2.kolo SP mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

V rámci 2.podzimního kola SP mladších žáků proběhl jeden z trojice mistrovských turnajů v sobotu na našem venkovním hřišti, kde náš tým přivítal soupeře z Jičína, Náchoda a Úval ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 30.září odehrál kutnohorský tým mladších žáků druhý podzimní mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU a to v domácím prostředí, na svém venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje v podzimní části 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník A + B, HBC Jičín, HC Kolín, JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTAK Příbram, TJ Náchod a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém z pěti kol proběhnou 3 turnaje po 4 týmech. Stejně jako loni, tak i letos se hraje bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí. Součástí mistrovského ročníku budou navíc tréninkové kempy, ty proběhnou až po odehrání pěti podzimních kol / po 19.11. /.

V sobotním kutnohorském turnaji se utkaly týmy – HBC Jičín, SOKOL Úvaly „A“, TJ Náchod a pořadatelská SPARTA Kutná Hora. Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 2x15 minut.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. ale přece jenom neoficiální zápis o utkáních vedl a tak je k dispozici sestava i střelci branek kutnohorských mladších žáků v tomto domácím, v pořadí druhém podzimním mistrovském turnaji.

Sestava a branky v turnaji celkem:

Rybář Jakub br-1 – Novotný Matěj 21, Linhart Josef 15, Rakaš Nikolas 11, Kail Jan 7, Veselý Pavel 6, Šimonová Anežka 4, Trlida Tomáš 3, Hanzl Vladimír 2, Ptáčník Matěj 2, Zikmunda Jakub 1 a Musil Štěpán. Trenér: Salák Alois ml.

Ve 3.podzimním kole SP čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v mladoboleslavské sportovní hale, kde se v sobotu 14.října představí čtveřice týmů – HÁZENÁ Mělník „B“, HC Kolín, SPARTA Kutná Hora a pořádající AŠ Mladá Boleslav.

Celý článek : Komentáře(0) : 02.10.2017