3.jarní mistrovský turnaj SP minižáků se konal ve Zruči n/Sáz.

Dnes proběhl ve Zruči nad Sázavou další jarní mistrovský turnaj minižáků 4+1 a mezi dvanáctkou účastníků si vedl velmi dobře náš tým ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 6.května se na venkovním hřišti házené ve Zruči nad Sázavou konal třetí jarní mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU minižáků. V této druhé nejmladší házenkářské věkové kategorii se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů  samostatný turnaj. Hraje se vždy na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A při vyhlášení výsledků obdrží všichni účastníci turnaje stejné ceny za účast / účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Nedělního turnaje ve Zruči n/S. se zúčastnilo 12 týmů minižáků ze středočeských oddílů - HÁZENÁ Mělník, HC Kolín, JISKRA Zruč nad Sázavou, JISKRA Zbraslavice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Týmy byly rozlosovány do dvou 6-ti členných skupin, každý tedy čekalo 5 utkání. Tým minižáků SPARTY měl postupně za soupeře – Kolín 1, Mělník, Příbram, Zruč a Úvaly.

Zastupující trenér SPARTY Alois Salák ml. vše podstatné zaznamenával a tak je k dispozici sestava a branky kutnohorských minižáků v tomto třetím jarním mistrovském turnaji.

Většinu utkání odchytal poměrně solidně Jakub Vácha. David Šklíba spolu s Matějem Mimrou nastříleli nejvíce branek kutnohorského týmu. Ale pochvalu za velmi dobře odehraný turnaj zaslouží i všichni ostatní, kteří v neděli nastoupili.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Šklíba David 42, Mimra Matěj 27, Vácha Jakub 9, Kostrec Jan 7, Karoch Štěpán 4, Sušanka Jakub 4, Zima Michal 2.

Další mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU minižáků je hlášen na sobotu 19.května a jeho pořadatelem bude HC Kolín.

Celý článek : Komentáře(8) : 06.05.2018