Mistrovská sezóna 1997 / 1998

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – DIVIZE mužů

Výsledky – podzim 1997

SPARTA

JISKRA Zruč n/S. „B“

2 2  :  2 2

AŠ Mladá Boleslav

SPARTA

2 6  :  2 7

SPARTA

SOKOL Libčice n/Vlt.

2 1  :  2 0

WENDY Mělník

SPARTA

2 7  :  2 1

SPARTA

SOKOL Bělá p/B. „B“

3 5  :  1 7

SPARTA

SPARTAK Čelákovice

2 8  :  2 0

SKP Mladá Boleslav

SPARTA

2 6  :  1 9

Zimní turnaj – Dolní Cerkev – únor 1998

6 týmů - 2 skupiny po 3 a poté o celkové umístění.

SOKOL Dolní Cerekev

SPARTA

1 4  :     9

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

1 6  :  1 2

SPARTA skončila na 3.místě a poté hrála utkání o 5.-6.místo.

SLAVOJ Třešť

SPARTA

1 2  :  1 3

Sestava a branky : Bohuněk /br/ - Capouch 14, Červený 6, Bělohlávek 4, Vrbenský 4, Klouček 3, Štěpánek 2, Vlastník 1. Trenér : Vobořil Petr.

Konečné pořadí : 1. Kolín, 2. Havlíčkův Brod, 3. Ledeč, 4. Dolní Cerekev, 5. SPARTA Kutná Hora, 6. Třešť.

11.ročník zimního turnaje – Kutná Hora /BIOS/ - 14.února 1998

SPARTA postavila 2 týmy – „A“ a „B“ / někteří hráči hráli střídavě za oba týmy /.

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   7  :  1 0

SPARTA

SKP Pardubice

1 6  :  1 1

SPARTA

SOKOL Vršovice

1 3  :  1 5

SPARTA

SPARTA K.Hora „B“

1 8  :  2 0

Sestava a branky : Bohuněk /br/ - Tvrdík 14, Capouch 12, Kotval 9, Šimůnek P. 8, Hasala 3, Horák 3, Polívka P. 2, Vrbenský 2, Hrčka.

SPARTA „B“

SOKOL Vršovice

1 0  :  1 2

SPARTA „B“

JISKRA Zruč n/S.

1 4  :  1 3

SPARTA „B“

SKP Pardubice

1 0  :     6

SPARTA „B“

SPARTA

2 0  :  1 8

Sestava a branky : Hroch /br/ - Capouch 11, Bělohlávek 9, Vrbenský 9, Hrčka 8, Červený 6, Klouček 5, Šimůnek P. 4, Horák 1, Polívka P. 1.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Zruč n/S.

4  -  3 – 1 - 0

42  : 35

7

2.

SPARTA Kutná Hora „B“

4  - 3 – 0 - 1

54 : 49

6

3.

SOKOL Vršovice

4  -  2 – 1 - 1

45  : 41

5

4.

SPARTA Kutná Hora

4  - 1 – 0 - 3

54 : 56

2

5.

SKP Pardubice

4  -  0 – 0 - 4

35  : 49

0

Zimní turnaj – Kolín /sp.hala AGRA / - březen 1998

HC Kolín

SPARTA

1 0  :     3

SKP Hradec Králové

SPARTA

   9  :  1 3

SKP Pardubice

SPARTA

1 4  :  1 4

SOKOL Úvaly

SPARTA

1 5  :  1 1

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

1 1  :  1 1

Sestava a branky : Bohuněk /br/ - Šimůnek P. 12, Bělohlávek 11, Horák 7, Klouček 6, Červený 5, Kotval 4, Hrčka 2, Rudolf 2, Kruliš 1, Štěpánek 1, Vlastník 1. Trenér : Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Kolín, 2. Pardubice, 3. Úvaly, 4. SPARTA Kutná Hora  5 – 1-2-2 – 52:59 – 4 body, 5. Havlíčkův Brod, 6. Hradec Králové.

Výsledky – jaro 1998

JISKRA Zruč n/S. „B“

SPARTA

1 9  :  1 9

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

2 2  :  1 6

SOKOL Libčice n/Vlt.

SPARTA

1 6  :  2 4

SPARTA

WENDY Mělník

3 1  :  2 9

SOKOL Bělá p/B. „B“

SPARTA

1 5  :  1 6

SPARTAK Čelákovice

SPARTA

1 8  :  2 2

SPARTA

SKP Mladá Boleslav

1 8  :  1 8

Konečná tabulka DIVIZE mužů

1.

SKP Mladá Boleslav

14  -  13 – 1 -   0

329  : 244

27

2.

SPARTA Kutná Hora

14  -   9 – 3 -   2

325 : 289

21

3.

AŠ Mladá Boleslav

14  -    7 – 0 -   7

280  : 276

14

4.

JISKRA Zruč n/S. „B“

14  -    5 – 2 -   7

273  : 275

12

5.

SOKOL Bělá p/B. „B“

14  -    5 – 1 -   8

262  : 298

11

6.

SPARTAK Čelákovice

14  -    5 – 0 -   9

274  : 298

10

7.

WENDY Mělník

14  -    4 – 1 -   9

310  : 329

  9

8.

SOKOL Libčice n/Vlt.

14  -    4 – 0 - 10

260  : 304

  8

Vítěz – SKP Mladá Boleslav - o postup neprojevil zájem, nárok tak získal tým z 2.místa.

SPARTA tedy z 2.místa postoupila do III.LIGY !!!

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

BOHUNĚK Jiří

   1 4

bran - 2

ŠIMŮNEK Pavel

   1 4

    7 3

BĚLOHLÁVEK Petr

   1 3

       6

ČERVENÝ Daniel

   1 3

    1 5

HORÁK Václav

   1 2

    3 0

KOTVAL Milan

   1 2

    2 9

KLOUČEK Milan

   1 2

    2 3

POLÍVKA Petr

   1 2

    3 8

TVRDÍK Josef

   1 2

    1 7

VRBENSKÝ Ivo

   1 1

    2 6

VLASTNÍK Libor

      9

       1

CAPOUCH Pavel

      8

    5 3

KRULIŠ Petr

      7

       6

HRČKA Tomáš

      3

       2

Pavel ŠIMŮNEK obsadil 3.místo v tabulce střelců celé soutěže.

--------------------------------------------------------

OBLASTNÍ PŘEBOR mladších dorostenců

Výsledky – podzim 1997

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 8  :  2 0

WENDY Mělník

SPARTA

1 6  :  3 6

SPARTA

SOKOL Bělá p/B.

4 5  :  1 2

SOKOL Úvaly

SPARTA

   6  :  2 6

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 31.ledna 1998

SPARTA

HC Kolín

1 3  :  2 0

SPARTA

SOKOL Vršovice

1 9  :  1 8

SPARTA

SKP Pardubice

1 3  :  2 8

Sestava a branky : Hroch /br/ - Hrčka 16, Mašín 14, Rudolf 4, Jelínek 3, Tvrdík A. 3, Salák A. 2, Černík 1, Lagron 1, Tvrdík T. 1. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SKP Pardubice

3  -  2 – 1 - 0

63  : 36

5

2.

HC Kolín

3  -  2 – 1 - 0

70  : 47

5

3.

SPARTA Kutná Hora

3  - 1 – 0 - 2

45 : 66

2

4.

SOKOL Vršovice

3  -  0 – 0 - 3

43  : 72

0

Jarní turnaj – Kolín /sp.hala AGRA/ - 29.března 1998

HC Kolín

SPARTA

   6  :     6

HBC Jičín

SPARTA

1 1  :  1 0

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

   9  :  1 5

ARITMA Praha

SPARTA

   8  :     7

SOKOL Úvaly

SPARTA

   4  :     4

Sestava a branky : Hroch /br/ - Hrčka 13, Rudolf 10, Lagron 6, Kůrka 5, Mašín 5, Černík 2, Salák A. 1, Tvrdík T. Trenér : Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Kolín, 2. Havlíčkův Brod, 3. ARITMA, 4. Jičín, 5. SPARTA Kutná Hora  5 – 1-2-2 – 42:38 – 4 body, 6. Úvaly.

Výsledky – jaro 1998

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 7  :  2 2

SPARTA

WENDY Mělník

4 2  :     9

SOKOL Bělá p/B.

SPARTA

1 6  :  2 3

SPARTA

SOKOL Úvaly

3 9  :  2 2

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších dorostenců

1.

SPARTA Kutná Hora

8  - 7 – 0 - 1

254 : 128

14

2.

JISKRA Zruč n/S.

8  -  7 – 0 - 1

213  : 134

14

3.

SOKOL Úvaly

8  -  3 – 1 - 4

137  : 194

  7

4.

SOKOL Bělá p/B.

8  -  2 – 1 - 5

133  : 188

  5

5.

WENDY Mělník

8  -  0 – 0 - 8

136  : 232

  0

SPARTA Kutná Hora se stala přeborníkem středočeské oblasti a postoupila přímo do II.LIGY starších dorostenců !!!

V jarní části týmu výrazně pomohli 3 hostující hráči z SKP Pardubice / v utkání ve Zruči Hlaváček, Vtípil a doma s Úvaly Hlaváček, Vinter a Vtípil /.

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

HROCH Vlastibor

     8

brankář

HRČKA Tomáš

     8

    5 8

KŮRKA Michal

     8

    7 0

MAŠÍN Milan

     8

    4 0

SALÁK Alois

     8

       4

TVRDÍK Aleš

     8    

    1 0

TVRDÍK Tomáš

     8

       3

RUDOLF Pavel

     7

    2 6

ČERNÍK Zdeněk

     6

    1 1

JELÍNEK Lukáš

     6

       3

LAGRON Michal

     6

       1

HLAVÁČEK Vít

     2

       8

RUDOLF David

     2

       0

VTÍPIL Jan

     2

    1 5

VINTER Tomáš

    1

       2

Michal KŮRKA se stal nejlepším střelcem celé soutěže, Tomáš HRČKA se umístil na 3.místě.

-----------------------------------------------------

OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků

Družstvo mladších žáků vzniklo náborem v zimní přestávce 97/98 pod vedením trenérů Jiřího HASALY a Petra POLÍVKY. Odehrálo poté pouze jarní část OP, ve kterém startovalo 5 týmů turnajovým způsobem / na každém má střídavě jeden tým volno /.

Přípravná utkání před jarní částí mistrovské soutěže.

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

1 1  :  1 5

HC Kolín

SPARTA

1 8  :     3

Mistrovský turnaj – Zruč n/Sázavou

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

2 0  :  7 

DUKLA Praha 4

SPARTA

1 7  :  0

DUKLA Praha 6

SPARTA

1 9  :  6

Mistrovský turnaj – Libčice n/Vltavou

SOKOL Libčice n/Vlt.

SPARTA

3 0  :    2

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA

1 3  :  1 0

DUKLA Praha 6

SPARTA

   9  :     9

Mistrovský turnaj – DUKLA Praha

SOKOL Libčice n/Vlt.

SPARTA

2 8  :  2

DUKLA Praha 6

SPARTA

1 9  :  8

DUKLA Praha 4

SPARTA

3 3  :  4

Mistrovský turnaj – Kutná Hora

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

1 0  :  1 1

SPARTA

DUKLA Praha 4

   4  :  2 4

SPARTA

SOKOL Libčice n/Vlt.

   8  :  2 0

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků

1.

SOKOL Libčice n/Vlt.

15  -  14 – 0 -   1

301  :  98

28

2.

DUKLA Praha 4

15  -  10 – 0 -   5

252  : 106

20

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

15  -    3 – 0 - 12

  90  : 291

  6

4.

SPARTA Kutná Hora

  9  -   0 – 0 -   9

  47 : 195

  0

Do tabulky se nakonec nezapočítávaly výsledky všech týmů s DUKLOU Praha 6.

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

HASALA Ondřej

   1 2

    3 0

HULMAN Pavel

   1 2

       3

MAREK Tomáš

   1 2

    2 7

ŠALÁTEK Filip

   1 2

       1

ŠALÁTEK Matěj

   1 2

       5

SALÁK Josef

   1 1       

       0

STÝBLO Pavel

   1 1

       1

KONIG Jiří

   1 0

brankář

HORÁK Jiří

      9

       1

FRANKOVIC Ondřej

      6

       2

VOROS Jan

      6

       0

FRANC Jan

      5

       0

BAITLER Tomáš

      4

       0

BEČÁN Lukáš

      4

       0

STÝBLO Petr

      4

       0

BOHUŇOVSKÝ Jan

      3

       0

ŠIMŮNEK Miloslav

      3

       0

BŘEZINA Václav

      2

       0

FRIDRICH Ivan

      2

       0

POLÍVKA Petr

      2

       0

ŠIKAL Jiří

      2

brankář

KRULIŠ Michal

      1

       0

V bilanci jsou uvedena i fakta ze 3 utkání s DUKLOU Praha 6, která se však do konečné tabulky nezapočítávala.

---------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Jarní turnaj „Veteránů“ – Kutná Hora /BIOS/ - 14.března 1998

3 týmy – hrálo se každý s každým – dvoukolově.

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

  7  :  1 2

SPARTA

SOKOL Nové Veselí

1 1  :  1 0

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

1 2  :     6

SPARTA

SOKOL Nové Veselí

   5  :  1 3

Sestava a branky : Malý /br/ - Šimůnek P. 9, Tvrdík 8, Vobořil 7, Bílý Josef 4, Hájek 3, Salák 2, Polívka K. 1, Prchal 1, Veselý.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SOKOL Nové Veselí

4  -  2 – 1 - 1

36  : 26

5

2.

SPARTA Kutná Hora

4  - 2 – 0 - 2

35 : 41

4

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

4  -  1 – 1 - 2

28  : 32

3

Oddílový turnaj na závěr zimní přípravy – 27.března 1998

3 týmy – dorost, muži a veteráni – každý s každým.

SPARTA veteráni

SPARTA muži

1 0  :  9

SPARTA veteráni

SPARTA dorost

1 3  :  7

SPARTA muži

SPARTA dorost

1 2  :  8

Sestava a branky veteránů : Bohuněk /br-1/ - Šimůnek P. 6, Salák 4, Tvrdík 4, Ryšavý 3, Hájek 2, Vobořil 2.

Sestava a branky mužů : Bohuněk /br-1/ - Bělohlávek 7, Červený 6, Vrbenský 4, Štěpánek 3, Bílý Petr.

Sestava a branky dorostu : Hroch /br/ - Kůrka 7, Hrčka 4, Černík 1, Lagron 1, Mašín 1, Salák A. 1.

Konečné pořadí : 1. SPARTA veteráni – 4 body,  2. SPARTA muži – 2 body,  3. SPARTA dorost – 0 bodů.

Letní ročník – Zruč n/Sázavou – 11.července 1998

9 týmů2 skupiny po 4 a 5 – poté o celkové umístění.

Výsledky SPARTY v základní skupině „B“

TSV Viermheim / SRN /

SPARTA

6  :  3

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

8  :  4

SLOVAN Praha-Bohnice

SPARTA

9  :  5

SPARTAK Bělá p/Bez.

SPARTA

8  :  4

SPARTA obsadila ve skupině 5.místo a jelikož ve skupině „A“ startovaly pouze 4 týmy, o celkové umístění již nehrála – obsadila v turnaji poslední 9.místo.

Sestava a branky : Kruliš /br/, Malý /br/ - Šimůnek P. 6, Vobořil 5, Tvrdík 3, Bohuněk 2, Bílý P., Hájek, Kůrka, Polívka K., Prchal, Salák.

Konečné pořadí : 1.Viermheim /SRN/, 2.Praha-Bohnice, 3.Bohemians, 4.Zruč, 5.Havl.Brod, 6.Bělá, 7.Ledeč, 8.Schleife /SRN/, 9. SPARTA Kutná Hora.

Celý článek : Komentáře(101) : 08.07.2007