4.jarní mistrovský turnaj SP mladších žáků - Mělník.

V sobotu měl náš tým mladších žáků na programu čtvrtý jarní mistrovský turnaj, tentokrát v Mělníku a opět se potýkal s nedostatkem hráčů - opět příliš mnoho omluv a absencí ............

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 27.dubna odehrál kutnohorský tým mladších žáků čtvrtý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU, tentokrát ve sportovní hale GJO v Mělníku.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 9 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Úvaly A+B, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém z pěti jarních kol proběhnou 2 turnaje po 4 nebo 5 týmech. Stejně jako loni, tak i letos se hraje bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

V sobotním mělnickém turnaji se utkala čtveřice týmů – HÁZENÁ Mělník, SOKOL Úvaly „A“, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým s hrací dobou 2x15 minut, posledních 10 minut utkání je nařízená osobní obrana.

Vedoucí týmu SPARTY Pavel Šimůnek přece jenom neoficiální zápis o utkáních vedli a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských mladších žáků v tomto čtvrtém jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky v turnaji celkem:

Rybář Jakub 19, Trlida Tomáš 13, Pavlík Matěj 5, Hladiš Michal 4, Pektor Oliver 2 a Kudlík Michal 1 / + 8 branek zaznamenali v posledním utkání zapůjčení hráči z týmu soupeře /. Trenér: Salák Josef.

A jak hodnotil sobotní výkon svého týmu trenér Josef Salák :


Bohužel v pátek odpoledne jsme dostali několik omluvenek, takže jsme v sobotu jeli bez hráčů na střídání.

První zápas jsme hráli s Příbramí, kde jsme měli ještě hodně sil, naši hráči byli rychlejší a dynamičtější.

Zápas s Mělníkem byl vyrovnaný, soupeř byl sice lépe sehraný, ale nás v brance držel gólman Matěj. Na

poslední zápas s jsme si už museli půjčit hráče. Úvaly jsou momentálně týmem nad naše síly, kluci se tak

měli šanci učit, jak se hraje házená.

V posledním 5.jarním kole SP čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v sobotu 12.května na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, kde se utká pětice týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Celý článek : Komentáře(0) : 29.04.2019