4.jarní mistrovský turnaj SP minižáků 6+1 - Kostelec n/Labem.

Z důvodů špatného počasí uspořádal v neděli v úvalské sportovní hale oddíl házené Sokol Kostelec nad Labem další jarní mistrovský turnaj minižáků ve velké házené ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 5.května proběhl ve sportovní hale v Úvalech čtvrtý mistrovský turnaj samostatné jarní části STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1. Do té v zimní přestávce přihlásilo své týmy 5 středočeských oddílů – LIONS Hostivice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora. Hraje se turnajově, střídavě u každého přihlášeného oddílu, klasická velká házená, systémem  každý s každým a hrací doba je 2 x 10 minut. A i tato soutěž se hraje bez ukazatelů skóre, bez počítání branek, výsledků a tabulek.

Tento čtvrtý jarní mistrovský turnaj měl původně proběhnout na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, z důvodů špatného počasí však byl přeložen do úvalské sportovní haly.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. vše podstatné zaznamenával a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských minižáků v tomto dalším jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem :

Svobodová Natálie /br/ - Šklíba David 12, Kostrec Jan 11, Pektor Oliver 9, Loužil Vít 5, Vojna Vincent 3, Komberec Jakub 2, Kernerová Eliška 1, Kout Tadeáš 1, Sušanka Jakub 1, Janoušek Štěpán a Saláková Bára. Trenér: Salák Alois ml.

A jak hodnotil nedělní výkon svého týmu trenér Alois Salák:

Konečně se nám povedlo najít brankářskou náhradu za Jiřího Švejnohu, který se zúčastnil pouze 25% zápasů v letošní sezóně. Už na posledním domácím turnaji se v bráně blýskla svými výbornými zákroky Natálka Svobodová a na turnaji v Úvalech ve výborných výkonech pokračovala. Za to si od svých spoluhráčů zasloužila velký obdiv a pochvalu. V útoku se nejvíce dařilo Davidovi Šklíbovi, Víťovi Loužilovi, Oliveru Pektorovi a Janu Kostrecovi, který na turnaji oslavil své 11. narozeniny vstřelením 100. branky v letošní sezóně. Svoji premiéru v miniházené 6+1 měl na tomto turnaji Tadeáš Kout a také se mu povedlo vstřelit 1. branku. Za výborné výkony a velké zlepšení zaslouží pochvalu všichni hráči.

Poslední pátý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1 odehraje tým minižáků SPARTY v sobotu 18.května ve sportovní hale v Hostivicích.

Celý článek : Komentáře(0) : 06.05.2019