Zimní turnaj minižáků v Chrudimi.

V sobotu se náš tým minižáků zúčastnil kvalitně obsazeného zimního přípravného turnaje v chrudimské sportovní hale, kde odehrál šest utkání ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 13.ledna uspořádal východočeský oddíl házené SOKOL Chrudim v městské sportovní hale zimní přípravný turnaj pro kategorii minižáků / ročníky narození 2007 a mladší /. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů ze šesti oddílů - z 1.HC Pardubice, HC Kolín, JISKRY Havlíčkův Brod, KOVOFINIŠE Ledeč nad Sázavou, SPARTY Kutná Hora a domácího SOKOLA Chrudim. Z některých oddílů startovaly 2 týmy – A a B.

V turnaji čekalo každý tým 6 utkání s hrací dobou 1 x 15 minut. Hrálo se souběžně na dvou zmenšených hřištích miniházená 4+1. A opět podle upravených pravidel – bez ukazatelů skóre, počítání branek a vedení průběžných či konečných tabulek, bez vyhlašování vítězů jednotlivých utkání či turnaje celkově. Při závěrečném zakončení turnaje všichni účastníci turnaje obdrželi stejné ceny za účast.

Trenér SPARTY Jan Falge přece jenom dosažené branky svých svěřenců zaznamenával a tak máme k dispozici sestavu i branky kutnohorských minižáků v sobotním chrudimském přípravném turnaji. V kádru se objevilo sedm hráčů a všichni se dokázali zapsat do střelecké listiny. Nejvíce se dařilo čtveřici Vácha, Šklíba, Mimra, Hladiš, pochvalu za předvedené výkony však zaslouží i všichni ostatní.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Vácha Jakub 27, Šklíba David 22, Mimra Matěj 21, Hladiš Michal 17, Karoch Štěpán 9, Niederle Matěj 5 a Drahota Jan 1. Trenér: Falge Jan.

A jak hodnotil výkony svých svěřenců v sobotním turnaji trenér Jan Falge ?

Po obdržení bude zveřejněno..

Celý článek : Komentáře(21) : 17.01.2018