2.kolo SP minižáků - turnaj v Kolíně.

V sobotu bylo odehráno 2.kolo mistrovského soutěžního ročníku Středočeského přeboru minižáků a náš oddíl měl na turnaji v Kolíně opět zastoupení v podobě tří týmů ..........

Autor: Petr Vobořil

V sobotu 28.září proběhl na venkovním hřišti házené v Kolíně druhý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU minižáků sezóny 2019-20. V této druhé nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají střídavě samostatné turnaje. A v každém z 5 podzimních kol střídavě u 2 oddílů. Své týmy přihlásilo do soutěže 11 středočeských oddílů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HC Neratovice, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem , SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Navíc se některých turnajů zúčastní nováček z Poděbrad a východočeský Turnov.

Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A při vyhlášení výsledků obdrží všichni účastníci turnaje od jeho pořadatele stejné ceny za účast.

Sobotního turnaje v Kolíně se zúčastnilo 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, domácí HC Kolín, JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2, SOKOL Bělá pod Bezdězem 1+2, SOKOL Úvaly 1+2, TJ Turnov a SPARTA Kutná Hora 1+2+3. Každý tým odehrál v turnaji 5 utkání s hrací dobou 1 x 12 minut.

SPARTA 1 měla za soupeře Kolín, Ml.Boleslav, Zruč 2, Úvaly 2 a Bělou 1, SPARTA 2 narazila na Úvaly 1, Turnov, Zruč 1, K.Horu 3 a Bělou 2 a SPARTA 3 postupně Zruč 1, Úvaly 1, Bělou 2, K.Horu 2 a Turnov.

Trenéři SPARTY přece jenom vše podstatné zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a branky všech tří týmů kutnohorských minižáků v tomto druhém podzimním mistrovském turnaji.

V „jedničce“ se střelecky výtečně zadařilo dvojici Vincent Vojna – Dušan Čábelka, ve „dvojce“ neméně dobře dvojici Jakub Komberec – Václav Hanuš a ve „trojce“ dívčí dvojici Natálie Svobodová - Bára Saláková. Ale pochvalu za předvedené výkony, bojovnost a nasazení zaslouží i všichni ostatní, kteří v sobotním mistrovském turnaji ve všech třech kutnohorských týmech nastoupili.

Sestava a branky minižáků SPARTY 1 v turnaji celkem:

Vojna Vincent 35, Čábelka Dušan 20, Janoušek Štěpán 7, Hudec Damián 5, Bartůněk Daniel 3, Kudlík Ondřej 1 a Louda Kryštof.

Sestava a branky minižáků SPARTY 2 v turnaji celkem:

Komberec Jakub 26, Hanuš Václav 18, Chvojka Jan 5, Teplý Vojtěch 5, Jezbera František 4 a Pěkný Vojtěch 2.

Sestava a branky minižáků SPARTY 3 v turnaji celkem:

Svobodová Natálie 24, Saláková Bára 13, Kernerová Eliška 7, Vopěnková Natálie 4, Hanuš Jiří 3 a Kotrba Martin.

Další mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU minižáků čeká kutnohorské týmy v neděli 13.října a jeho pořadatelem bude ve své sportovní hale oddíl AŠ Mladá Boleslav.

Celý článek : Komentáře(0) : 30.09.2019