Zimní turnaj přípravek v Kutné Hoře.

V sobotu proběhl ve sportovní hale BIOS zimní turnaj přípravek, ve kterém mezi sebou poměřilo výkonnost 10 týmů této nejmladší házenkářské kategorie, mezi nimi čtyři z našeho oddílu ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 11.února 2018 uspořádal oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici zimní přípravný turnaj pro nejmladší házenkářskou kategorii – pro přípravky. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů ze 4 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník 1+2, JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2+3, SPARTAK Příbram a domácí SPARTA Kutná Hora 1+2+3+4.

Jednotlivá turnajová utkání měla hrací dobu 1 x 12 minut a všechny přihlášené týmy čekala porce 6 utkání. Hrálo se souběžně na dvou zmenšených hřištích miniházená 4+1. V této kategorii se utkání hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A předávání cen probíhá jako odměna za účast, všichni účastníci turnaje obdrží stejné ceny / účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Ale trenéři přípravky SPARTY Michaela Kernerová, Nikola Mistrová a Matěj Veselý přece jenom dosažené branky u svých týmů zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a branky nejmladších kutnohorských házenkářů v tomto domácím přípravném turnaji.

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Vácha Jakub 48, Pektor Oliver 36, Sušanka Jakub 20 a Kostrec Jan 19.

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Komberec Jakub 25, Hanuš Václav 22, Rudolf Pavel 18, Janoušek Štěpán 2 a Vojna Vincent 2.

Sestava a branky přípravky SPARTY 3 v turnaji celkem:

Hirš Michal 14, Hovorka Kamil 13, Hanuš Jiří 12, Saláková Barbora 10 a Míšek Tomáš 4.

Sestava a branky přípravky SPARTY 4 v turnaji celkem:

Doušák Jáchym 5, Rudolfová Eliška 3, Němec Václav 2, Lebeda Marek 1, Lebeda Ondřej 1 a Olyšar Leo.

V týmu SPARTY 1 / který doplnil počet účastníků na 10, neboť Pardubice pro velkou marodku svou účast zrušily / nastoupili zkušenější hráči z kategorie minižáků a proto odehráli turnaj pouze ve třech v poli. Jinak v ostatních třech týmech SPARTY nastupovali jak hráči či hráčky, kteří se házené věnují již delší dobu, ale i takoví, kteří s ní začínají a poznávají její taje teprve krátce. Ale zápal a zaujetí pro hru i zdravé soutěžení bylo vidět na všech, bez rozdílu.

Celý článek : Komentáře(8) : 11.02.2018