Minižáci SPARTY odehráli ve Zruči přípravná utkání.

Náš tým minižáků odehrál tuto sobotu na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou přípravná utkání proti 2 týmům domácí Jiskry ve velké házené 6+1 ..........

Autor: Petr Vobořil

Tým minižáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora odehrál v sobotu 4.června na venkovním hřišti JISKRY Zruč nad Sázavou přípravná utkání proti 2 domácím týmům v miniházené 6+1.

Hrálo se systémem každý s každým, dvoukolově, klasická házená 6+1 na velkém hřišti a hrací doba byla 2 x 10 minut.

Minižáci kutnohorské SPARTY si poprvé na jaře vyzkoušeli velkou házenou, doposud odehráli celé jaro na turnajích miniházenou 4+1 na menších hřištích a na menší branky. A klasická házená je přece jenom dost rozdílná, velké hřiště i velké branky, to je pro některé hráče dost podstatný problém. Trenér Josef Salák protočil všechny hráče na všech postech, bez ohledu na výsledky, důležité pro něj bylo, aby si hráči velkou házenou řádně vyzkoušeli a poznali, co obnáší.

Výsledky minižáků SPARTY v turnaji:

JISKRA Zruč n/S. „A“

SPARTA

1 8  :  6

  8 : 4

JISKRA Zruč n/S. „B“

SPARTA

1 4  :  8

  6 : 6

JISKRA Zruč n/S. „A“

SPARTA

1 1  :  5

  5 : 3

JISKRA Zruč n/S. „B“

SPARTA

2 1  :  8

12 : 4

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Linhart Josef 18, Kamiš Kryštof 2, Pícha Kryštof 2, Šimonová Anežka 2, Švejnoha Jiří 1, Hanzl Vladimír, Hladiš Michal, Niederle Matěj, Trlida Tomáš a Zikmunda Jakub. Trenér: Salák Josef

Pro kutnohorský tým minižáků byla sobotní utkání ve Zruči nad Sázavou poslední příprava na velký a populární turnaj v miniházené 6+1 – MEGA MINI Liberec, kterého se o třetím červnovém víkendu tradičně zúčastní 24 týmů z celé republiky.

Celý článek : Komentáře(12) : 05.06.2017