3.jarní mistrovský turnaj SP minižáků 6+1 - Kutná Hora.

V sobotu odehrál náš tým minižáků třetí jarní mistrovský turnaj v "velké házené", tentokrát v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 27.dubna proběhl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici v Kutné Hoře třetí mistrovský turnaj samostatné jarní části STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1. Do té v zimní přestávce přihlásilo své týmy 5 středočeských oddílů – LIONS Hostivice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora. Hraje se turnajově, střídavě u každého přihlášeného oddílu, klasická velká házená, systémem  každý s každým a hrací doba je 2 x 10 minut. A i tato soutěž se hraje bez ukazatelů skóre, bez počítání branek, výsledků a tabulek.

Tento třetí jarní mistrovský turnaj měl původně proběhnout na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem, z důvodů výhledu špatného počasí však v týdnu byl přeložen do Kutné Hory. Zde se měl konat v neděli 5.května, v tento termín bude na oplátku v Kostelci nad Labem.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. vše podstatné zaznamenával a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských minižáků v tomto třetím jarním mistrovském turnaji.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem :

Šklíba David 13, Loužil Vít 6, Sušanka Jakub 6, Komberec Jakub 2, Saláková Bára 2, Svobodová Natálie 2, Vojna Vincent 2, Chvojka Jan a Šimůnek Vít. Trenér: Salák Alois ml.

A jak hodnotil sobotní výkon svého týmu trenér Alois Salák:

Na domácí turnaj jsme nastoupili bez golmana Jiřího Švejnohy a střeleckých opor Jana Kostrece, Olivera Pektora a Jakuba Kernera. Příležitost tak dostali hráči, kteří ještě házenou mini 6+1 nehráli. V útoku se nejvíce dařilo Davidovi Šklíbovi, ke kterému se přidávali ostatní hráči. V obraně se náš tým spoléhal na dívčí dvojici Natálku Svobodovou a Báru Salákovou. Za výborné výkony a velké zlepšení zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří se domácího turnaje zúčastnili. 

Čtvrtý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE minižáků 6+1 odehraje tým minižáků SPARTY v neděli 5.května na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem.

Celý článek : Komentáře(0) : 28.04.2019