5.jarní mistrovský turnaj SP mladších žáků - Kostelec n/Labem.

Včera odehrál náš tým mladších žáků poslední jarní mistrovský turnaj SP na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, kde postupně narazil na čtveřici soupeřů ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 2.června odehrál tým mladších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora poslední pátý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU, tentokrát na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startovalo 9 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A+B, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hrála turnajovým způsobem, v každém z pěti jarních kol proběhly 2 turnaje po 4 nebo 5 týmech. Stejně jako loni, tak i letos se hrálo bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

V nedělním kosteleckém turnaji se utkala pětice týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, domácí SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. A stejně jako na všech turnajích předcházejících, tak i v tomto se hrálo systémem každý s každým s hrací dobou 2x15 minut, z toho posledních 10 minut utkání byla nařízená osobní obrana.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. přece jenom neoficiální zápis o utkáních vedl a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských mladších žáků v tomto závěrečném jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky v turnaji celkem:

Niederle Matěj /br/ - Bětík Ondřej 17, Pícha Kryštof 13, Rybář Jakub 13, Trlida Tomáš 11, Švejnoha Jiří 4, Hladiš Michal 2, Pavlík Matěj 2, Pektor Oliver 1 a Kudlík Michal. Trenér: Salák Alois.

A jak hodnotil nedělní výkon svého týmu trenér Alois Salák :

Na posledním turnaji v Kostelci nad Labem se mladším žákům se velice dařilo. Souhra a spolupráce byla vidět ve všech herních činnostech. V obraně si vzájemně pomáhali a v útoku předváděli pěkné kombinace. V brance spolehlivě odchytal všechny zápasy Matěj Niederle. Oproti ostatním týmům se také projevily naše zkušenosti hraní házené ve velkém teplu ze Slovinského mezinárodního turnaje Eurofestu, který každoročně naši hráči absolvují. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu a uznání, protože při ročním srovnání, udělali všichni velké pokroky a to nejen při hraní házené, ale také mimo něj, kdy všichni tvoří jednu dobrou partu kamarádů. Na závěr proběhla zasloužená malá oslava v McDonaldu.

Celý článek : Komentáře(0) : 03.06.2019