohlávek 9, Šnajdr 6, Červený 5, Hrčka 4, Klouček 3, Pokorný 3, Kruliš 1, Vrbenský 1. Trenér : Vobořil Petr.

Konečné pořadí : 1. Hradec Králové, 2. Příbram, 3. Kolín, 4. SPARTA Kutná Hora, 5. AŠ Mladá Boleslav, 6. Havlíčkův Brod, 7. SH Praha, 8. Kolín „B“.

Výsledky – jaro 1999

ARITMA Praha

SPARTA

3 0  :  2 4

SPARTA

HBC Jičín „B“

1 9  :  2 7

HK Chomutov

SPARTA

2 3  :  1 4

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

2 0  :  2 9

SPARTA

SK Praha 4 „B“

1 4  :  3 2

ABB Jablonec n/N.

SPARTA

2 3  :  1 4

SPARTA

SKP Pardubice

2 1  :  2 7

CHEMIČKA Ústí n/L.

SPARTA

3 1  :  1 6

SPARTA

SLAVIA Hr.Králové

1 6  :  3 2

HK Lovosice „B“

SPARTA

3 0  :  2 1

LOKOMOTIVA Louny

SPARTA

3 9  :  1 7

Konečná tabulka III.LIGY mužů

  1.

LOKOMOTIVA Louny

22  -  17 – 1 -   4

538  : 472

35

  2.

HBC Jičín „B“

22  -  13 – 3 -   6

521  : 487

29

  3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

22  -  14 – 0 -   8

501  : 427

28

  4.

ARITMA Praha

22  -  12 – 3 -   7

544  : 519

27

  5.

HK Chomutov

22  -  11 – 3 -   8

473  : 450

25

  6.

SKP Pardubice

22  -    9 – 3 - 10

532  : 514

21

  7.

HK Lovosice „B“

22  -  10 – 0 - 12

528  : 520

20

  8.

SLAVIA Hradec Králové

22  -  10 – 0 - 12

509  : 502

20

  9.

CHEMIČKA Ústí n/Lab.

22  -  10 – 0 - 12

497  : 512

20

10.

SK Praha 4 „B“

22  -    8 – 3 - 11

494  : 489

19

11.

ABB Jablonec n/Nisou

22  -    8 – 0 - 14

497  : 535

16

12.

SPARTA Kutná Hora

22  -   2 – 0 - 20

396 : 603

  4

SPARTA po roce sestoupila zpět do DIVIZE !!!

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

MALÝ Vladimír

   2 2

brankář

CAPOUCH Pavel

   2 1

    8 6

KLOUČEK Milan

   2 0

    2 1

KOTVAL Milan

   1 8

    1 5

POLÍVKA Petr

   1 8

    3 4

VRBENSKÝ Ivo

   1 8

    3 2

HORÁK Václav

   1 5

    2 4

ŠIMŮNEK Pavel

   1 5

    3 4

POKORNÝ Michal

   1 4

    3 4

BĚLOHLÁVEK Petr

   1 3

    1 9

ČERVENÝ Daniel

   1 3

    2 6

TVRDÍK Josef

   1 2

    1 8

HRČKA Tomáš

      7

    2 2

ŠNAJDR Vít

      7

    1 1

SALÁK Alois

      6

       4

BOHUNĚK Jiří

      5

brankář

HROCH Vlastibor

      4

brankář

KŮRKA Michal

      3

       2

VLASTNÍK Libor

      3

       0

VOBOŘIL Petr

      3

       4

BÍLÝ Petr

      2

       3

KRULIŠ Petr

      2

       0

ŠTĚPÁNEK Václav

      2

       0

DOLEJŠÍ Jiří

      1

       1

HASALA Jiří

      1

       3

JELÍNEK Lukáš

      1

       1

RUDOLF Pavel

      1

       1

--------------------------------------------------------

Soutěž - II.LIGA starších dorostenců – Čechy

Před zahájením ligové soutěže přišli na hostování z JISKRY Zruč n/S. dva hráči – Jiří BOHM a Robin STRÁNSKÝ.

Letní turnaj – Nové Veselí – srpen 1998

SKP Pardubice

SPARTA

1 0  :     9

SOKOL Velké Meziříčí

SPARTA

1 2  :  1 3

KP Brno

SPARTA

1 0  :  1 3

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

1 2  :  1 2

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 15, Bohm 12, Mašín 6, Hrčka 5, Macháček 4, Rudolf 2, Stránský 2, Tvrdík A. 1, Jelínek, Lagron, Salák A., Tvrdík T. Trenér : Hájek Jiří.

Umístění : 2. SPARTA Kutná Hora  4 – 2-1-1 – 47:44 – 5 bodů.

Výsledky – podzim 1998

SOKOL Vršovice

SPARTA

1 3  :  3 1

SPARTA

TJ Náchod

   9  :  2 3

SPARTA

ARITMA Praha

1 1  :  1 3

SPARTAK Sezimovo Ústí

SPARTA

2 6  :  1 4

HC Kolín

SPARTA

1 2  :  2 5

SPARTA

HZKCH Litvínov

1 7  :  2 4

SKP Pardubice

SPARTA

2 5  :  2 1

SPARTA

SKU KP Plzeň „B“

1 7  :  2 3

SPARTA

JISKRA Třeboň

1 8  :  2 6

ČZ Strakonice

SPARTA

2 5  :  1 8

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 30.ledna 1999

SPARTA

HC Kolín

1 1  :     8

SPARTA

SOKOL Nové Veselí

1 4  :  1 2

SPARTA

SOKOL Vršovice

   8  :     5

SPARTA

WENDY Mělník

1 7  :     2

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 22, Hrčka 15, Macháček 4, Černík 2, Stránský 2, Tvrdík A. 2, Jelínek 1, Rudolf 1, Tvrdík T. 1, Salák A. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

4  - 4 – 0 - 0

50 : 27

8

2.

SOKOL Nové Veselí

4  -  3 – 0 - 1

73  : 49

6

3.

HC Kolín

4  -  2 – 0 - 2

44  : 36

4

4.

SOKOL Vršovice

4  -  1 – 0 - 3

39  : 36

2

5.

WENDY Mělník

4  -  0 – 0 - 4

19  : 77

0

Výsledky – jaro 1999

ARITMA Praha

SPARTA

2 6  :  2 0

SPARTA

SPARTAK Sezimovo Ústí

1 9  :  1 4

HK Chomutov

SPARTA

1 9  :  1 5

SPARTA

HC Kolín

2 4  :  1 9

SPARTA

SOKOL Vršovice

2 7  :  1 6

HZKCH Litvínov

SPARTA

2 3  :  1 9

SPARTA

SKP Pardubice

2 5  :  3 0

SKU KP Plzeň „B“

SPARTA

2 7  :  1 8

SPARTA

ČZ Strakonice

3 0  :  2 6

JISKRA Třeboň

SPARTA

3 2  :  2 7

TJ Náchod

SPARTA

3 6  :  1 2

Konečná tabulka II.LIGY starších dorostenců :

  1.

TJ Náchod

22  -  18 – 3 -   1

542  : 362

39

  2.

HZKCH Litvínov

22  -  15 – 4 -   3

519  : 427

34

  3.

SKP Pardubice

22  -  16 – 2 -   4

491  : 432

34

  4.

SKU KP Plzeň „B“

22  -  15 – 2 -   5

558  : 427

32

  5.

JISKRA Třeboň

22  -  14 – 2 -   6

518  : 453

30

  6.

ARITMA Praha

22  -  12 – 2 -   8

457  : 416

26

  7.

SPARTAK Sezimovo Ústí

22  -  10 – 1 - 11

424  : 434

21

  8.

SPARTA Kutná Hora

22 -    7 – 0 -15

451 : 490

14

  9.

ČZ Strakonice

22  -    6 – 0 - 16

383  : 434

12

10.

HC Kolín

22  -    4 – 3 - 15

377  : 481

11

11.

HK Chomutov

22  -    4 – 1 - 17

409  : 522

  9

12.

SOKOL Vršovice

22  -    1 – 0 - 21

317  : 567

  2

SPARTA sice soutěž udržela, z ekonomických důvodů ji však opustila !!

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

HRČKA Tomáš

   2 2

    9 8

HROCH Vlastibor

   2 1 

brankář

MACHÁČEK Martin

   2 1

    5 2

SALÁK Alois

   2 1

       4

KŮRKA Michal

   2 0

 1 3 4

MAŠÍN Milan

   2 0

    3 3

RUDOLF Pavel

   2 0

    2 4

TVRDÍK Aleš

   2 0

    1 4

ČERNÍK Zdeněk

   1 9

       9

TVRDÍK Tomáš

   1 6

       2

BOHM Jiří

   1 3

    7 3

JELÍNEK Lukáš

   1 3

       2

STRÁNSKÝ Robin

   1 0

       6

LAGRON Michal

      1

       0

Michal KŮRKA se umístil na 2.místě v tabulce střelců celé soutěže.

---------------------------------------------------------

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků

5 týmů – hrálo se turnajovým způsobem vždy u každého z účastníků / jeden z týmů měl střídavě volno /.

Výsledky – podzim 1998

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 6  :     2

SOKOL Úvaly

SPARTA

   9  :     9

WENDY Mělník

SPARTA

1 1  :     7

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

   3  : 1 5

Mistrovský turnaj – Bělá p/Bezdězem

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA  

5  :   5

WENDY Mělník

SPARTA

4  :   6

SOKOL Úvaly

SPARTA

8  :   9

WENDY Mělník „B“

SPARTA

2  :   8

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   5  :  8

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 7  :  2

SPARTA

WENDY Mělník

1 0  :  6

SPARTA

WENDY Mělník „B“

   6  :  4

Mistrovský turnaj – Úvaly

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 0  :  1 3

SOKOL Bělá p/Bez.

SPARTA

   5  :     5

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   8  :     4

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   7  :     8

Mistrovský turnaj – Mělník

WENDY Mělník

SPARTA

   6  :  7

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 0  :  5

SOKOL Bělá p/Bet.

SPARTA

   5  :  6

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   1  :  7

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 16.ledna 1999

SPARTA

HC Kolín

   6  :     7

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

   8  :  1 2

SPARTA

SOKOL Vršovice

1 5  :     6

SPARTA

WENDY Mělník

1 8  :     5

Sestava a branky : Stýblo Petr /br/ - Hasala 16, Frankovic 14, Šalátek 11, Šimůnek M. 2, Franc J.1, Hulman 1, Morysek 1, Salák J., Bečán, Horák, Franc J. II., Marek, Stýblo Pavel, Voros. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

4  -  4 – 0 - 0

48  : 21

8

2.

HC Kolín

4  -  3 – 0 - 1

38  : 33

6

3.

SPARTA Kutná Hora

4  - 2 – 0 - 2

47 : 30

4

4.

SOKOL Vršovice

4  -  1 – 0 - 3

28  : 48

2

5.

WENDY Mělník

4  -  0 – 0 - 4

22  : 51

0

Zimní turnaj – Ledeč n/Sázavou /sp.hala/ - 29.ledna 1999

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

2 0  :  1 5

JISKRA Zruč n/Sázavou

SPARTA

1 9  :  1 0

Sestava a branky : Konig /br/ - Hasala 13, Frankovic 3, Šalátek 3, Hulman 2, Stýblo Pavel 2, Morysek 1, Salák J. 1, Franc, Horák. Trenér: Hasala Jiří.

Pořadí : 1. Zruč – 4, 2. Ledeč – 2, 3. SPARTA Kutná Hora / 2 – 0-0-2 – 25:39 / - 0 bodů.

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 13.března 1999

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   5  :     4

SPARTA

HC Kolín

   5  :     5

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

1 0  :     6

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

   4  :  1 4

SPARTA

SOKOL Vršovice

   6  :     8

Sestava a branky : Konig /br/, Stýblo Petr /br/ - Hasala 12, Marek 7, Frankovic 6, Salák J. 3, Šalátek 2, Hulman 1, Franc J., Franc J.II., Morysek, Stýblo Pavel. Trenér: Hasala Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Havlíčkův Brod

5  -  4 – 1 - 0

53  : 21

9

2.

SOKOL Vršovice

5  -  3 – 1 - 1

37  : 33

7

3.

SPARTA Kutná Hora

5  - 2 – 1 - 2

30 : 37

5

4.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

5  -  2 – 0 - 3

27  : 36

4

5.

HC Kolín

5  -  1 – 1 - 3

30  : 42

3

6.

JISKRA Zruč n/S.

5  -  1 – 0 - 4

31  : 39

2

Výsledky – jaro 1999

Mistrovský turnaj – Mělník

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 1  :  1 4

WENDY Mělník „B“

SPARTA

1 0  :  1 5

WENDY Mělník

SPARTA

1 1  :  1 4

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

   9  :     8

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 4  :     8

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   8  :  1 4

SOKOL Bělá p/Bez.

SPARTA

   7  :  1 1

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 2  :  1 3

Mistrovský turnaj – Bělá p/Bezdězem

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   1  :     8

SOKOL Bělá p/Bez.

SPARTA

   4  :  1 1

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 0  :     9

WENDY Mělník

SPARTA

   6  :     8

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

SOKOL Úvaly

1 7  :  1 2

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   8  :     9

SPARTA

WENDY Mělník

1 3  :     5

SPARTA

SOKOL Bělá p/B.

   6  :     0

Mistrovský turnaj – Úvaly

WENDY Mělník „B“

SPARTA

   5  :     6

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 2  :  1 5

WENDY Mělník

SPARTA

   3  :  1 1

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

   6  :  1 4

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků

1.

JISKRA Zruč n/Sázavou

40  -  39 – 1 -   0

497  : 168

79

2.

SPARTA Kutná Hora

40  - 28 – 3 -  9

371 : 287

59

3.

WENDY Mělník

36  -  16 – 3 - 17

228  : 273

35

4.

SOKOL Úvaly

36  -  13 – 2 - 21

284  : 338

28

5.

SOKOL Bělá p/Bezdězem

36  -    7 – 3 - 26

145  : 304

17

6.

WENDY Mělník „B“

36  -    4 – 2 - 30

144  : 293

10

Týmům na 3.-6.místě chybí v tabulce po 4 utkáních, na celkovém pořadí to však nic nemůže změnit.

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

HASALA Ondřej

   3 9

 2 0 3

HULMAN Pavel

   3 9

    3 2

STÝBLO Pavel

   3 9

       9

STÝBLO Petr

   3 7

brankář

FRANKOVIC Ondřej

   3 3

    5 6

KONIG Jiří

   3 2

brankář

SALÁK Josef

   3 1

    1 5

ŠALÁTEK Matěj

   3 1

    4 3

FRANC Jan - Černiny

   2 9

       0

HORÁK Jiří

   2 8

       2

MORYSEK Tomáš

   2 7

       8

BEČÁN Lukáš

   2 2

       0

VOROS Jan

   1 9

       2

FRANC Jan - KH

   1 3

       1

JEŘÁBEK Radim

      9

brankář

ŠALÁTEK Filip

      8

brankář

ŠIMŮNEK Miloslav

      8

       0

KAMENÍK Michal

      6

       0

VESELÝ Josef

      2

       0

Ondřej HASALA se stal nejlepším střelcem celé soutěže !!!

------------------------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Jarní turnaj – Kutná Hora – 20.března 1999

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   6  :     9

SPARTA

SOKOL Bělá p/Bez.

   4  :     7

SPARTA

SOKOL Nové Veselí

   8  :     9

SPARTA

GALATEK Ledeč n/S.

1 0  :  1 0

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

1 2  :  1 2

Sestava a branky : Kruliš /br/, Malý /br/ - Hasala 11, Šimůnek P. 8, Hájek 6, Tvrdík 5, Vaněk J. 5, Horák 2, Prchal 2, Polívka K. 1, Kůrka, Salák.

Konečná tabulka turnaje:

1.

SOKOL Nové Veselí

5  -  5 – 0 - 0

39  : 26

10

2.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  3 – 1 - 1

36  : 31

7

3.

SOKOL Bělá p/Bez.

5  -  3 – 0 - 2

37  : 36

6

4.

JISKRA Havl.Brod

5  -  1 – 1 - 3

33  : 36

3

5.

SPARTA Kutná Hora

5  - 0 – 2 - 3

40 : 47

2

6.

GALATEK Ledeč n/Sáz.

5  -  0 – 2 - 3

32  : 41

2

Letní turnaj – Zruč n/Sázavou – 19.června 1999

11 týmů - 2 skupiny po 5 a 6 – poté o celkové umístění.

Výsledky SPARTY v základní skupině „B“

BOHEMIANS Praha

SPARTA

8  :     6

TATRAN Brno-Bohunice

SPARTA

7  :     2

TSV Viermheim / SRN /

SPARTA

9  :     4

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

4  :     6

GALATEK Ledeč n/Sáz.

SPARTA

4  :  1 0

 SPARTA skončila v základní skupině na 4. místě a poté hrála utkání o 7.-8.místo.

SOKOL Bělá p/Bez.

SPARTA

7  :  4

Sestava a branky : Kruliš /br/ - Horák 11, Hasala 10, Tvrdík 6, Bílý Jiří 1, Bílý Josef 1, Bílý Petr 1, Šafránek 1, Vobořil 1, Salák.

Konečné pořadí : 1. Brno-Bohunice, 2. Praha-Bohnice, 3. Bohemians, 4. Hradec Králové, 5. Zruč, 6. Viermheim, 7. Bělá, 8. SPARTA Kutná Hora, 9. Havlíčkův Brod, 10. Třešť, 11. Ledeč.

Celý článek : Komentáře(245) : 11.07.2007