Mistrovská sezóna 1995 / 1996

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mužů

Výsledky – podzim 1995

SPARTA

TJ Jičín „B“

1 3  :  1 3

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

1 6  :  2 3

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

2 3  :  1 5

SPARTA

TJ Turnov

1 8  :  2 3

SPARTA

SKP Hradec Králové

1 9  :  1 7

TJ Dv.Králové n/L.„B“

SPARTA

2 7  :  1 0

Výsledky – jaro 1996

TJ Jičín „B“

SPARTA

1 8  :  1 1

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

2 6  :  1 6

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

1 7  :  2 5

TJ Turnov

SPARTA

2 5  :  1 4

SKP Hradec Králové

SPARTA

2 3  :  1 7

SPARTA

TJ Dv.Králové n/L.„B“

1 8  :  1 4

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mužů

1.

TJ Turnov

12  -  9 – 0 – 3

244  : 203

18

2.

TJ Jičín „B“

12  -  7 – 2 – 3

206  : 182

16

3.

JISKRA Havlíčkův Brod

12  -  7 – 0 - 5

246  : 211

14

4.

TJ Dvůr Králové n/L.„B“

12  -  5 – 1 - 6

214  : 219

11

5.

SKP Hradec Králové

12  -  4 – 3 - 5

197  : 207

11

6.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

12  -  4 – 1 - 7

215  : 227

  9

7.

SPARTA Kutná Hora

12  - 2 – 1 - 9

184 : 257

  5

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

BOHUNĚK Jiří

   1 2

brankář

ČERVENÝ Daniel

   1 2

    1 5

KLOUČEK Milan

   1 2

    2 2

CAPOUCH Pavel

   1 1

    4 9

KOTVAL Milan

   1 1

    2 7

MALÝ Vladimír

   1 1

brankář

BĚLOHLÁVEK Petr

   1 0

       7

ŠIMŮNEK Pavel

   1 0

    1 8

TVRDÍK Josef

   1 0

    2 0

POLÍVKA Petr

      9

    1 5

ŠTĚPÁNEK Václav

      9

       3

KŮRKA Miroslav

      6

       0

BÍLÝ Josef

      2

       1

HORÁK Václav

      2

       3

VRBENSKÝ Ivo

      2

       2

BÍLÝ Jiří

      1

       0

SALÁK Alois

      1

       0

ŠNAJDR Vít

      1

       1

VOBOŘIL Petr

      1

       1

--------------------------------------------------------

OBLASTNÍ PŘENOR starších žáků

Letní turnaj – Kutná Hora – 26.srpna 1995

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

1 3  :  7

SPARTA

SKP Pardubice

1 4  :  7

SPARTA

BANÍK Kopisty

1 4  :  8

SPARTA

HC Kolín

   9  :  9

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 24, Macháček 8, Mašín 5, Rudolf 4, Salák A. 4, Tvrdík A. 2, Tvrdík T. 2, Jelínek 1. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

4  - 3 – 1 - 0

50 : 31

7

2.

SKP Pardubice

4  -  3 – 0 - 1

35  : 28

6

3.

HC Kolín

4  -  2 – 1 - 1

47  : 37

5

4.

BANÍK Kopisty

4  -  1 – 0 - 3

33  : 43

2

5.

JISKRA Zruč n/S.

4  -  0 – 0 - 4

34  : 60

0

Výsledky – podzim 1995

SPARTA

TJ Jičín

2 1  :  1 0

SPARTA

JISKRA Havlíčkův Brod

1 2  :  1 2

SPARTA

JISKRA Havl.Brod „B“

2 4  :     9

HC Kolín

SPARTA

1 7  :  2 0

SPARTA

TJ Náchod

1 3  :  3 5

SPARTA

TJ Náchod „B“

1 5  :  1 4

SKP Pardubice

SPARTA

2 2  :  1 3

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 13.ledna 1996

8 týmů2 skupiny po 4 a poté o celkové umístění.

SPARTA

SOKOL Vršovice

6  :  3

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

5  :  5

SPARTA

BANÍK Kopisty

5  :  3

SPARTA skončila o skóre druhá a poté hrála utkání o 3.-4.místo.

SPARTA

VÝBĚR východočeské oblasti

6  :  1 6

Sestava a branky : Hroch /br/ - Mašín 11, Kůrka 4, Tvrdík A. 4, Tvrdík T. 3, Černík, Jelínek. Trenér : Hájek Jiří.

Konečné pořadí : 1. Havl.Brod, 2. Litvínov, 3. VÝBĚR vých.obl., 4. SPARTA Kutná Hora, 5. Kopisty, 6. Pardubice, 7. Kolín, 8. Vršovice.

Zimní turnaj – Litvínov /sp.hala Koldom / - 8.-10.března 1996

8 týmů – hráno každý s každým.

HZKCH Litvínov

SPARTA

1 6  :     8

ŠKP Bratislava

SPARTA

1 5  :     9

HZKCH Litvínov „B“

SPARTA

   5  :  1 0

LOVOCHEMIE Lovosice

SPARTA

1 0  :  1 2

BOHEMIANS Praha

SPARTA

   8  :  1 3

BANÍK Kopisty

SPARTA

   9  :  1 7

DUKLA Praha

SPARTA

1 5  :  1 1

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 38, Hrčka 20, Mašín 8, Rudolf 5, Černík 3, Salák A. 3, Tvrdík A. 3, Tvrdík T. 1, Jelínek, Lagron. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

HZKCH Litvínov

7  -  6 – 1 - 0

104  :   56

13

2.

ŠKP Bratislava

7  -  6 – 0 - 1

107  :   72

12

3.

DUKLA Praha

7  -  5 – 1 - 1

  97  :   71

11

4.

SPARTA Kutná Hora

7  - 4 – 0 - 3

  80 :   78

  8

5.

LOVOCHEMIE Lovosice

7  -  2 – 1 - 4

  83  : 100

  5

6.

BOHEMIANS Praha

7  -  1 – 2 - 4

  69  :   94

  4

7.

BANÍK Kopisty

7  -  1 – 1 - 5

  83  : 119

  3

8.

HZKCH Litvínov „B“

7  -  0 – 0 - 7

  50  :   93

  0

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 23.března 1996

7 týmů – hráno každý s každým.

SPARTA

HC Kolín

   5  :  5

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

   5  :  5

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

   7  :  4

SPARTA

SOKOL Velké Meziříčí

1 1  :  4

SPARTA

SOKOL Dolní Cerekev

1 3  :  1

SPARTA

SOKOL Vršovice

   8  :  3

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 15, Hrčka 14, Rudolf 8, Tvrdík T. 5, Mašín 3, Tvrdík A. 2, Černík 1, Jelínek 1, Salák A. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SPARTA Kutná Hora

6  - 4 – 2 - 0

49 : 22

10

2.

JISKRA Zruč n/S.

6  -  4 – 2 - 0

45  : 20

10

3.

JISKRA Havl.Brod

6  -  4 – 1 - 1

42  : 20

  9

4.

HC Kolín

6  -  2 – 2 - 2

39  : 29

  6

5.

SOKOL Velké Meziříčí

6  -  2 – 1 - 3

34  : 46

  5

6.

SOKOL Vršovice

6  -  1 – 0 - 5

17  : 41

  2

7.

SOKOL Dolní Cerekev

6  -  0 – 0 - 6

14  : 62

  0

Výsledky – jaro 1996

TJ Jičín

SPARTA

1 2  :  2 2

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

1 2  :  2 1

JISKRA Havl.Brod „B“

SPARTA

2 0  :  2 5

SPARTA

HC Kolín

1 9  :  1 5

TJ Náchod

SPARTA

2 1  :  1 1

TJ Náchod „B“

SPARTA

1 6  :  2 0

SPARTA

SKP Pardubice

1 7  :  1 8

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků

1.

TJ Náchod

14  -  13 – 0 -   1

360  : 147

26

2.

SKP Pardubice

14  -  10 – 0 -   4

240  : 220

20

3.

SPARTA Kutná Hora

14  -   9 – 1 -   4

253 : 232

19

4.

HC Kolín

14  -    9 – 0 -   5

231  : 224

18

5.

TJ Náchod „B“

14  -    7 – 0 -   7

229  : 226

14

6.

JISKRA Havl.Brod „B“

14  -    4 – 0 - 10

216  : 279

  8

7.

JISKRA Havlíčkův Brod

14  -    3 – 1 - 10

198  : 230

  7

Odehraná utkání a branky celkem :

hráč

utkání

branky

HROCH Vlastibor

   1 4

brankář

JELÍNEK Lukáš

   1 4

       1

KŮRKA Michal

   1 4

 1 0 4

SALÁK Alois

   1 4

    1 0

TVRDÍK Aleš

   1 4

       1

TVRDÍK Tomáš

   1 4

    1 6

MAŠÍN Milan

   1 3

    3 1

ČERNÍK Zdeněk

   1 2

    1 0

RUDOLF Pavel

   1 2

    2 9

HRČKA Tomáš

      7

    4 2

MACHÁČEK Martin

      7

       9

LAGRON Michal

      4

       0

VOLEK Jiří

      1

       0

Tým sice od nového ročníku přecházel do kategorie mladších dorostenců, koncem prázdnin se ještě zúčastnil velkého mezinárodního turnaje v Havlíčkově Brodě – „Handball help“ / 29.-31.srpna 1996 / v kategorii starších žáků.

10 týmů v základní skupině – každý s každým – poté utkání play off.

KS POGOŇ Zabrze

SPARTA

1 2  :  1 1

Bielski KS STAL

SPARTA

   8  :     9

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

1 0  :     5

VFL Goldstein

SPARTA

1 1  :  1 7

HZKCH Litvínov

SPARTA

1 2  :  1 2

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

   8  :     9

SPARTA Povážská Bystrica

SPARTA

1 4  :     9

BANÍK Ostrava

SPARTA

   3  :  1 5

DUKLA Praha

SPARTA

1 0  :  1 5

Umístění v základní skupině : 5. SPARTA Kutná Hora  9 – 5-1-3 – 117:88 – 11 bodů.

SPARTA postoupila do skupiny o 5.-8.místo.

VFL Goldstein

SPARTA

1 3  :  1 4

KS POGOŇ Zabrze

SPARTA

   8  :     9

Sestava a branky : Hroch /br/ - Kůrka 50, Hrčka 45, Mašín 19, Černík 7, Rudolf 3, Tvrdík A. 1, Jelínek, Lagron, Macháček. Trenér : Hájek Jiří.

Konečné umístění :  5. SPARTA Kutná Hora / z 10 účastníků /.

Michal KŮRKA se stal nejlepším střelcem celého turnaje, Tomáš HRČKA se umístil na 2.-3.místě v tabulce střelců !!!

--------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Oddílový turnaj v rámci oslav 35.výročí založení oddílu – 30.září 1995

3 týmy / do 30 let, 30-40 let, nad 40 let /- každý s každým.

SPARTA do 30

SPARTA 30-40

1 4  :  1 7

SPARTA do 30

SPARTA nad 40

1 1  :     7

SPARTA 30-40

SPARTA nad 40

1 5  :  1 5

Sestava a branky SPARTY do 30 : Bohuněk /br/, Levý /br/ - Klouček 6, Capouch 5, Červený 5, Kotval 5, Bělohlávek 2, Kareš 1, Štěpánek 1, Pikkel.

Sestava a branky SPARTY 30-40 : Malý /br/ - Tvrdík 10, Šimůnek P. 8, Polívka P. 6, Hájek 3, Vobořil 3, Ryšavý 1, Salák 1.

Sestava a branky SPARTY nad 40 : Bohuněk /br/, Kotval /br/ - Šalátek 9, Kraus 7, Hasala 2, Kůrka 2, Polívka K. 1, Vaněk J. 1, Prchal, Veselý.

Konečná tabulka :

1.

SPARTA 30-40

2  -  1 – 1 - 0

32 : 29

3

2.

SPARTA do 30

2  -  1 – 0 - 1

25 : 24

2

3.

SPARTA nad 40

2  -  0 – 1 - 1

22 : 26

1

Jarní turnaj „Veteránů“ – Kutná Hora /BIOS/ - 16.března 1996

6 týmů – hráno každý s každým.

SPARTA postavila 2 týmyI. a II.

SPARTA I

SPARTA II.

6  :     8

SPARTA I

JISKRA Zruč n/S.

9  :     6

SPARTA I

SOKOL Kročehlavy

7  :  1 0

SPARTA I

SOKOL Nové Veselí

6  :     9

SPARTA I

JISKRA Havl.Brod

5  :  1 4

Sestava a branky : Kruliš /br/ - Polívka K. 10, Vaněk J. 6, Šimůnek P. 4, Hasala 3, Šimůnek M. 3, Kůrka 2, Prchal 2, Horák 1, Šafránek 1, Tvrdík 1.

SPARTA II

SPARTA I

   8  :  6

SPARTA II

SOKOL Nové Veselí

   6  :  6

SPARTA II

JISKRA Havl.Brod

   3  :  6

SPARTA II

SOKOL Kročehlavy

1 0  :  9

SPARTA II

JISKRA Zruč n/S.

1 1  :  5

Sestava a branky : Bohuněk /br/ - Tvrdík 15, Šimůnek P. 7, Kůrka 6, Vobořil 4, Bílý Josef 3, Hájek 2, Šimůnek M. 1, Hasala.

Konečná tabulka turnaje :

1.

SOKOL Kročehlavy

5  -  3 – 1 - 1

41  : 34

7

2.

SPARTA Kutná Hora II

5  - 3 – 1 - 1

38 : 32

7

3.

SOKOL Nové Veselí

5  -  2 – 2 - 1

42  : 32

6

4.

JISKRA Havl.Brod

5  -  3 – 0 - 2

40  : 34

6

5.

SPARTA Kutná Hora I

5  - 1 – 0 - 4

33 : 47

2

6.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  1 – 0 - 4

29  : 44

2

O pořadí rozhodovalo celkové skóre, nikoliv vzájemná utkání !!!

Letní turnaj – Zruč n/Sázavou – 29.června 1996

SPARTA se zúčastnila se 2 týmyI. mladší a II. starší.

10 týmů2 skupiny po 5 – poté o celkové umístění.

Výsledky SPARTY I. v základní skupině „A“.

GALATEK Ledeč n/S.

SPARTA I

2  :  8

BOHEMIANS Praha

SPARTA I

5  :  6

SLAVOJ Třešť

SPARTA I

5  :  4

JISKRA Havl.Brod

SPARTA I

5  :  6

SPARTA I. obsadila 2.místo a hrála utkání o celkové 3.-4.místo.

Výsledky SPARTY II. v základní skupině „B“.

SOKOL Dolní Cerekev

SPARTA II

   5  :  3

SLAVOJ Praha-Bohnice

SPARTA II

   8  :  3

JISKRA Zruč n/Sáz.

SPARTA II

1 1  :  5

TSV Viermheim / SNR /

SPARTA II

   6  :  2

SPARTA II obsadila 5.místo a hrála utkání o celkové 9.-10.místo.

Utkání o celkové 3.-4.místo.

SLAVOJ Praha-Bohnice

SPARTA I

3  :  2

Sestava a branky SPARTY I : Malý /br/ - Tvrdík 8, Vobořil 6, Šimůnek P. 4, Hasala 3, Horák 2, Kůrka 2, Salák 1, Bílý Jiří, Franc.

Utkání o celkové 9.-10.místo.

GALATEK Ledeč n/S.

SPARTA II

1 2  :  7

Sestava a branky SPARTY II : Kruliš /br/, Molnár /br/ - Křapka 9, Polívka 7, Prchal 4, Veselý 1, Kohout, Lhoťan, Šafránek, Šalátek.

Umístění : 4. SPARTA Kutná Hora I., ….. 10. SPARTA Kutná Hora II.

Celý článek : Komentáře(35) : 08.07.2007