4.jarní turnaj SP minižáků 6+1 proběhl dnes v Kutné Hoře.

Na našem venkovním hřišti se dnes dopoledne konal předposlední jarní mistrovský turnaj SP minižáků ve velké "šestkové" házené a náš tým zde poměřil své síly se čtyřmi soupeři - Zručí, Mělníkem, Hostivicemi a Příbramí ..........

Autor: Petr Vobořil

Dnes - v sobotu 12.května 2018 proběhl na venkovním házené hřišti v Tyršově v ulici na Žižkově. v Kutné Hoře čtvrtý turnaj samostatné jarní části STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1. Do té se v zimní přestávce přihlásilo 6 týmů – HANDBALL Hostivice, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Úvaly SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajově, na nich klasická velká házená, systémem  každý s každým a hrací doba je 2 x 10 minut. V jednotlivých turnajích se střídavě utkává vždy pět týmů, šestý má volno. A stejně jako v turnajích 4+1, hraje se i tato soutěž bez ukazatelů skóre, bez počítání branek, výsledků a tabulek.

Pořadatelem sobotního, v pořadí čtvrtého mistrovského turnaje byl oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora a volno měl tentokrát tým SOKOLA Úvaly.

Trenéři minižáků SPARTY Jan Falge a Šimon Veselý vše podstatné z jednotlivých utkání svých svěřenců zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek minižáků SPARTY v tomto domácím mistrovském turnaji.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem :

Niederle Matěj /br/ - Švejnoha Jiří 12, Šklíba David 11, Vácha Jakub 11, Kamiš Kryštof 6, Kostrec Jan 2, Pektor Oliver 2, Pučálka Jakub 2, Karoch Štěpán 1, Zima Michal 1, Drahota Jan, Mimra Matěj a Sušanka Jakub.

Poslední pátý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1 pořádá oddíl házené JISKRA Zruč nad Sázavou a to v sobotu 26.května na svém venkovním hřišti v Topolové ulici. Volno bude mít tentokrát tým SPARTAKU Příbram.

Celý článek : Komentáře(3) : 12.05.2018