Pozvánka na sobotní utkání 7.kola 2.ligy mužů.

V sobotu odpoledne zajíždí náš tým mužů k dalšímu utkání 2.ligy do Českých Budějovic, kde nastoupí v hale místní Lokomotivy až dlouho večer, od 19:30 hodin ..........

Autor: Petr Vobořil

Kutnohorský tým mužů čeká tuto sobotu 10.listopadu 2018 utkání již 7.kola 2.LIGY JV-Čechy, ve kterém zajíždí do Českých Budějovic, kde nastoupí až od 19:30 hodin ve sportovní hale místní LOKOMOTIVY.

Českobudějovická LOKOMOTIVA je zkušený dlouholetý účastník druholigové soutěže, který v loňské sezóně skončil ve skupině JZ Čechy ze 12 účastníků na solidním 5.místě s bilancí: 22 – 12-2-8, skórem 659:591 a ziskem 26 bodů. V tabulce nejlepších střelců celé soutěže se tehdy na předních místech umístila trojice „stogólových“ – Radek Mráz jich nasázel 126, David Potůček 122 a Martin Dvořák rovných 100.

V letošním ročníku 2.ligy podává LOKOMOTIVA opět dobré výkony a hraje o čelo tabulky. V 1.kole porazila doma Sezimovo Ústí 33:22, 2.kole měla volno, ve 3.kole doma porazila Pardubice 33:22, ve 4.kole zvítězila v Úvalech 31:27, v 5.kole zvítězila doma nad Havlíčkovým Brodem 30:28 a před týdnem, v utkání 6.kola poprvé prohrála, a to ve Strakonicích s tamním „B“ týmem 31:32. V průběžné tabulce je po 6.kole na 3.místě / bilance 4 vítězství a 1 porážka / se ziskem 8 bodů a tříbodovou ztrátou na – prozatím vedoucí tým SPARTY / Lokomotiva má však o jeden zápas odehráno méně /. A střelci Mráz s Potůčkem jsou v elitní „desítce“ střelců celé soutěže. Tak pozor na ně !!!

Kutnohorský tým mužů se s Českými Budějovicemi v mistrovské soutěži nikdy nepotkával, jejich vzájemná utkání jsou pouze z letních / Zruč /, či ze zimních / Loko Vršovice / přípravných turnajů. Poslední vzájemné utkání je z 2.února letošního roku, tehdy na turnaji ve Vršovicích zvítězil tým Českých Budějovic v semifinále nad SPARTOU 21:7. Jihočeský tým tehdy v turnaji zvítězil, SPARTA skončila čtvrtá. A turnaj odehrála v této sestavě: Šnajdr Vít /br/ - Hájek, Horák, Jeníček, Morysek, Pícha, Polívka D., Falge, Veselý M. a Veselý Š. Nyní ve druholigové sezóně však SPARTA nastupuje v dost jiné, hlavně širší a silnější sestavě, než tomu bylo v této přípravě. A tak doufejme, že i výsledek v sobotním mistrovském utkání bude jiný.

V sobotním večerním utkání čeká tým SPARTY na jihu Čech velice silný soupeř, který hlavně doma body moc neztrácí. Popřejme tedy kutnohorskému týmu dobrou formu a hodně úspěchů.

Celý článek : Komentáře(1) : 08.11.2018