3.kolo SP mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

Včera odehrál náš tým mladších žáků další mistrovský turnaj SP, tentokrát v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici a předváděl ve všech utkáních velmi dobré výkony ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 7.října čekal kutnohorský tým mladších žáků třetí podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU a to v domácím prostředí, ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici. V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje v podzimní části 10 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč n/Sázavou A+B, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Úvaly A+B, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém z pěti podzimních kol proběhnou 2 turnaje po 5 týmech. Stejně jako loni, tak i letos se hraje bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

V nedělním kutnohorském turnaji se utkala tato pětice týmů – AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč n/Sázavou „B“, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Úvaly „B“ a domácí SPARTA Kutná Hora. Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým a hrací doba je 2x15 minut, z toho prvních 10 minut je nařízená osobní obrana.

Trenér SPARTY Jiří Hasala a ZVD Pavel Šimůnek ale přece jenom neoficiální zápis o utkáních vedli a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských mladších žáků v tomto třetím - domácím podzimním mistrovském turnaji.

Sestava a branky mladších žáků SPARTY v turnaji celkem:

Linhart Josef 24, Rybář Jakub 15, Bětík Ondřej 14, Trlida Tomáš 11, Vácha Jakub 8, Šimonová Anežka 7, Kostrec Jan 6, Pícha Ktyštof 5, Hanzl Vladimír 3, Niederle Matěj 3 a Kudlík Michal. Trenér: Hasala Jiří.

A jak hodnotil nedělní výkon svého týmu trenér Jiří Hasala ?

Nemohu jinak, než všechny zúčastněné pochválit. Naše hra pomalu dostává určitý řád a systém a v dnešním
turnaji se to ukázalo. Každý hráč na hřišti hrál naplno, obětavě a s chutí. Byly k vidění i pěkné házenkářské 
momenty, které kategorii mladších žáků sluší. Čas ukáže, zda nám podobné výkony, budou stačit i na lepší 
družstva, která tentokrát v Kutné Hoře chyběla.

Ve 4.podzimním kole SP čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v neděli 14.října ve Zruči nad Sázavou, kde se utká pětice týmů – JISKRA Zruč n/Sázavou „A“, pořadatelská JISKRA Zruč n/Sázavou „B“, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Úvaly „B“ a SPARTA Kutná Hora.

Celý článek : Komentáře(3) : 08.10.2018