Pozvánka na nedělní utkání 3.kola 2.ligy mužů.

Tuto neděli přivítá náš tým mužů v utkání 3.kola 2.ligy JVČ na Klimešce od 17:30 hodin "starého známého" - pražský tým TJ Chodov JM "B", se kterým se loňskou sezónu přetahoval o konečné vítězství v SRL ..........

Autor: Petr Vobořil

Kutnohorský tým mužů čeká tuto neděli 7.října 2018 utkání 3.kola 2.ligy JV Čechy, ve kterém přivítá od 17:30 hodin ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici pražský tým – TJ Chodov JM „B“.

Béčko Chodova je loňský nejvážnější soupeř SPARTY ze SRL, když v konečné tabulce skončil se ztrátou 2 bodů právě za ní na 2.místě. A to pražskému týmu také stačilo k postupu do 2.ligy. V loňské mistrovské sezóně v nižší soutěži oba týmy ve vzájemných utkáních nevyužili svá domácí utkání k bodovému zisku, nejprve na podzim 2017 zvítězil Chodov „B“ v Kutné Hoře 25:20, v odvetě na jaře 2018 pro změnu vyhrála SPARTA v chodovské hale 27:24. A z tohoto posledního vzájemného utkání, které se hrálo 4.března si připomeňme tehdejší sestavu a střelce SPARTY: Červenka /br/ - Šimůnek 11, Pícha 6, Petránek 3, Špaček 3, Jeníček 2, Polívka 1, Veselý Š. 1, Falge, Hájek, Hovorka a Veselý M. Trenéři: Hájek Jiří, Šnajdr Vít. SPARTA se tímto důležitým vítězstvím tehdy odrazila ke skvělé sérii, všechna další utkání v SRL vyhrála a mohla slavit nejenom celkové vítězství v soutěži, ale i postup do 2.ligy.

A v ní tedy opět Chodov „B“ potkává. Prozatím mají oba nedělní soupeři – nováčci soutěže, odehraná dvě utkání a v obou byli 100% úspěšní. Pražský tým nejprve v 1.kole zvítězil v hale Strakonic „B“ 31:26, v tom druhém doma porazil Sezimovo Ústí 24:19. SPARTA v 1.kole rozstřílela doma Havlíčkův Brod 29:17, ve 2.kole zvítězila taktéž ve Strakonicích a to 22:20. V neúplné tabulce opanují oba soupeři její čelo, SPARTA je o skóre první / +14 /, Chodov „B“ druhý / +10 /. V neděli tedy někdo z obou týmů poprvé v sezóně ztratí body. Tak kdo to bude?

Oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora srdečně zve všechny své příznivce na nedělní druholigové utkání dvou neporažených !!!

Celý článek : Komentáře(8) : 04.10.2018