3.jarní mistrovský turnaj SP přípravek - Bělá p.Bezdězem.

Včera proběhl v Bělé pod Bezdězem další jarní mistrovský turnaj nejmladší házenkářské kategorie a mezi devítkou účastníků se rozhodně neztratil ani náš tým přípravky ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 5.května se ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem odehrál třetí jarní mistrovský turnaj Středočeského přeboru přípravek. V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hraje střídavě na podzim i na jaře u každého z přihlášených oddílů samostatný turnaj. Ten probíhá vždy na dvou zmenšených hřištích a hraje se miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A při vyhlášení výsledků obdrží všichni účastníci turnaje stejné ceny za účast / např. účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Nedělního turnaje v Bělé se zúčastnilo 9 týmů přípravek – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HC Kolín, SPARTA Kutná Hora, SPARTAK Příbram, TJ HC Náchod a domácí SOKOL Bělá 1+2+3. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 2x10 minut. Každý tým tedy čekala porce 8 utkání !!!

Trenérka SPARTY Nikola Mistrová vše podstatné zaznamenávala a tak máme k dispozici sestavu a střelce branek nejmladších kutnohorských házenkářů v tomto třetím jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Čábelka Dušan 26, Musil Jan 10, Němec Václav 9, Kudlík Ondřej 7, Lebeda Ondřej 6, Olyšar Leo 6, Jezbera František 2 a Lebeda Marek. Trenérka: Nikola Mistrová.

A jak hodnotila nedělní turnaj trenérka Nikola Mistrová?

Na turnaj jsme se dostavili v osmičlenném týmu. Každý hráč měl možnost si vystřelit na bránu, ať už v rámci hry nebo při nájezdech. Nejvíce se střelecky prosazoval Dušan Čábelka, ale ostatní chlapci nezůstávali pozadu. Zápas za zápasem se kluci zlepšovali, jak v přihrávkách i ve střelbě. Pochvalu si zaslouží celý tým za skvělou spolupráci.

Další mistrovský turnaj Středočeského přeboru přípravek je hlášen na sobotu 11.května a jeho pořadatelem bude  ve sportovní hale GJO oddíl HÁZENÁ Mělník.

Celý článek : Komentáře(0) : 06.05.2019