2.kolo SP minižáků - turnaj v Bělé pod Bezdězem.

Dnes, se náš tým minižáků zúčastnil druhého podzimního mistrovského turnaje v Bělé pod Bezdězem, kde síly poměřilo 15 týmů této druhé nejmladší házenkářské kategorie ..........

Autor: Petr Vobořil

V neděli 8.října proběhl ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem druhý podzimní mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU minižáků. V této druhé nejmladší házenkářské věkové kategorii se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů samostatný turnaj. Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A při vyhlášení výsledků obdrží všichni účastníci turnaje od jeho pořadatele stejné ceny za účast.

Nedělního turnaje v Bělé pod Bezdězem se zúčastnilo 15 týmů minižáků, rozdělených do 2 skupin. V osmičlenné skupině „A“ startovaly týmy : HÁZENÁ Mělník 2, HC Kolín 2, JISKRA Zbraslavice, SOKOL Úvaly 1, TJ Náchod 2+3 a domácí SOKOL Bělá pod Bezdězem, v sedmičlenné skupině „B“ byly týmy: HÁZENÁ Mělník 1, HC Kolín 1, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Úvaly 1, SPARTA Kutná Hora, SPARTAK Příbram a TJ Náchod 1. Ve skupinách se hrálo každý s každým, hrací doba byla 1x 8 minut. Tým minižáků SPARTY tak čekalo v turnaji 6 utkání.

Trenéři SPARTY Jan Falge a Šimon Veselý vše podstatné zaznamenávali a tak je k dispozici sestava a branky kutnohorských minižáků v nedělním mistrovském turnaji.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Kamiš Kryštof 16, Vácha Jakub 11, Hladiš Michal 8, Karoch Štěpán 8, Šklíba David 2, Zima Michal 2, Drahota Jan 1 a Loužil Vít 1.

A jak hodnotil výkony svých svěřenců v nedělním mistrovském turnaji trenér Jan Falge ?

Na turnaj do Bělé p. Bezdězem jsme vyrazili s jedním týmem natěšených házenkářů. Hráči byli pravidelně střídáni a všichni si zahráli dostatečně. S předvedenou hrou jsem byl celkově spokojen. Jediný problém nám dělal tým Náchoda, který se nám nepodařilo ubránit. Po krátké promluvě s hráči se nám ale obraná činnost v dalším zápase zlepšila a vše již fungovalo spolehlivě. Na týmu je vidět pokrok kupředu a hlavně velká radost ze hry, z toho mám radost největší. Poděkování patří paní Váchové, která nám pomohla přepravit většinu týmu.

Další mistrovský turnaj SPOLEČNÉHO PŘEBORU minižáků je hlášen na sobotu 21.října a jeho pořadatelem bude ve sportovní hale Na Hamrech oddíl TJ Náchod.

Celý článek : Komentáře(12) : 08.10.2017