2.kolo SP přípravek - turnaj v Kutné Hoře.

Čtrnáct týmů ze sedmi oddílů se v sobotu dopoledne zúčastnilo druhého podzimního mistrovského turnaje nejmladší věkové kategorie - přípravek a jeho pořadatelem byl tentokrát náš oddíl ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 3.listopadu uspořádal oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici druhý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU přípravek. V této nejmladší věkové kategorii se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů / navíc pozvané z jiných regionů / samostatný turnaj. Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. Jednotlivé zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se oficiální průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A předávání cen probíhá jako odměna za účast, všichni účastníci turnaje obdrží stejné ceny / účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Sobotní turnaj v Kutné Hoře proběhl za účasti 14 týmů přípravek  a to z oddílů HÁZENÁ Mělník / 2 týmy /, JISKRA Zruč n.Sázavou / 1 tým /, JISKRA Zbraslavice / 1 tým /, KOVOFINIŠ Ledeč n.Sázavou / 1 tým /, SOKOL Bělá p.Bezdězem / 2 týmy /, SPARTAK Příbram / 1 tým / TJ HC Náchod / 2 týmy / a pořádající SPARTA Kutná Hora / dokonce 4 týmy /. Každý tým odehrál v turnaji 6 utkání, hrací doba byla 1x8 minut a při svém prvním utkání si každý z hráčů vyzkoušel samostatný nájezd.

Tým SPARTY 1 postupně narazil na Zbraslavice, K.Hora 4, Ledeč, Bělá 1, Náchod 2 a Mělník 1.

Tým SPARTY 2 postupně narazil na Bělá 2, Mělník 2, K.Hora 3, Příbram, Náchod 1 a Zruč.

Tým SPARTY 3 postupně narazil na Zruč, Bělá 2, K.Hora 2, Náchod 1, Mělník 2 a Příbram.

Tým SPARTY 4 postupně narazil na Ledeč, K.Hora 1, Zbraslavice, Náchod 2, Mělník 1 a Bělá 1.

Trenéři SPARTY přece jenom vše zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a střelci branek všech čtyř týmů nejmladších kutnohorských házenkářů v tomto druhém podzimním mistrovském turnaji.

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Hirš Michal 17, Čábelka Dušan 8, Lebeda Ondřej 4, Franc Prokop 1, Stibůrek Tobiáš 1 a Stýblo Antonín 1.

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Hanuš Jiří 21, Pěkný Vojtěch 4, Kapišák Matěj 3, Sedlák Šimon 1 a Kudlík Ondřej.

Sestava a branky přípravky SPARTY 3 v turnaji celkem:

Chvojka Jan 12, Rudolfová Eliška 6, Němec Václav 5, Merunka Šimon 1 a Pěkná Liduška.

Sestava a branky přípravky SPARTY 4 v turnaji celkem:

Němcová Kateřina 29, Lebeda Ondřej 5, Chudoba Martin 1, Turek Jakub 1, Falge David, Lebeda Marek a Stýblová Nela.

Třetí podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU přípravek se bude konat v neděli 2.prosince a jeho pořadatelem bude oddíl HÁZENÁ Mělník.

Celý článek : Komentáře(8) : 05.11.2018