Mistrovská sezóna 1993 / 1994

Autor: Petr Vobořil

Soutěž – OBLASTNÍ PŘEBOR mužů

Letní turnaj – Ledeč n/Sázavou – srpen 1993

2 skupiny po 4 týmech a poté o celkové umístění.

VTJ Jince

SPARTA

1 5  :     9

SLAVOJ Třešť

SPARTA

   9  :     8

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

1 3  :     8

SPARTA skončila ve své skupině na 4.místě a hrála poté utkání o 7.-8.místo.

BSG Langenhessen / SNR /

SPARTA

   5  :  1 1

Sestava a branky : Řimnáč /br-zapůjčen ze Zruče/ - Capouch 11, Šimůnek P. 11, Vrbenský 5, Bílý Jiří 3, Kareš 3, Klouček 2, Salák 1, Štěpánek. Trenér : Ryšavý Stanislav.

Výsledky – podzim 1993

TRANSPORTA Chrudim

SPARTA

2 7  :  1 5

SPARTA

TJ Turnov

1 2  :  1 2

TJ Náchod „B“

SPARTA

1 3  :  1 6

SPARTA

TJ Dv.Králové n/L. „B“

1 4  :  1 9

SKP Pardubice

SPARTA

1 4  :  1 3

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

1 8  :  2 1

TJ Jičín „B“

SPARTA

1 8  :  1 1

SPARTA

ŽBS Železný Brod

1 7  :  2 6

Přípravné utkání – K.Hora /BIOS/ - listopad 1993

SPARTA

SPARTA bývalí hráči

2 4  :  2 4

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Šimůnek P. 11, Capouch 4, Kotval 3, Ryšavý 3, Šnajdr 3, Červený.

Přípravné utkání – K.Hora /BIOS/ - prosinec 1993

SPARTA

SPARTA bývalí hráči

2 9  :  2 7

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Kotval 8, Polívka 5, Šimůnek P. 5, Horák 3, Šnajdr 3, Ryšavý 2, Vrbenský 2, Louda 1.

Přípravné utkání – K.Hora /BIOS/ - prosinec 1993

SPARTA

SPARTA bývalí hráči

3 1  :  2 5

Sestava a branky : Bohuněk /br/, Malý /br/ - Polívka 9, Šimůnek P. 7, Kotval 6, Blahník 4, Klouček 3, Kareš 2.

8.ročník zimního turnaje – Kutná Hora /BIOS/ - 12.února 1994

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

   4  :     5

SPARTA

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

   7  :  1 0

SPARTA

SPARTAK Čelákovice

   5  :     8

SPARTA

SOKOL Dolní Cerkev

1 2  :     4

SPARTA

SOKOL Úvaly

   5  :  1 2

Sestava a branky : Bohunek /br-1/, Malý /br/ - Kotval 9, Capouch 7, Červený 4, Horák 4, Šimůnek P. 2, Šnajdr 2, Vrbenský 2, Franc 1, Louda 1, Milichovský, Pátek. Trenér : Ryšavý Stanislav.

Konečná tabulka turnaje :

1.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

5  -  4 – 0 - 1

52  : 33

8

2.

SOKOL Úvaly

5  -  3 – 1 - 1

51  : 40

7

3.

JISKRA Zruč n/Sáz.

5  -  2 – 2 - 1

35  : 35

6

4.

SPARTAK Čelákovice

5  -  2 – 2 - 1

37  : 39

6

5.

SPARTA Kutná Hora

5  - 1 – 0 - 4

33 : 39

2

6.

SOKOL Dolní Cerekev

5  -  0 – 1 - 4

34  : 56

1

Zimní turnaj – Chrudim /sp.hala/ - únor 1994

TRANSPORTA Chrudim

SPARTA

2 5  :  1 2

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

2 1  :     9

TRANSPORTA Chrudim „B“

SPARTA

1 4  :  1 2

Sestava a branky : Malý /br/ - Capouch 15, Šnajdr 6, Klouček 3, Milichovský 3, Vrbenský 3, Červený 2, Salák 1. Trenér : Ryšavý Stanislav.

Umístění :  4. SPARTA Kutná Hora  3 – 0-0-3 – 33:60 – 0 bodů.

Výsledky – jaro 1994

SPARTA

TRANSPORTA Chrudim

   8  :  1 5

TJ Turnov

SPARTA

2 7  :  1 8

SPARTA

TJ Náchod „B“

2 0  :  2 0

TJ Dv.Králové „B“

SPARTA  

   9  :  1 5

SPARTA

SKP Pardubice

2 3  :  2 0

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

2 3  :  1 6

SPARTA

TJ Jičín „B“

1 8  :  2 5

ŽBS Železný Brod

SPARTA

2 1  :  1 1

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU mužů

1.

TRANSPORTA Chrudim

16  -  14 – 0 -   2

341  : 237

28

2.

ŽBS Železný Brod

16  -  13 – 1 -   2

362  : 255

27

3.

TJ Jičín „B“

16  -  10 – 1 -   5

287  : 239

21

4.

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

16  -  10 – 0 -   6

285  : 288

20

5.

TJ Turnov

16  -    7 – 3 -   6

284  : 263

17

6.

TJ Náchod „B“

16  -    3 – 4 -   9

233  : 292

10

7.

SPARTA Kutná Hora

16  -   3 – 2 - 11

245 : 310

  8

8.

SKP Pardubice

16  -    3 – 1 - 12

241  : 332

  7

9.

TJ Dv.Králové n/L. „B“

16  -    3 – 0 - 13

221  : 283

  6

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

CAPOUCH Pavel

   1 5

    3 1

HORÁK Václav

   1 5

    3 5

MALÝ Vladimír

   1 5

brankář

ČERVENÝ Daniel

   1 4

    1 3

ŠIMŮNEK Pavel

   1 4

    5 3

KOTVAL Milan

   1 3

    4 0

KLOUČEK Milan

   1 1

    1 2

LOUDA Jiří

      9

       9

BLAHNÍK Martin

      8

       3

BOHUNĚK Jiří

      8

bran – 1

ŠNAJDR Vít

      7

       4

BÍLÝ Jiří

      6

       4

ŠTĚPÁNEK Václav

      6

       3

VRBENSKÝ Ivo

      6

       6

BÍLÝ Josef

      5

       8

FRANC Libor

      5

       5

KAREŠ Jiří

      5

       1

BĚLOHLÁVEK Petr

      4

       2

PÁTEK Martin

      4

       8

PIKKEL Marek

      4

       0

POLÍVKA Petr

      4

       6

HÁJEK Jiří

      2

       0

BÍLÝ Petr

      1

       1

SALÁK Alois

      1

       0

--------------------------------------------------------

OBLASTNÍ PŘEBOR starších žáků

Výsledky – podzim 1993

TJ Kolín

SPARTA

3 0  :     5

TJ Kolín „B“

SPARTA

1 1  :  1 3

TJ Náchod

SPARTA

4 6  :     2

TJ Náchod „B“

SPARTA

3 6  :     0

SPARTA

TJ Dv.Králové n/L.

1 1  :  1 8

SKP Pardubice

SPARTA

2 6  :  1 1

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

   8  :  2 6

SKP Hradec Králové

SPARTA

3 6  :     4

Zimní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 16.ledna 1994

SPARTA

JISKRA Zruč n/S.

0  :    6

SPARTA

SKP Pardubice

4  :     5

SPARTA

TJ Kolín

0  :  1 3

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

5  :     6

SPARTA

DUKLA Praha

1  :     7

SPARTA

TJ Kolín „B“

3  :     1

Sestava a branky : Hroch /br/, Jelínek /br/ - Kůrka 7, Hrčka 4, Mašín 1, Tvrdík T. 1, Macháček, Rudolf, Salák A., Tvrdík A. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

TJ Kolín

6  -  5 – 1 - 0

46  :   9

11

2.

JISKRA Zruč n/Sáz.

6  -  4 – 1 - 1

37  : 18

  9

3.

DUKLA Praha

6  -  4 – 0 - 2

33  : 28

  8

4.

JISKRA Havl.Brod

6  -  4 – 0 - 2

32  : 27

  8

5.

SKP Pardubice

6  -  2 – 0 - 4

27  : 33

  4

6.

SPARTA Kutná Hora

6  - 1 – 0 - 5

13 : 38

  2

7.

TJ Kolín „B“

6  -  0 – 0 - 6

  5  : 40

  0

Jarní turnaj – Kutná Hora /BIOS/ - 26.března 1994

SPARTA

JISKRA Zruč n/Sáz.

2  :     8

SPARTA

JISKRA Havl.Brod

1  :     6

SPARTA

TJ Kolín

0  :     5

SPARTA

SKP Pardubice

1  :     9

SPARTA

SOKOL Dolní Cerkev

4  :  1 5

SPARTA

AŠ Mladá Boleslav

1  :    9

Sestava a branky : Hroch /br/, Jelínek /br/ - Mašín 4, Macháček 3, Hrčka 2, Malý, Rudolf, Salák A., Semerád, Tvrdík A., Tvrdík T. Trenér : Hájek Jiří.

Konečná tabulka turnaje :

1.

JISKRA Zruč n/Sáz.

6  -  6 – 0 - 0

40  : 13

12

2.

SOKOL Dolní Cerekev

6  -  4 – 1 - 1

48  : 32

  9

3.

JISKRA Havl.Brod

6  -  4 – 1 - 1

37  : 23

  9

4.

SKP Pardubice

6  -  3 – 0 - 3

31  : 33

  6

5.

TJ Kolín

6  -  2 – 0 - 4

19  : 31

  4

6.

AŠ Mladá Boleslav

6  -  1 – 0 - 5

26  : 26

  2

7.

SPARTA Kutná Hora

6  - 0 – 0 - 6

  9 : 52

  0

Výsledky – jaro 1994

SPARTA

TJ Kolín

   6  :  2 1

SPARTA

TJ Kolín „B“

1 3  :     9

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

1 7  :  1 4

SPARTA

TJ Náchod

   4  :  2 6

SPARTA

TJ Náchod „B“

1 1  :  2 0

TJ Dv.Králové n/L.

SPARTA

1 3  :  1 4

SPARTA

SKP Pardubice

2 0  :  1 4

SPARTA

SKP Hradec Králové

1 1  :  2 1

Konečná tabulka OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků

1.

TJ Náchod

16  -  14 – 0 -   2

372  : 120

28

2.

SKP Hradec Králové

16  -  14 – 0 -   2

314  : 141

28

3.

TJ Kolín

16  -  14 – 0 -   2

287  : 145

28

4.

TJ Náchod „B“

16  -    9 – 0 -   7

302  : 210

18

5.

JISKRA Havl.Brod

16  -    8 – 0 -   8

230  : 222

16

6.

SKP Pardubice

16  -    5 – 0 - 11

172  : 232

10

7.

TJ Dvůr Králové n/L.

16  -    4 – 0 - 12

157  : 286

  8

8.

SPARTA Kutná Hora

16  -   4 – 0 - 12

152 : 370

  8

9.

TJ Kolín „B“

16  -    0 – 0 - 16

107  : 367

  0

Odehraná utkání a branky celkem:

hráč

utkání

branky

HROCH Vlastibor

   1 6

brankář

JELÍNEK Lukáš

   1 6

brankář

KŮRKA Michal

   1 6

    6 6

MACHÁČEK Martin

   1 6

    3 0

SALÁK Alois

   1 5

       1

TVRDÍK Aleš

   1 5

       3

TVRDÍK Tomáš

   1 5

       0

MAŠÍN Milan

   1 4

    2 1

ŠÍBL Jan

   1 3

       0

SEMERÁD Petr

   1 0

       0

HRČKA Tomáš

      8

    2 9

HOUDEK Jiří

      7

       1

MALÝ Vladimír

      6

       0

RÝZNAR Jan

      5

       0

RUDOLF Pavel

      5

       1

TRNKA Tomáš

      5

       0

--------------------------------------------------------

VÝSLEDKY turnajů BÝVALÝCH hráčů

Letní turnaj „Veteránů“ – Zruč n/Sázavou – 25.června 1994

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů – hrálo se každý s každým.

JISKRA Havl.Brod

SPARTA

 9  :  1 0

TJ Libčice n/Vltavou

SPARTA

 6  :  1 2

KROKODÝL Zruč n/S.

SPARTA

 3  :  1 0

KOVOFINIŠ Ledeč n/S.

SPARTA

 6  :     6

JISKRA Zruč n/S.

SPARTA

 8  :     8

Sestava a branky : Kruliš /br/, Malý /br/ - Tvrdík 20, Vobořil 8, Šimůnek P. 7, Hasala 5, Polívka 4, Hájek 1, Kůrka 1, Prchal, Salák, Veselý.

Pořadí: 1. SPARTA Kutná Hora  5 – 3-2-0 – 46:32 – 8 bodů, 2. KOVOFINIŠ Ledeč, 3. JISKRA Zruč, 4. TJ Libčice, 5. JISKRA Havl.Brod, 6. KROKODÝL Zruč.

Josef TVRDÍK ze SPARTY Kutná Hora se stal nejlepším střelcem celého turnaje.

Celý článek : Komentáře(161) : 08.07.2007