3.jarní mistrovský turnaj SP mladších žáků se konal v Kolíně.

V neděli se na venkovním hřišti v kolínských Borkách uskutečnil další jarní mistrovský turnaj SP mladších žáků a náš tým zde postupně narazil na Náchod, Kolín, Úvaly B a Jičín ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 13.května odehrál kutnohorský tým mladších žáků třetí jarní mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU, tentokrát na venkovním hřišti V Borkách v sousedním Kolíně. V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje v jarní části 11 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HBC Jičín, HC Kolín, JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTAK Příbram, TJ Náchod a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém ze čtyř jarních kol proběhnou 2 turnaje po 5 nebo 6 účastnících. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí. Součástí jarní části byly navíc turnaje v Házenkářském desetiboji, ty proběhly o předposledním březnovém víkendu v Kutné Hoře, Mělníku a Úvalech za účasti pouze devíti středočeských týmů.

V nedělním turnaji v Kolíně se utkala tato pětice týmů – HBC Jičín, HC TJ Náchod, SOKOL Úvaly B, SPARTA Kutná Hora a domácí HC Kolín. Hrálo se systémem každý s každým s hrací dobou 2x15 minut.

Mladší žáci SPARTY předvedli i v tomto mistrovském turnaji svou solidní výkonnost a trenér Alois Salák mladší byl vcelku spokojen. Tentokrát měl k dispozici široký kádr 16 hráčů a každý z nich dostal v turnaji svou příležitost. Někomu se dařilo více, někomu méně, za předvedené výkony však zaslouží celý kolektiv mladších žáků SPARTY určitě pochvalu.

Trenér Salák jako vždy neoficiální zápis o utkáních vedl a tak je k dispozici sestava i střelci branek kutnohorských mladších žáků v tomto třetím jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky mladších žáků SPARTY v turnaji celkem:

Rakaš Nikolas 13, Veselý Pavel 11, Salák Ondřej 9, Linhart Josef 8, Rybář Jakub 8, Ptáčník Matěj 6, Pícha Kryštof 3, Šimonová Anežka 3, Kail Jan 2, Stehlík Robert 1, Trlida Tomáš 1, Bětík Ondřej, Hanzl Vladimír, Marek Jaroslav, Matějka Vojtěch a Musil Štěpán. Trenér: Salák Alois ml.

V posledním 4.jarním kole SP čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v Příbrami, který se koná v neděli 27.května. Zde se představí pětice týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HBC Jičín, SPARTA Kutná Hora a domácí SPARTAK Příbram.

Celý článek : Komentáře(11) : 14.05.2018