6.jarní mistrovský turnaj SP přípravek - Kolín.

V sobotu byl v Kolíně odehrán poslední jarní mistrovský turnaj SP přípravek a mezi osmičkou účastníků byla také dvojice týmů našeho oddílu ...........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 15.června se na venkovním hřišti v Borkách v Kolíně odehrál poslední, šestý jarní mistrovský turnaj Středočeského přeboru přípravek. V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hraje střídavě na podzim i na jaře u každého z přihlášených oddílů samostatný turnaj. Ten probíhá vždy na dvou zmenšených hřištích a hraje se miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A při vyhlášení výsledků obdrží všichni účastníci turnaje stejné ceny za účast / např. účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Sobotního turnaje v Kolíně se zúčastnilo 8 týmů přípravek – AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2, SOKOL Bělá pod Bezdězem 1+2, SPARTA Kutná Hora 1+2 a domácí HC Kolín. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 1x10 minut. Každý tým tedy čekalo 7 utkání !!!

Trenéři SPARTY vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavu a střelce branek obou týmů nejmladších kutnohorských házenkářů v tomto posledním jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Kudlík Ondřej 19, Čábelka Dušan 14, Němec Václav 6, Pipek Kryštof 2, Olyšar Leo 2, Svoboda František 2, Stibůrek Tobiáš 1 a Chudoba Martin.

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Hirš Michal 34, Douša Jáchym 9, Stibůrek Tobiáš 6, Pěkný Vojtěch 5, Čábelka Dušan 4, Franc Prokop 2, Kudlík Ondřej 2 a Čermák Dominik.

A jak hodnotil nedělní turnaj hlavní trenér a zodpovědný vedoucí Alois Salák st.?

Turnaje se zúčastnila 2 družstva hráčů kutnohorské přípravky. Kutnohorskou výpravu vedl jako zodpovědný vedoucí Alois Salák starší. V roli trenérky Sparty 2 debutovala paní Jolana Čábelková a Spartu 1 vedla již zkušenější trenérka slečna Terezka Čábelková. Obě děvčata perfektně vedla a střídala všechny naše hráče jak v poli, tak v brankách a kluci trenérky na slovo poslouchali (i mimo hřiště) za což si všichni zaslouží pochvalu. Ostatní týmy se také velice zlepšily a hrála se pěkná přípravková házená. Tento poslední přípravný turnaj přípravky se konal v blízkém Kolíně, ale za velmi teplého počasí a přátelské atmosféry od pořadatelů turnaje. V důsledku velkého tepla jsme si občas museli „vypůjčit“ hráče z druhého týmu Sparty, aby se nám hráči nepřehřáli. Za výborné výkony a velké zlepšení a stabilizaci a disciplínu hráčského týmu zaslouží pochvalu všichni hráči. Tímto turnajem jsme se také rozloučili s kluky ročníky narození 2010, kteří již na podzim budou startovat v družstvech minižáků. Poděkování také patří rodičům, prarodičům a přátelům házené, kteří také přijeli podpořit naše hráče.

Celý článek : Komentáře(0) : 16.06.2019