Jarní část SP mladších žáků byla dohrána turnajem v Mělníku.

Náš tým mladších žáků v sobotu zakončil jarní část SP závěrečným turnajem v Mělníku, kde poměřil síly s trojicí nejlepších týmů celé soutěže - Jičínem, Úvaly "A" a domácím Mělníkem 04 ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 3.června 2017 proběhl v Mělníku poslední jarní mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU mladších žáků. V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 13 týmů – HÁZENÁ Mělník 04 + 05, HBC Jičín, HC Kolín A + B, JISKRA Zruč n/Sázavou, MHK Milovice, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTAK Příbram, TJ Náchod a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem / vždy tři turnaje, dva se 4 a jeden s 5 týmy /, ovšem s novinkou - bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění v jednotlivých turnajích i v celkovém pořadí. Součástí mistrovského ročníku jsou navíc tréninkové kempy.

V posledním jarním kole proběhly tři mistrovské turnaje, které uspořádaly týmy – HC Kolín „B“, SPARTAK Příbram a HÁZENÁ Mělník 04. Zde turnaj proběhl na venkovním hřišti ISŠT Mělník a jeho účastníky byla čtveřice – HBC Jičín, SOKOL Úvaly „A“, SPARTA Kutná Hora a pořadatelský tým HÁZENÁ Mělník 04. Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 2x15 minut. Kutnohorští mladší žáci měli v tomto posledním jarním mistrovském turnaji za soupeře trojici zřejmě nejlepších týmů celé soutěže.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. jako vždy neoficiální zápis o utkáních vedl a tak je k dispozici sestava i střelci branek kutnohorských mladších žáků v tomto posledním mistrovském turnaji sezony 2016/2017.

Sestava a branky v turnaji celkem:

Novotný Matěj 12, Pařez Tomáš 11, Novák Filip 5, Veselý Pavel 5, Pektor Patrik 4, Štícha Albert 2, Ečer Mikuláš 1, Kail Jan 1, Salák Ondřej 1 a Stehlík Robert 1. Trenér: Salák Alois ml..

Celý článek : Komentáře(18) : 05.06.2017